Visiem, visiem, visiem


Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu! 
26. 12. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

lauki lauki - 21-01-’11 16:46

Kā pagāja forums? Kur būs kaut kāda informācija, ko tad makšķerneiku spice nolēma? Viss noritēja pieklājīgi un saprotami. Manu redzējumu par foruma norisi var atrast http://test.hunting.lv.. Klātesošie vienojās par makšķernieku Sadarbības Padomes veidošanu, pieteikties var LMF lapās.

interesents interesents - 11-01-’11 19:56

Laimīgu 2011.! Par atlasi, es domāju šogad nav reāla nevienā veidā(gandrīz)). Šogad visi vasaras makšķerēšanas sporta veidi notiek salīdzinoši agri(jau augusta beigās), gatavošanās, pieteikumi u.t.t. vismaz pāris mēnešus iepriekš. Spiningošanā būs noticis labi ja pirmais posms. Nebūtu nopietni pēc viena posma rezultātiem veidot izlasi, bet no otras puses, ja par pamatu ņem 2010.gadu, vieniem un tiem pašiem otrais čempionāts… Bet vispār zinot mūsu valsts devīgumu, sportistu brauciena un dalības izmaksas būs pietiekoši lielas, lai izlases veidotos pēc tiem pašiem principiem kā parasti.. Nauda ir – brauc, ja vēl copējis kādreiz esi vai vismaz redzējis kā to dara – vispār ideāli (h) Ne asakas! Uz Itāliju komandas brauks ar savu autotransportu, tāpēc komandas sastāvu iespējams mainīt gandrīz līdz pēdējam brīdim. Protams, sniegumi 2010. gadā arī tiks izvērtēti. Pie tam jau šodien ir zināms, ka LMSF segs aptuveni 80 no visiem izdevumiem, saistītiem ar izlases komandu līdzdalību šī gada pasaules spēlēs. Tāpēc kandidāti varēs vairāk resursu veltīt tieši vietējiem čempionātiem, lai tajos vislabākā veidā nodemonstrētu savu spēju līmeni. Attiecīgi, atlases iespējas būs krietni laabākas kā iepriekšējos gados.%

marisv marisv - 11-01-’11 14:01

Kaut arii mans viedoklis par izlases veidoshanas principiem pagaatnee ir nedaudz liidziigs tam, ko pauda Guntars, zinaamu optimismu viesh plaanotais LR forelju chempionaats. Kaa nekaa to plaanots organizeet peec FIPSED noteikumiem. Ja liidzshineejie izlases daliibnieki izraadiisies labaakie, cepuri nost. Ja ne, tad cerams, uz PC shoreiz pelniiti brauks labaakie. Jautaajums Stikuta k-gam: Vai ir gaidaami jauni Forelju chempionaata noteikumi, vai arii tiks tulkoti vecie, kas atrodami FIPSED lapaa? No MO sapratu, ka kautkaadas izmainjas tomeer tiek gaidiitas. MK Pasaule ir LR čempionāta organizētājs un atbild par nolikuma sagatavošanu un arī noteikumu publiskošanu. Ceru, ka viss minētais tuvākajā laikā būs gatavs. Par kaut kādām izmaiņām starptautiskajos noteikumos, visticamāk, skaidrība būs tikai pēc kārtējā CIPS kongresa, kurš notiks aprīļa pirmajā nedēļā Romā. Līdz tam laikam negribētu nodarboties ar kādām spekulācijām.

Guntars Guntars - 08-01-’11 20:52

Laimīgu Jauno gadu Stikuta k-gs. Man vienkārši ir daži jautājumi,Jūs kā nekā esat kaut kāda,kura pārstāv visu makšķernieku intereses, amatpersona. Gribētos zināt kādas priekšsacīkstes ir izgājuši tie puiši,kuri dodas uz pasaules čmpionātiem foreļu spiningošanā.CENŠOS SEKOT visiem notikumiem Latvijas copē,tomēr uzvārdi- Simsons,Olte,utt.nenozīmē labākie meistari “ultra light“klasē,vairāk gan šie puiši paši veicina savas popularitātes vairošanos dažādos veidos.Īsti neviens gan nav testējis viņu meistarību un Latvījā nav īsti godīgas atlases šajā kategorijā,vairāk gan liekas , ka veči sanāk kopā ,iedzer šņabi un nosaka šogad -šie,galu galā pērn taču paši braucām.Varat atbildēt biedri ,Stikut? Tie, kas dodas uz kādām pasaules čempionātu sacensībām makšķerēšanas sporta veidos, kuri Latvijā netiek kultivēti, nekādas priekšsacīkstes neiziet. Līdz ar to sistēma bija un vēl joprojām ir vienkārša, – kurš spēj patstāvīgi atrast finansu līdzekļus, tas arī brauc uz čempionātu. Neloģiski ir apšaubīt atlases godīgumu situācijā, kad problēma ir nokomplektēt gribētāju komandu. Tas līdz šim attiecās uz diviem veidiem – foreļu spiningošanu un melno asaru spiningošanu. Jāpiezīmē, ka vairākos veidos – mušiņmakšķerēšanā, jūras makšķerēšanā, kastingā LMSF joprojām nav izdevies atrast pietiekošu skaitu entuziastu, kuri būtu gatavi piedalīties pasaules čempionātos. Tā kā foreļu spiningošanā parādījusies zināma interese no vairākiem makšķernieku klubiem, pie tam PČ notiks septembra sākumā, LMSF šogad ir ieslēgusi savā kalendārā pirmo LR čempionātu. Ceru, ka tas kalpos kā zināms atlases posms. Neapšaubāmi, piedaloties pasaules čempionātos, dalībnieki var celt savu popularitāti, tas ir taisnība un loģisks rezultāts. Taču tavs iespaids, ka veči sanāk kopā, iedzer šnabi un nosaka kaut ko, ir pilnīgi aplams. Esmu jau daudzkārt visus interesentus aicinājis nākt un piedalīties LMSF darbā, tad katrs par visu varētu pārliecināties tieši un personīgi.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.