Ziņu arhīvs. Septembris 2004.


::  Neliela ekskursija

Jānis ar savu forelīti

Šodien ar Jāni Ķ. uz trīs stundām bijām aizbraukuši pie Pētera O. ar mušu uz forelēm. Laiks lietains, DA vējš, ap 11:00 lietus pierima. Foreles ņēma kā parasti, taču īsti lielās pēc mūsu mušu tuvākas aplūkošanas, nez kādēļ, no tām atteicās. Pēteris teica, ka iepriekšējās dienās labāka attieksme esot bijusi pret sausajām mušām. Eksperimentiem pietrūka laika, bijām spiesti samierināties ar noķertajām divniecēm, kuras neatteicās no dažādām slapjajām mušām.

30.09.2004 22:43

 

 

::  Igauņu draugi par MM festivālu

Hello Janis,

At first i wish to thank you for interesting competition. New rules are especially acceptable for international flyfishers, who are not familiar with local fishing-places. I must still remark, what we had some serious language problems. Time-schedule would be very nice to be in English, also.
I must say, that new generation of estonians don't understand russian well (unfortunately, but it's fact).

I have one question - could you please provide list with competitions results also ? Estonians wish to know, how far they were from pedestal :)

We have been thought already long time to organize some competition in Estonia, but we don't have such big river, where is possible to fish with masses. But maybe this sector-system still makes it possible... We must seriously think about it.

Anyway, great thanks for you again and please send this list, if possible.

Best Regards,
Sven

28.09.2004 17:09

::  LR čempionātā izmaiņas

LR spiningošanas čempionāta trešā kārta Baltezerā nenotiks. Tā tiek pārcelta uz Babītes ezeru un notiks svētdien, 3. oktobrī.

28.09.2004 13:52

::  Rekordzivis

Pēdējās dienās parādijušās ziņas par jauniem pretendentiem uz rekordlomiem, tas norāda, ka mūsu ūdeņos joprojām var atrast pieklājīgus daudzu sugu eksemplārus. Kā parasti, klibo informācijas iesūtīšana, vienīgi Copes lietas savus lasītājus informē, ja viņu iesūtītās ziņas par gada lielākajām zivīm atbilst jaunam rekordam, un attiecīgā informācija nonāk arī LMSF.
Aināra rekordraudaJau labu laiku atpakaļ saņēmu jelgavnieka Linarda Laura informāciju par 3.500 kG smagu zuti, kuru viņš 4.septembrī par ēsmu izmantojot naktstārpus ir noķēris Ventā. Diemžēl, visi "papīri" vēl nav saņemti.

Ziņu par 1.30 Kg smagu raudu, kopā ar zivi atveda Ainārs Valeiņa. Raudu viņš noķēra 24.septembra vakarā Usmas ezerā. Ēsma naktstārps.
Nupat Ainārs informēja, ka, nosverot uz oficiāliem svariem, raudas svars izrādījās 1.310 Kg. Tātad, ir sagaidāms jauns raudas rekordsvara ieraksts.

26.09.2004 11:39

::  Mušiņmakškernieku festivālā pie Gaujas

Sestdien 25.septembrī Siguldā pie Gaujas bija organizēts mušiņmakšķernieku festivāls, kura ietvaros notika arī LR 2004.gada čempionāts un Rīgas mušiņmakšķernieku kluba balvas izcīņa. Čempionāta sacensības notika pēc jaunas formulas - maķšķernieki tiesnešu uzraudzībā darbojās ierobežotos sektoros, bet noķertās zivis pēc nomērīšanas tika nekavējoties atlaistas atpakaļ upē (man pat neizdevās iegūt nevienu bildi ar zivi).
Mušiņmkšķernieks pie GaujasUzvarētāji - Igors, Andis, MārisGinter FeuerstienRR uzrunā skatītājus pie Gaujas

