CIPS VII pasaules čempionāts makšķerēšanā ar mormišku

Printēt

Jānis Stikuts

Tuvojas Pasaules čempionāts zemledus makšķerēšanā (04.02.2010)
Šī ir pirmā informācija, kuru piedāvā mūsu konsultants, Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācijas prezidents Jānis Stikuts, kurš vadīs Latvijas delegāciju CIPS 7. Pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā.


Pasaules čempionāta vēsture un tā dalībnieki (18.02.2010)
Pirmajā reportāžā es stāstīju par ziemas makšķerēšanu un tās īpatnībām ASV. Šoreiz nedaudz par čempionāta vēsturi un par dalībniekiem.


Latvijas izlase ceļā uz ASV (07.03.2010)
Latvijas zemledus makšķerēšanas komanda tagad gatavosies līdzdalībai pasaules čempionātā ASV. Uz Amerikas kontinentu izlidojam 7. martā, atgriežamies 16. martā. Daži vārdi vēl pirms aizbraukšanas.


Sportisti uzsāk pirmos treniņus (11.03.2010)
Pēc divu dienu ceļa, 8.marta vakarā visas komandas sapulcējas nelielā pilsetiņā Reinlandera.


Oficiālā treniņu diena ir klāt (12.03.2010)
Šīs rindas rakstu tikai dažas stundas pirms pēdējā - oficiālā treniņa sākuma, kurš starp citu, neatšķiras no parastā treniņa.


Pirmā sacensību diena (13.03.2010)
Vakar, pēc oficiālā treniņa visas komandas tikās ar Rhenlanderas pilsētas pārstāvjiem, bet vēlāk pa pilsētas galveno ielu notika gājiens - sacensību dalībnieku parāde.


Sacensību otrā diena (15.03.2010)
Šo informāciju rakstu jau atceļā no čempionāta. Pēdējās stundas ir bijušas tik piesātinātas, ka tikai tagad esmu atradis mirkli Čikāgas lidostā, lai uzrakstītu.


2010.gada Pasaules Čempināts zemledus makšķerēšanā ir noslēdzies (18.03.2010)
Domāju, ka visi jau zina rezultātus un ir izpētījuši sacensību protokolus. Tagad, kad esam mājās un ir beigušies visi ar šo pasākumu saistītie satraukumi, varam lēnā garā apdomāt čempionāta gaitu un izdarīt dažus secinājumus. Protams, tas viss no mana skatu punkta un ņemot vērā to cilvēku viedokli, ar kuriem izdevās aprunāties.