Bilžu izvietojuma stili

clas=big
Te var izvietot tekstu. Tikai šī div width jābūt = ar bildes width, citādi teksts aizbrauc malā.

Izskatās, ka mūsu raidījumu veidotāju iztēle ir apsīkusi. Raidījumu sižeti dažubrīd ir nu pagalam sadomāti, tiem ir gadījuma raksturs. Rodas iespaids, ka autori attiecīgo tēmu filmē tikai tāpēc, ka viņi neko citu nevar izdomāt, vai arī daba ir tik skaista, ka grēks šos mirkļus neiemūžināt. class=imgleft Tie maz atšķiras no veida, kā es kā amatieris iegūstu savus fotoattēlus - tie rodas, kad esmu kaut kur pie ūdeņiem, pildot savus sabiedriskos pienākumus vai atpūtas nolūkā. Taču TV raidījumu veidotāji, atšķīrībā no manis, sevi uzskata par profesionāļiem, kuriem būtu jāsaņem par to pienācīgs atalgojums. Pilnīgi skaidrs, dināmisku copes sižetu dabā iegūt ir stipri dārgs prieks, bet paliek atklāts jautājums - ko darīt, ja tādu kadru nav. Vai ir jēga n reizes rādīt vienveidīgus sižetus, pat nepapūloties tos apaudzēt ar adekvātu un aktuālu informāciju.Taču TV raidījumu veidotāji, atšķīrībā no manis, sevi uzskata par profesionāļiem, kuriem būtu jāsaņem par to pienācīgs atalgojums.

class=imgright Izskatās, ka mūsu raidījumu veidotāju iztēle ir apsīkusi. Raidījumu sižeti dažubrīd ir nu pagalam sadomāti, tiem ir gadījuma raksturs. Rodas iespaids, ka autori attiecīgo tēmu filmē tikai tāpēc, ka viņi neko citu nevar izdomāt, vai arī daba ir tik skaista, ka grēks šos mirkļus neiemūžināt. Tie maz atšķiras no veida, kā es kā amatieris iegūstu savus fotoattēlus - tie rodas, kad esmu kaut kur pie ūdeņiem, pildot savus sabiedriskos pienākumus vai atpūtas nolūkā. Taču TV raidījumu veidotāji, atšķīrībā no manis, sevi uzskata par profesionāļiem, kuriem būtu jāsaņem par to pienācīgs atalgojums. Pilnīgi skaidrs, dināmisku copes sižetu dabā iegūt ir stipri dārgs prieks, bet paliek atklāts jautājums - ko darīt, ja tādu kadru nav. Vai ir jēga n reizes rādīt vienveidīgus sižetus, pat nepapūloties tos apaudzēt ar adekvātu un aktuālu informāciju.

Te būs sānu bāra vai pamatteksta zīmītes teksts, tā stilu var precizēt, mainot kodu. FF nestrādā zīmītes augstums, jo bg teksts to neizstiepj.
Izskatās, ka mūsu raidījumu veidotāju iztēle ir apsīkusi. Raidījumu sižeti dažubrīd ir nu pagalam sadomāti, tiem ir gadījuma raksturs. Rodas iespaids, ka autori attiecīgo tēmu filmē tikai tāpēc, ka viņi neko citu nevar izdomāt, vai arī daba ir tik skaista, ka grēks šos mirkļus neiemūžināt.

class=center

Tie maz atšķiras no veida, kā es kā amatieris iegūstu savus fotoattēlus - tie rodas, kad esmu kaut kur pie ūdeņiem, pildot savus sabiedriskos pienākumus vai atpūtas nolūkā. Taču TV raidījumu veidotāji, atšķīrībā no manis, sevi uzskata par profesionāļiem, kuriem būtu jāsaņem par to pienācīgs atalgojums. Pilnīgi skaidrs, dināmisku copes sižetu dabā iegūt ir stipri dārgs prieks, bet paliek atklāts jautājums - ko darīt, ja tādu kadru nav. Vai ir jēga n reizes rādīt vienveidīgus sižetus, pat nepapūloties tos apaudzēt ar adekvātu un aktuālu informāciju.


class=center

class=center
Te būs sānu bāra vai pamatteksta zīmītes teksts, tā stilu var precizēt, mainot kodu.
Izskatās, ka mūsu raidījumu veidotāju iztēle ir apsīkusi. Raidījumu sižeti dažubrīd ir nu pagalam sadomāti, tiem ir gadījuma raksturs. Rodas iespaids, ka autori attiecīgo tēmu filmē tikai tāpēc, ka viņi neko citu nevar izdomāt, vai arī daba ir tik skaista, ka grēks šos mirkļus neiemūžināt.Tie maz atšķiras no veida, kā es kā amatieris iegūstu savus fotoattēlus - tie rodas, kad esmu kaut kur pie ūdeņiem, pildot savus sabiedriskos pienākumus vai atpūtas nolūkā. Taču TV raidījumu veidotāji, atšķīrībā no manis, sevi uzskata par profesionāļiem, kuriem būtu jāsaņem par to pienācīgs atalgojums. Pilnīgi skaidrs, dināmisku copes sižetu dabā iegūt ir stipri dārgs prieks, bet paliek atklāts jautājums - ko darīt, ja tādu kadru nav. Vai ir jēga n reizes rādīt vienveidīgus sižetus, pat nepapūloties tos apaudzēt ar adekvātu un aktuālu informāciju.

class=text-align-center div-text-align-center

class=three three three

Bilžu izvietojuma stili

class=toggleopacity

class=centerCaption