Rezultātus lielā mērā iespaidoja izloze. Tā kā iepriekšējā nedēļa bija lietaina, ūdens līmenis Gaujā bija stipri augstāks par normu( jāpiebilst, ka tas ir labvēlīgs lašu iešanai, par ko liecināja arī musū novērotie lašu lēcieni un neoficiālie pastāsti par maliķu pirmajiem lašiem), zivīm varēja piekļūt tikai atsevišķās vietās. Atradās pat potenciāli dalībnieki, kuri situāciju uzskatīja par bezcerīgu un izvēlējās palikt novērotāju rindās. Daudzi sportisti šī iemesla dēļ palika bez loma. Veiksme bija sabiedrota šo sacensību pastāvīgajiem dalībniekiem. 35 dalībnieku konkurencē, kurā bija arī makšķernieki no Igaunijas un Lietuvas, pirmo vietu un čempiona titulu un firmas Zilgalvis un Co davāto SAGE mušiņkātu ar četrām ieskaites zivīm un iegūtiem 2169 punktiem izcīnīja Andis Freivalds. Viņš arī ieguva RMK dāvāto balva un ceļojošo balvu "Sudraba spura". Otrā vietā ar 1258 punktiem palika Igors Dzilna, trešajā ar 1128 punktiem bija Māris Dubro.
Liels uzsvars šajā pasākumā bija likts uz apmācību, kurā aktīvi darbojās FFF instruktori Egīls Collenkopfs un Reinis Rutkis. Pēcpusdienā mūsu kompānijai piebiedrojās un savu metienu māku demonstrēja arī FFF vecākais instruktors no Šveices Ginters Foierštains. Protams, pasākumā neizpalika tradicionāli no SIA Salmo puses sarūpētā saviesīgā daļa.

Tie, kuri sagaidīja festivāla beigu daļu, varēja pie Gaujas vērot burvīgu vakara ainavu. Vairāk bildes var redzēt fotoalbuma lapā.

Vakars pie Gaujas 25.09.2004. skatītājus pie Gaujas

26.09.2004 10:23

::  LR spiningošanas čempionāta 3. kārta

Kā informēja MK Pasaule, kurš organizē pēdējo LR 2004.gada spiningošanas čempionāta kārtu, dalībniekiem līdz plkst 8:00 jāsapulcējas Baltezerā, pie Lielā Baltezera, viesu nama Baltezers tuvumā. Spiningošanas sākums ieplānots 8:30, finišs - 15:30.
Par līdzdalību var zvanīt 9517507.

Jāatzīmē, ka tā būs izšķirošā kārta šīgada čempionāta vietu sadalē. Komandu vērtējumā priekšgalā pagaidām atrodas MK Marlins un Salmo komandas.
Uzmanību! Sacensības tiek pārceltas uz Babītes ezeru, vietā, kur notika otrā kārta. Sacensības notiks 3.septembrī. Ierašanās laiks un citi saglabājas iepriekšējie.

24.09.2004 16:16

::  2005.gada ceļazīmes uz Morrumu

No saviem zviedru draugiem saņēmu informāciju, ka ir uzsakta 2005.gada ceļazīmju realizācija uz Morrumu - pasaulslaveno lašu upi Zviedrijas dienvidos. Interesenti var pie manis saņemt pilnu informāciju, šeit tikai citāts no piedāvājuma.

Prices
Price per person Highseason
(3 may-25 june and 13-24 sept): € 794
Price per person Normal seasons
(5-30 april , 28 june-2 july and 2 august-10 september): € 586
Price per person Summer season
(5-30 juli): € 442
Single room supplement. 5 nights € 73

Prices include:
- 5 days fishing permit in river Mörrumsån.
- 5 nights accomodation Bed & Breakfast with shared facilities.
- Introduction guiding to Mörrum and the river day one, 1-2 hours.
- Free entrance to the Salmon museum at Laxens Hus.
 

