Augusta sīkumi

Sestdien biju nelielā ekskursijā uz Babītes ezeru un Baltezeru. RMMB Babītes laivu novietnē uzzināju, ka ezerā nupat sākusies nopietnāka cope. Visi zinātāji nākot ārā no ezera vismaz ar pāris 2-kilogramīgām līdakām. Iesācējiem iet grūtāk, jo daudz laika jāpatērē, lai atrastu īstās vietas.
Pēcpusdienā biju Baltezerā, lai tiktos ar Krievijas spiningotājiem, kuri testē Ķīšezeru un vienlaicīgi veic izlases atlasi pasaules čempionātam. Visi izskatījās apmierināti ar čempionāta vietas izvēli, - katram lomā bija 4 - 5 kg zivju, galvenokārt asari.
Turpat satiku arī Aināru Eglīti, kurš varēja palielīties, - izrādās, 24. augustā Ķīšezerā viņš bija izvilcis savu rekordlīdaku. Ar galīgi neievērojamu mānekli - 10cm gumijas zivtiņu aprīkotu ar 10g svina galviņu. Līdaka svērusi virs 13 kg, precīzi ar saviem svariem neesot varējis nosvērt. Zemāk to var apskatīt tuvplānā.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
30. 08. 2010.

  Seko jaunumiem Facebook27 comments

Copmanis Copmanis - 20-09-’10 11:45

Es neko neapgalvoju, es jautāju. kad nav ko darīt tad palasi kas NG barībai otrā pusē rakstīts. Es jau ar par to pašu – par copi.

arīcopmans arīcopmans - 20-09-’10 11:30

Copmanim – esi uzmanīgs ar izteicieniem, kā nekā šī ir publiskā telpa un var sanākt maza šmuce. Bet ir jau O.k, labāk pērkat Polijā,Ķīnā un vēl sazin kur ražotu produkciju, bet vietējie ražotāji lai iet bekot un tad mūsu valsts kā patērētāja tikai (zels un plauks). Oponentiem veiksmi savos uzskatos un lai dievs stāv mums visiem klāt .

copmanis copmanis - 19-09-’10 19:01

Arīcopmanis=AE? NG barība asociējas tik ar vinu cilvēku un viss. Kā uzināju ka NG vairs nav saistīts ar to barību to vairāk neesmu pircis un aicinu pārējos ar nepirkt NG vai AE vienalga kā sauc. Salmo barība godīgi sakot liekas pat labāka jo Normuds tur liekas vēl bik šo to uzlabojis.

fisherman fisherman - 17-09-’10 21:19

AE jau māk tikai uz gatavu nākt. Paka gan jau būs mats matā tāda pati, tikai burti pamainīti. Barība noteikti orientēta uz cilvēkiem, kas sirgst ar sklerozi – tiem vienalga NG vai AE vai ZB… Un zinot šo to ar AE viņš tur iejauks tādus brīnumus… piemēram jaunos konservantus AE 666, AE 321 u.c.

arīcopmans arīcopmans - 17-09-’10 18:22

Par nelieliem zaudējumiem to ir grūti nosaukt jo summas ir diezgan iespaidīgas.Tieši tas arī iespēju robežās šogad tika izdarīts un kā redzams NG ir par to nu dikti saskaities un raksta visādas blēņas netā(ir arī papildus rakstiski pierādījumi). Kas attiecas uz N-G mix reputāciju- visiem labs nekad nebūsi. UZ pašu NG – vai neesi iedomājies -kāpēc tad viņš neiesūdzēja to firmu tiesā? Arī es visu nezinu ,bet noprotu kad bez paša NG svētības tas nenotika, bet jums pameta ēsmu ko visi labprāt arī notiesājāt. Cik zinu, firma ir piesaistījusi juristu kurš tad arī izvērtēs viņa ne pārāk labos tekstus par N-G mix.

Aivis Aivis - 17-09-’10 16:09

Tad es īsti nesaprotu, kāpēc AE vai vēl kāds iesiastītais klusē? Ja rakstītais, ka NG ir rīkojies nesmuki, atbilst patiesībai, tad reāli ir aizskarta NG-mix reputācija un iedragāts tirgus noiets (noteikti vairāk par atlikušā iepakojuma izmaksām), jo, kā redzams augstāk, cilvēki slikti domā tieši par NG-Mix un AE saistībā ar to. Es saprotu, ka iepakojums jāsūta lielā daudzumā, bet mainoties apstākļiem ir jāmaina iepakojums, lai tas atbilstu reālajai situācijai, arī ja tas nes nelielus zaudējumus. Pretējā gadījumā ir risks iegūt sliktu reputāciju (kā šajā gadījumā), soda naudu par produkta neatbilstību marķējumam vai ko vēl sliktāku.

