Latvijas čempionātu uzvarētāji


 

2006.gads.
Makšķerēšanas sporta veids Individuālajā vērtējumā Komandu vērtējumā
Zemledus makšķerēšanā 1. Ainārs Bauģis (Asaris)
2. Pēteris Lideris (Salmo)
3. Ainārs Eglītis (Rapala 1)
1. Salmo
2. B&B Cope
3. Maver Sport Latvija
Kastingā telpās 1. Ēriks Lašins (Jelgava)
2. Dainis Lašins (Jelgava)
3. Ivars Morozs jun. (Jelgava)
 
Lašu makšķerēšanā 1. Juris Ullass (Salmo)
2. Ainārs Burmeistars (Daiwa - Fokss)
3. Elmārs Andersons (Salmo)
1. Salmo
2. Daiwa - Fokss
3. Raibais
Pludiņmakšķerēšanā 1. Normunds Grabovskis (Salmo)
2. Genādijs Grigorjevs (Maver Sport Latvija)
3. Jevģēnijs Grigorjevs (Maver Sport Latvija)
1. Salmo
2. Maver Sport Latvija
3. PBLMS/Preiļi
Spiningošanā 1. Jānis Strazdiņš -Igors Arahovskis (Daiwa - Fokss)
2. Ivars Zīle - Juris Sivgals (Rapala 1)
3. Viesturs Buks - Harijs Raciborskis (Rapala)
1. Daiwa - Fokss
2. Cormoran
3. Rapala 2
Pludiņmakšķerēšanā jauniešiem 1. Toms Kļaviņš (PBLMS)
2. Jānis Brigaders (PBLMS)
3. Agris Ziediņš jun. (Milo Team Latvija)
 
Karpu makšķerēšanā 1.
2.
3.
1. Copes nams
2. A=A
3. Pasaule 2
Spiningošanas divcīņā 1. Ainārs Eglītis (Rapala 1)
2. Romualds Ribuzuls (Mērsrags 2)
3. Jānis Strazdiņš (Daiwa - Fokss)
1. Rapala 1
2. Daiwa - Fokss
3. Rīgas vaļi
Spiningošanas divcīņā sievietēm 1. Ināra Koha (Daiwa - Fokss)
2. Inese Bernāte (Mērsrags 1)
3. Maija Vorslava (Rīgas vaļi)
 
Mušiņmakšķerēšanā 1. Andris Norītis (Ventspils)
2. Andris Dolženko (RMK)
3. Māris Bērziņš
 


2007.gads.
Makšķerēšanas sporta veids Individuālajā vērtējumā Komandu vērtējumā
Zemledus makšķerēšanā 1. Rita Verza-Grabovska (Salmo)
2. Guntis Kārkliņš (Salmo)
3. Krišjānis Krasovskis (Pasaule I)
1. Salmo
2. Pasaule I
3. BB Cope I
Zemledus makšķerēšanā jauniešiem 1.
2.
3.
1.
2.
3.
Pludiņmakšķerēšanā 1. Pēteris Lideris (Salmo)
2. Rita Verza-Grabovska (Salmo)
3. Ainārs Bauģis (Asaris)
1. Salmo
2. LV Maver Sport
3. Asaris
Spiningošanā 1. Viktors Sibiļevs - Uldis Zutis (Mērsrags)
2. Kaspars Miltiņš - Uldis Bergmanis (Daiwa)
3. Viesturs Saulītis - Modris Bērziņš (Koknese)
1. Daiwa
2. Mērsrags
3. Rapala 2
Pludiņmakšķerēšanā jauniešiem 1. Mārtiņš Simsons (Pasaule)
2. Toms Kļaviņš (PBLMS)
3. Jānis Brigaders (PBLMS)
 
Karpu makšķerēšanā 1. Edvīns Šlubovskis un Imants Duburs.
2. Boriss Suhanovs un Vitauts Balkauskas
3. Uģis Nuķis un Ārijs Ūdris
1. Copes nams (Barakuda - M)
2. Legion (Amber Carp)
3. BB Cope I
Spiningošanas divcīņā 1. Romualds Ribuzuls (Mērsrags I)
2. Egons Simsons (Pasaule I)
3. Jānis Strazdiņš (Daiwa)
1. Pasaule I
2. Mērsrags I
3. Daiva
Spiningošanas divcīņā sievietēm 1. Ilze Zariņa (Rapala)
2. Ieva Lašina (Pasaule I)
3. Marianna Galakrodzeniece (Daiwa)
 
Mušiņmakšķerēšanā 1. Andis Freivalds
2. Andris Norītis
3. Māris Bērziņš