24.09.2004 13:43

::  Līdaku muša

Vienu no populārām, tā sauktajām, divdaļīgajām līdaku mušām, kuru es labprāt pamēģinātu, atradu www.ultimateflyfishing.com lapā.Bead-head Wiggle Bugger

24.09.2004 09:17

::  MM festivāla programma

MM festivāls sestdien Siguldā risināsies pēc šādas programmas.

8:00 - dalībnieku ierašanās, (karti var atrast ieejot lapā www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/sigulda.jpg), reģistrācijas sākums, brokastis
8:30 - tiesnešu sanāksme
9:15 - izloze LR čempionāta dalībniekiem
9:30 - festivāla un LR čempionāta atklāšana
LR čempionāta dalībniekiem ( noteiktie laiki var tikt nedaudz mainīti atkarībā no laika apstākļiem):
10:00 - sacensību dalībnieku izbraukšana uz sacensību zonām.
10:55 ieiešana makšķerēšanas vietā
11:00 - makšķerēšanas sākums
13:00 - pirmās kārtas beigas, pārvietošanās uz nākamo zonu
13:55 - ieiešana makšķerēšanas vietā
14:00 - makšķerēšanas sākums
16:00 - makšķerēšanas beigas
Mušiņmakšķerēšanas metieni
11:00 - 15:00 MM metienu demonstrējumi un apmācība. FFF instruktori Egils Collenkopfs un Reinis Rutkis
15:30 - 16:30 MM metienu demonstrējumi. FFF vecākais instruktors Ginters Foierštains (Šveice)

Mušiņu tīšana
12:00 - 16:00 - mušiņu tīšanas demonstrējumi.
Videoseansi.

17:00 - LR čempionāta noslēguma cermonija. Loterija (piedalās visi reģistrētie festivāla dalībnieki).
17:15 - pusdienas-vakariņas, ugunskurs

23.09.2004 12:02

::  LR čempionāts Mērsragā. Bildes.

Šoreiz tikai bildes. Nodzēsu img class - imgleft. It kā viss normalizējas.


Uzvarētāji - Mareks, Jānis un AigarsUzvarētājas - Ieva, Silvija un Laila3.8 kG līdaka. Jānis Strazdiņš

P.S.
Noskaidroju - izrādās, negatīvo efektu lapā dod tas, ka bildes noformējumu nosaka lapā importētais lapas CSS kods, kurš, iespējams, ir kļūdains. Ierakstot stila kodu katrai bildei atsevišķi, pazūd javascript atvērtās bildes radītie baltie laukumi, tāpat arī baltie laukumi pirms bildēm. Vismaz man ir tāds iespaids.

19.09.2004 10:55

::  LR čempionāts spiningošanas divcīņā

Ar Mērsraga pagasta padomes aktīvu atbalstu 2004.gada čempionāts spiningošanas divcīņā risinājās Mērsragā. Konkrētāk,- Bebru bāzē, kura atrodas pie Engures ezera Mērsraga kanāla galā. Divcīņu veido spiningošana un sacensības metienu precizitātē. Pirmajā disciplīnā - spiningošanā visi darbojās Engures ezerā. Lai gan Engures ezers parasti šajā laikā nav sevišķi devīgs, atsevišķu spiningotāju lomi bija ievērības cienīgi. Tā, piemēram, šo sacensību uzvarētājs un jaunais republikas čempions divcīņā Jānis Strazdiņš no komandas "Fokss" tiesnešiem uzrādīja 5 līdakas 9.50 kG kopsvarā. Otrs labākais loms bija Mērsraga komandas dalībniekam Aigaram Mihailovam - 5.80 kG, trešais - Marekam Saulītim no komandas "Kūdras enerģija" - 4.73 kG. Tādā pašā secībā viņi sarindojās arī pēc otras disciplīnas - mērķī mešanas Ārenberga mērķī. Sieviešu grupā čempiones titulu, parādot augstu precizitāti mērķī mešanā, ieguva Laila Grīnberga no MK B&B Cope, otrā bija Silvija Strode no "Daugavas radzes", trešajā - Ieva Lašina no MK Pasaule.
Komandu vērtējumā, pateicoties augstam rezultātam mērķī mešanā, pirmo vietu ieguva MK Pasaule komanda, kurā startēja jelgavnieki Ēriks, Dainis un Ieva Lašini un cēsnieks Ainārs Eglītis. Otrajā vietā vietā palika komanda "Jūrmalnieki", trešajā - MK B&B Cope.