arīcopmans arīcopmans - 17-09-’10 15:09

AIVIM- tad,kad šo produktu ieviesa Latvijas tirgū,tad NG zināja un pat ļoti gribēja, lai nosaukums produktam būtu tāds kāds viņš šobrīd ir(ražotājs gribēja savādāku). Pasūtot pašu iepakojumu, bija jāņem uzreiz 50 000 gb. un jau tad bija skaidrs kad to visu 1.gada laikā nevarēs pārdot. Tas kad viņš šobrīd no tā visa norobežojas nenozīmē kad viņš to nezināja- zināja un arī šobrīd zin, tikai jums netā pasniedz to nedaudz savādāk. Kā jau teicu – ja tas otrs sāks runāt, tad daudz nesmukumi nāks gaisā tikai nezinu vai viņš jebkad to darīs. p.s un arī par tām zemenēm no poļu tirgus ir vesals stāsts.

Aivis Aivis - 17-09-’10 12:50

arīcopmans, sorry, bieži neapmeklēju šo lapu. Ja tikai otro mēnesi pakas tiek laistas klajā ar aprakstiem par AE, tas nozīmē, ka līdz š.g. augusta sākumam (t.i. vismaz visu šo pavasari, vasaru) NG vārds tomēr tika izmantots bez viņa atļaujas, jo Normunds jau agrā pavasarī teica, ka ar NG-mix viņam jau sen vairs sakara nav un viņa vārds tiek nesmuki izmantots… Labi, ka vismaz tagad tas tiek noregulēts, bet nesmukums enīvei nedaudz paliek:( Neaizstāvu nevienu pusi, cenšos būt objektīvs vadoties no pieejamās info, tāpēc arī prasīju otras puses viedokli. Nevienam taču nepatīk, ka, piemēram, tirgū poļu zemenes tiek “iesmērētas” kā vietējās, vai ne?

GatisBB GatisBB - 17-09-’10 11:18

Tagad zinu vienu barību, kuru tiešām NEKAD nepirkšu. Tad jau labāk baltmaizes garoziņas sametīšu, tikai ne kaut kādu AE miksli.

arīcopmans arīcopmans - 11-09-’10 18:50

Dīvaini – kāpēc viss vienmēr apraujas tajā brīdī, kad tiek iedota reāla iespēja sazvanīties ar pašu ražotāju un noskaidrot kā tad tur īsti bija ar to N-Gmix? p.s ir lieki turpināt šo diskusiju jo man ir skaidrs ar ko šeit ir darīšana- un jā -arī NG šogad čempī nerāda neko un AE pēc punktiem viņam ir stipri priekšā.

copmanis copmanis - 10-09-’10 22:39

Ja uz galvas trūkst matu, katrs tos plikumus saulainā laikā piesegtu ar jebko, lai zivis nebaidītu. Kāda tur reklāma, AE taču čempī nav līderos un savus stāstus laiž tikai SC atbalstītājiem. JSt, tev gan vajadzēja to cepuri ar fotošopu pārkrāsot. :-)

arīcopmans arīcopmans - 10-09-’10 11:35

A jūs paskataties vērīgāk vai uz paciņām ir NG vai AE. Iespējams kad vēl šur tur ir aizķērusies vecā paciņa uz kuras ir NG (neba bez viņa paša piekrišanas), bet jau otro mēnesi tirgū tiek laistas tikai jaunā parauga paciņa uz kuras ir tikai AE. Manuprāt tam nav lielas nozīmes kurš uz kā ir minēts, bet tam kad mūsu mazajā Latvijā kads to vispār dara un pietam vēl labi, tas gan ir apsveicami. p.s Ja vēlies varu uzrakstīt viņa m.b un tad arī pats varēsi sīki un skaidri no pirmavota uzzināt kamdēļ viss tā sanaca.

Aivis Aivis - 10-09-’10 10:17

Ļoti gribētos dzirdēt otras puses viedokli, patiešām, jo ieraugot NG-Mix uz AE cepures krasi pasliktinājās iespaids par viņu. Ja jau ar Normundu tam mixlim sakara vairs nav, tad kāpēc uz pakām vēl ir apraksti par pieredzējušo makšķernieku NG nevis par Gunti?

