"Makšķernieku paradīze"
"Makšķernieku paradīze" ir lauku tūrisma atpūtas komplekss, kurš izvietojies Aizkraukles rajona pašā dienvidrietumu stūrī netālu no Valles.
Kompleksa pamatā ir mākslīgi izveidots dīķis. Tas atrodas uz privātas zemes, tā platība 10 ha, vidējais dziļums 1,5m, bet ir arī līdz 11 metriem dziļas bedres. Zivis - līdakas, sami, asari, līņi, karūsas, karpas, zandarti, raudas. To krājumi regulāri tiek atjaunoti.
"Makšķernieku paradīze" orientēta galvenokārt uz makšķernieku auditoriju, visapkārt dīķim ir iekārtotas ērtas makšķerēšanas vietas. Zivju bagātība ir liela, pareizi rīkojoties un izmantojot iebarošanu, bez loma te ir grūti palikt. Pie tam dīķa krasta līnija, kura ir aptuveni 1,2 km gara, ļauj te ērti izvietot 50 - 60 makšķerēšanas vietas, kas var noderēt dažādos makšķernieku pasākumos un sacensībās. Komplekss ir piemērots ne tikai makšķerniekiem. Mājiņas, kurās ērti pārnakšņot, sporta un rotaļu laukumi, pirts un speciālās vannas paver plašas iespējas arī citām aktivitātēm. Tas viss ļauj šeit ērti pavadīt nedeļas nogales ar ģimeni vai arī organizēt dažādus kolektīvus pasākumus pie ūdens.


Kompleksā ir 8 mājiņas, kuras spēj nodrošināt nakšņošanu 40 - 50 viesiem vienlaicīgi. Cenas - sākot no 20 Ls par vienu mājiņu.
Kā nokļūt "Makšķernieku paradīzē"?
Ceļš uz Makšķernieku paradīzi No Rīgas.
Jābrauc pa Rīgas - Bauskas šoseju. Aiz Ķekavas loka krustojuma jānogriežās Baldones - Vecumnieku virzienā. Aiz Vecumniekiem seko pagrieziens pa kreisi uz Neretu. No Rīgas līdz Vallei 60 km. Izbraucot cauri Vallei, pēc 1km pagrieziens pa labi un turpat ir bāze. Lai orientētos var izmantot arī karti. Detalizētāku informāciju par šo kompleksu (un rezervēt vietas) var saņemt no Guntas tel. 26333630 un Miervalža, tel. 29174814
Internetā informāciju var atrast arī šeit.