19.09.2004 10:12

::  Viesu māja pie Lielā Baltezera

Edgars un SilvestrsTrešdien, pabiju pie Lielā Baltezera, kur jaunu viesu māju atklāja brāļi E. un R.Simsoni. Kā apliecināji mājas saimnieki, tā veidota, galvenokārt, lai vēl vairāk uzlabotu makšķernieku servisu.
Līdztekus dažādiem prominentiem viesiem, kuru bildes jau pabijušas manā lapā, pasākumā bija arī divi vīri, kuri veido TV copes raidījumus krievu valodā Edgars Zveja un Silvestrs Sīlis. Savu arhīvu papildināju ar nelielu viņu portretu.

Ievietoju arī dažas bildes, kuras radās viesu mājas atklāšanas laikā.
Svētdien, 19.septembrī te paredzēts arī pirmais pasākums - Hondas balvu izcīņa spiningošanā. Šo sacensību nolikums gan tāds savdabīgs. Piedalās dalībnieki (individuālas personas), makšķerē laivu ekipāžas, bet vērtētas un apbalvotas tiek komandas. Tikai, laikam, piemirsuši uzrakstīt, cik liela ir komanda... Kā izskatījās no atsevišķiem komentāriem internetā, dažs, lai tiktu pie galvenās balvas - laivas un motora, kā komandu grib "darbināt" veselu zvejnieku arteli.
Jaunā viesu mājas ēkaViesu mājaInterjersSkats pa logu uz ezeru

17.09.2004 14:58

::  Sēņu laiks

Pa ceļam no Kāla ezera uz Rīgu iegriezos man pazīstamās vietās Vietalvas mežos. Pārliecinājos, ka sēņu tur ir diezgan daudz, pāris stundu laikā savācu kādus 15 kG sēņu, pie tam ņēmu tikai priežu bekas un baravikas. Protams, nenoturējos un uztaisīju dažas bildītes.
BaravikaTipiska zālē paslēpusies baravika ar pelēcīgu galvuJāuzmanās, lai neuzbrauktu virsū baraviku jaunuļiemBaravikas un priežu bekas

11.09.2004 22:46

::  Kāla ezerā

Šodien Kāla ezerā notika SIA Uni Sports balvu izcīņa spiningošanā. Kā parasti šī pasākuma lielais balvu klāsts un organizātoru sarūpētās izdarības pievilina lielu dalībnieku skaitu. Arī šoreiz tajās piedalījās aptuveni 250 dalībnieki. Pie tam sastāvs bija raibu raibais. Redzēju gan pazīstamus un atzītus speciālistus, gan tādus, kuri, gandrīz nevienu soli nevarēja paspert bez lamu vārda.
Sacensību beigas nesagaidīju, bet vakarā saņēmu ziņu, ka gan vīriešu, gan sieviešu grupā galveno balvu klāstu "negaidīti" ieguvuši vietējie spiningotāji. Ievietoju dažas bildītes.
Kasieris un viņa atribūtiPirms startaStarta drūzma

11.09.2004 22:30

 

::  Par MM čempionātu un LJ festivālu 

Ir skaidrs, ka LR mušiņmakšķerēšanas čempionātā 25.septembrī sacensības eksperimenta veidā notiks pēc jaunas formulas tā saucamajā meistarklasē. Tajā varēs piedalīties 40 dalībnieki ( viņi startēs speciāli norobežotos sektoros un makšķerēs tiesnešu uzraudzībā ) pieteikšanās secībā. Dalības maksa šo sacensību dalībniekiem papildus būs 5.00 lati. Nolikums.