Suits Suits - 08-09-’10 17:13

Bišku tomēr jāpasmaida, jo arī tepat Stabu ielā ir veikals Dainis&Gatis un zini kāda ir viņu saīsinātā nosaukuma versija? Baigā sagadīšanās, ne? Interesanti kā tur ar godaprātu, jo viss jau tomēr ir likumīgi!? Ja vien tam Guntim uzvārdā nav Neimanis vai Naumanis, tad jau var viegli labot šo starpgadījumu. Bet nu gan jau veči paši tiks galā, tāpēc vairāk komentu no manis nebūs. Par rupjībām atvainojos.

arīcopmans arīcopmans - 08-09-’10 13:42

Starp citu viņš ir pat ļoti sakarīgs puisis ,kurš lielā mērā atbalsta gan vienkāršos gan sporta makšķerniekus. Cik es tālu visu šo epopeju zinu, tad nosaukums radās apvienojot abu šo censoņu vārdus Normunds – Guntis. Visus izdevumus kuri bija saitīti gan ar brenda gan pašas barības izveidošanu sedza un līdz ar to riskēja tieši otrs cilvēciņš. Spried nu pats cik un kurš ir īstais brenda īpašnieks.

Suits Suits - 08-09-’10 13:29

Jā, man vakar bija slikts garastāvoklis… Bet lai kā arī tur kurš ko nebūtu izstrādājis, mans godaprāts šādā situācijā negribētu valkāt svešu kreklu, kaut arī man tas ļoti pasētu un smuki izskatītos. Bet nu godaprāti katram ir savi.

arīcopmans arīcopmans - 08-09-’10 11:24

Suitam – es tos abus puišus ļoti labi pazīstu un ja tu būtu pacenties noskaidrot visu līdz galam ( kam pieder un kurš tad galu galā izstrādāja šo zīmolu un pašu barību),tad tava atklāsme par NG stipri mainītos, bet to jau tu noteikti negribēsi darīt. Pirms kādu nosodi – uzklausi abas iesaistītās puses un tad neviļus viss parādās citā gaismā. Te nav runa par biksēm bet gan par godaprātu.

Bebrs Bebrs - 08-09-’10 10:35

arīcopmans Es varu būt drošs tik par to ka NG man asociējas ar Normundu. Un ja ieliek pa visu strīpiņu tad nesanāk Eglītis. Normunds to barību izstrādāja, dažs labs izmanto to. Vēl zinot ka Eglītim dikti patīk zīmēties Zvejas raidījumos vienmēr tā “nejauši” galvā ir cepurīte ar burtiem NG

keksis keksis (Email ) - 08-09-’10 07:05

Var jau pieņemt,ka NG ir tikai zīmols.Jauna zivju barība NEKĀ GARŠĪGA mix…

Suits Suits - 07-09-’10 18:14

Man domāt, ka tā tāda cūkošanās tik ir. Šinī gadījumā “NG” faktiski ir zīmols. Vienīgā problēma, ka lielais to nav noreģistrējis, tāpēc arīcopmans to uzskata par brīvi izmantojamu, aizbildinoties, ka viss ir likumīgi. Es tādiem džekiem parasti saku, ka likumpaklausīgus pid…us neviens nemīl. Jā, jā, nu tik neizlec no biksēm…

arīcopmans arīcopmans - 07-09-’10 17:03

Tā nekad nav bijusi un arī nebūs lielā barība – par to nu varat būt droši. Tas kad viņš tā domā nenozīmē kad tā arī ir.

keksis keksis (Email ) - 07-09-’10 12:35

Ja viņa barība tad lai raksta AE MIX.Priekš kam jāizmanto cita vārds.Vienkārši NG ir daudz populārāks par AE,tur jau tas suns aprakts.

arīcopmans arīcopmans - 04-09-’10 15:37

Zivīte ir tā nekas un arī bilde ir ok., jo tagat taču tā ir viņa izstrādātā barība – un copēt viņš prot. Kāds te vēl sakars ar lielo!

veterāns veterāns - 03-09-’10 15:19

Ap šo laiku katru gadu ir reģistrācija uz Lucky John mačiem. Kā būs šogad? Visticamāk, reģistrācija sāksies pirmdien, 13.septembrī, izmaiņas pasākuma norisē nav plānotas.

copmanis copmanis - 02-09-’10 21:44

Līdaka Aināram laba bet bilde riebīga – tiek reklamēta NG izgudrota barība no kuras NG nekādu labumu nav. Es Normunda vietā to kantori pa tiesām pavazātu.

grozs grozs - 31-08-’10 09:18

Ļoti laba bilde Aināram!

sienaazis sienaazis - 30-08-’10 15:02

Pirmaa doma bija Jerks, bet še ku reku gumijzivs.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.