home   contact
Manas piezīmes
Par visu, kas ienāk prātā

LJ2015

Savdabīgi vasarīgos laika apstākļos 11.oktobrī Babītes ezerā risinājās spiningošana kārtējā Lucky John festivāla ietvaros.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Lasīt tālāk
20. 12. 2015.

Eksperimentāls ieraksts Nr2

Vakar atgriezos no īsa ceļojuma uz Krieviju, kur 6 dienas pabiju Astrahaņas apgabalā pie Volgas makšķernieku bāzē "Uspech". Tur notika kārtējais, nu jau 10-ais pazīstamā Krievijas makšķerēšanas speciālista Oskara Soboļeva piemiņai veltītais pasākums "Trofejas zandarts - 2015".
Atškirībā no iepriekšējiem gadiem, kad pasākumā pildīju galvenā tiesneša pienākumus, šoreiz mana loma bija pieticīgāka - biju tikai kā viesis, mani pienākumi aprobežojās tikai ar atklāšanas karoga pacelšanu un īsu uzrunu noslēguma cermonijā. Copei ieplānota bija tikai brīvā diena pēc oficiālā daļas beigām. Taču tieši tad uznāca lietus un sagriezās tāds vējš, ka doties Volgā bija galīgi nepieņemami. Attiecīgi, nācās samierināties ar copes iespaidiem, gūtiem, klausoties makšķernieku stāstos un caur fotoaparāta objektīvu. Fotosesiju rezultāti būs redzami albumā.

Lasīt tālāk
19. 12. 2015.

Eksperiments 19.12.2015.

Bija sarunāts tikties ar čomu pie Gaujas 9 no rīta, iepriekšēja dienā esot brekšuks ēdis itin labi, sēžamies abi ar jaunako Grabovski mašīnā, bet mans Jēpis nelec, griez kā tecila, bet nelec, nu.... kaut kāda sarkana lampiņa jau pāris dienas mani brīdināja, ka tā varētu notikt :), tāpēc Jēpi nelamāju, bet zvanu čomam, lai iebrauc man pakaļ. Pie upes esam ap 10, bet mūsu vietā tikko atnākusi un iekārtojas četri mazi vīreļi, nu neko, paejam metrus 50 zemāk, izmīdam zāli un vietai izrādās nav ne vainas, pie ūdens tiek, iemest var, pārējais ir pieciešams, iemaisu barības, 2 Salmo brekši un 1 Sensas karpa + 3 kg smagas zemes, tam visam klāt vel kārīga sauja balto tārpu un 4 bundžas slieku. Lasīt tālāk
19. 12. 2015.
top