LJ 2004 nolikums
Aiz bildītes ir paslēpts šī gada Lucky John festivāla nolikums.

Informācijai. Tā kā limits jau ir sasniegts, 15.septembrī jaunu dalībnieku reģistrēšanās tiek pārtraukta!

09.09.2004 15:58

::  Par lašu uzvedību

Tā kā atkal ir aktualizēts jautājums par lašu copi, ievietoju nelielu tulkotu citātu no savas 1984. gadā izdotās grāmatas par lašveidīgo makšķerēšanu.

 

Zivju skaits, kas uzsāk ienākšanu upē pavasara un vasaras periodā, te palielinās, te samazinās. Lielā mērā tas saistīts ar reģiona klimatiskajām īpatnībām un nārsta upes upes straumes plūdumu. Vislielākā zivju iešana vērojama pavasara un vasaras plūdu laikā; straumes stiprumam pavājinoties, tā mazinās, bet, pavājinoties ievērojami, - tiek pārtraukta pilnīgi. Vidējās un nelielās upēs zivju iešana palielinās arī pēc ilgstošiem lietiem. Līdzīga parādība vērojama arī regulētās upēs: lielā straumē lasis tiecas augšup pa upes tecējumu. Tā kā zināmu iespaidu uz upes plūdumu atstāj arī vējš, tad arī tas spēj ietekmēt laša iešanu diennakts laikā.

Arī pēc lašu ienākšanas upē to virzība augšup un uzvedība ir saistīta ar upes ūdeni. Ja upes ūdens līmenis sāk ievērojami kristies, zivs, sasniegusi nārsta vietas, nolaižas lejup un uzturas bedrēs/iedobēs vai ūdens klajumos. Kad līmenis stabilizējas, lasis atkal dodas pa straumi augšup un līdz nārstošanai paliek nārsta vietu tuvumā. Tomēr straujas ūdens plūduma izmaiņas, kādas ir vērojamas elektrostaciju aizsprostu tuvumā, gala rezultātā negatīvi ietekmē zivju iešanu: zivs, acīmredzot jūtot šādu svārstību neizbēgamību, cenšas izvairīties no upes vietām ar straujām ūdens līmeņa maiņām. No nārsta vietu izvietojuma ir atkarīgi laša ienākšanas upē termiņi. Zivis, kuru nārsta vietas atrodas upes augštecē, ienāk agrāk, lai pagūtu nokļūt līdz nārsta vietām; pēdējās ienāk zivis, kuras nārsto lejtecē. Lašu pārvietošanās augšup pa upi ir atkarīga no daudziem faktoriem. Parasti tie veic 2-5 km diennaktī. Taču ir zināmi arī gadījumi, kad laši pārvietojas ar ātrumu 40-50 km diennaktī. Visintensīvāk zivju iešana noris naktī.

Tūlīt pēc sarežģītu upes posmu pārvarēšanas lasis apstājas īsai atpūtai, šim nolūkam izmantojot bedres un vietas ar mierīgu un vienmērīgu ūdens tecējumu. Ja upē ir gari sēkļi, reizēm laša apstāšanās vietas var atrast šo sēkļu vidū, tāpat arī bedrēs, kas atrodas aiz ūdenskritumiem un sēkļiem ar strauju tecējumu, kur lasis nogaida uz labvēlīgākiem apstākļiem ,lai tad turpinātu savu ceļu augšup. Vislielākos īpatņus var sastapt dziļās un mierīgās ūdenskrātuves vietās, kur ir pietiekami liels skābekļa sastāvs, piemēram, galvenās straumes tuvumā, bet, ja tā nav īpaši spēcīga, arī tieši tajā. Lasis mīl uzturēties aiz galvenajā straumē dziļi un reti gulošiem laukakmeņiem. Kad laša iešana uz laiku ir pārtraukta vai lasis ir sasniedzis savas nārsta vietas, to var sastapt salīdzinoši seklās vietās. Ūdens līmenim saglabājoties nemainīgam, lasis katrreiz izvēlas vienas un tās pašas vietas.

 

08.09.2004 10:39

::  Ielūgums uz jūras copi

LMSF nupat saņēma ielūgumu piedalīties 40-jā pasaules čempionātā makšķerēšanā jūrā no laivām, kurš notiks 16. - 23. oktobrī Portugālē, nelielā ostas pilsētiņā Sesimbrā. Dalības maksa - 750 EUR no dalībnieka (komandā 5 dalībnieki), tajā iekļauti visi izdevumi Sesimbrā - maksa par viesnīcu (all included), maksa par kuģi un ēsmu 4 copes dienām. Tie, kas kādreiz bijuši makšķerēt marlinus, zin, ka šī cena ir visnotaļ pieņemama, neskaitot to, ka organizātori parasti parūpējas arī par to, lai vakari būtu aizpildīti ar dažādiem pasākumiem.
LMSF plānos līdzdalība šajā čempionātā nav paredzēta, tādēļ ceļš ir brīvs arī citiem interesentiem.
Detalizētu informāciju var iegūt lapā http://www.sesimbra2004.org/mapa.htm

08.09.2004 08:10

::  Pasaules čempionātā Beļģijā

Svētdien Beļģijā noslēdzās 2004.gada CIPS pasaules čempionāts makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri, kurā kopā ar Latvijas sportistiem startēja 36 valstu komandas.
Latviju tajā pārstāvēja Ainārs Eglītis, Krišjānis Krasovskis, Guntis Kārkliņš, Jevgēnijs Grigorjevs un Laila Grīnberga.
Krišjānis, Ainārs, Laila, Jevgēnijs un Guntis - Latvijas komanda 2004.g. pasaules čempionātā Beļģijā.Sacensības notika mākslīgi veidotā ūdenstilpē - airēšanas kanālā netālu no Briseles. Kanālā galvenās zivju sugas bija raudas, asari, ruduļi, pliči un arī brekši. Lai izbēgtu no nulles un pēdējās vietas, liela dalībnieku daļa pamatā orientējās uz sīko zivtiņu - raudiņu, asarīšu un plicīšu ķeršanu. Taču vienlaicīgi visas komandas mēģināja pievilināt arī brekšus, jo jebkurš noķertais breksis būtiski iespaidoja ieņemto vietu. Uzreiz jāatzīmē, ka brekši ķērās ļoti nevienmērīgi, tāpēc izlozētajai darbības zonai bija ļoti liela nozīme. Tā, piemēram, iepriekšējā gada pasaules čempionam Alanam Skothornam cerības atkārtoti iegūt pasaules čempiona nosaukumu zuda pēc pirmās dienas izlozes, jo rajonā, kur atradās viņa zona, brekšu tajā dienā nebija.

Lai gan mūsu sportisti čempionātam gatavojās visu iepriekšējo nedēļu un arī par izlozi nevarēja sūdzēties, abās sacensību dienās lomi bija trūcīgi. Brekšus izdevās izmānīt tikai Aināram Eglītim, kuram tas ļāva savā sektorā otrā dienā iegūt augsto 5. vietu. Ainārs arī kopvērtējumā ar individuālajā vērtējumā iegūto 33. vietu bija labākais no mūsējiem. Labi savā pirmajā čempionātā sevi parādīja arī Krišjānis Krasovskis, kurš abās dienās savā sektorā 36 dalībnieku konkurencē ieņēma 20. vietu, kas jāvērtē kā ļoti labs rezultāts.
Čempions - ungārs Valters Tamašs Krietni vājāk veicās pārējiem mūsu komandas dalībniekiem, kuri savos sektoros spēja apsteigt tikai 4-6 dalībniekus. Tas neļāva Latvijas komandai komandu vērtējumā pacelties augstāk par 28. vietu (2003.gadā mēs bijām 22. vietā)

Par pasaules čempioniem komandu vērtējumā sīvā cīņā ar Angliju kļuva Francijas komanda, trešo vietu ieguva 2003. gada pasaules čempioni Ungārijas komanda.
Individuālā vērtējumā čempiona nosaukumu ar 2 punktiem ieguva Ungārijas pārstāvis Walter Tamas, kurš abās dienās savā sektorā bija pirmais. Viņa lomā ik reizi bija četri - pieci brekši ar kopējo svaru 9.610 kG. Sudraba medaļu ar 3 punktiem un 9.575 kG smagu lomi ieguva Holandes pārstāvis V.D. Hoogen Eddy, bronzu ar 4 punktiem un 8.240 kG smagu lomu - ungārs Ambrus Tibor.

Komandu un individuālo rezultātu protokolus kā arī abu sacensības dienu sektoru protokolus var atrastwww.matchangler.com lapās.

07.09.2004 17:04

::  Nedēļas informācija

Vakar atgriezos no Beļģijas, kur Briseles tuvumā Villebroekā Latvijas izlases makšķernieki piedalījās kārtējā pasaules čempionātā pludiņmakšķerēšanā. Mūsējie nostartēja atbilstoši savām spējām - viduvēji, bet par to tuvākās stundās būs atsevišķa informācija.
Pa nedēļu sakrājusies rinda ar ziņām, sāku ar neatliekamāko.

Rīgas Mušiņmakšķernieku Klubs atsūtīja nolikumu šī gada mušiņmakšķernieku festivālam. To var apskatīt http://www.fishing.lv/organ/klubi/rmk/nolikfly.htm. Neesmu sajūsmā par divām iestrādātām idejām - par čempionāta sacensību dalības maksu 20 Ls un vērtējuma tabulu. Noķerot 36 cm alatu, dalībnieks iegūst 360 punktus, bet, noķerot 2 alatas 35 cm garumā, tikai 350 punktus. Taču nolikums vēl dažas dienas ir projekta līmenī un, ja būs racionāli priekšlikumi, detaļas var mainīt. Interesanti, kādas būs citu mušiņmakšķernieku domas.

Lucky John festivāla nolikumu varēšu ievietot tikai ceturtdien, kad tas būs noslīpēts vēlreiz.

Sekojošu ziņu atsūtīja MDL Motors
Sveiki!
Es vēlējos Jums nosutīt informaciju par Honda Marine kausu spiningošanā.
Sacensības notiks 19.09.2004. Lielajā Baltezerā, starts 09:00, pulcēšanās no 06:00.
Galvenā balva Honda Marine piepūšamā laiva komplektā ar piekaramo motoru.
Sīkāka informācija:
http://www.mdlmotors.lv/lat/jaunumi/?doc=785
vai
MDL Motors salona Dzirnavu iela 140, talr. 7211071
Laipni lūgti apmeklēt pasakumu.

Jau iepriekš pateicos,
Uģis Albins


Pirms nedēļas Daugavā notikušajā LR jaunatnes čempionātā makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri pēc tam, kad divās kārtās visi trīs galvenie konkurenti savāca vienādu punktu skaitu, vietas sadalījās sekojoši:
1. vietā Ivars Celiņš (5/751 + 1/3652 = 6/4403 )
2. vietā Pēteris Lideris(jun.) (3/1010 +3/2465 = 6/2456)
3. vietā Toms Kļaviņš (4/846 + 2/1605 = 6/2451)
 

07.09.2004 09:47

 


Back