Par mušiņošanas tēmu

Pirms dažām dienām Normunds Grabovskis, sekojot TV raidījuma "Makšķerēšanas noslēpumi" skatītāju interesei par mušiņmakšķerēšanu, bija atbraucis ciemos, lai uzņemtu materiālus raidījumam par mušiņošanas pamatiem. Diena bija skaista, taču zivīgas ainas izpalika - lielās karūsas manā dīķī kārtējo reizi nārstoja un nepadevās manas mušas vilinājumam. Vakar šo materiālu varēja redzēt LTV 7. kanālā, šodien videofilma ar nosaukumu "Jānis Stikuts par "mušiņošanu" (25.08.2010.)" ir atrodama arī uz Vimeo servera. Interesenti var apskatīt arī M.Oltes raidījumu ar manu līdzdalību.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
26. 08. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

sienaazis sienaazis - 27-08-’10 09:53

Principā mīl jau viņas tos dubļus, būs ar kameru jāsaņemās un’jāpapēta, vai nāks pie pusdienu galda. Man izslāpā šogad visas zivis, izņemot līņus, karūsas jau drošvien nemaz nejuta to salu, lai nu kā likšu šogad iekšā airātoru, lai vismaz 3 m aplis ir vaļā.

Vai nēsi aizdomājie arī par nelielu airātoru, nemaz tik daudz elektrības netērē.

eerglis eerglis - 26-08-’10 16:47

JST paldies par raidījumu, NG pat sapņaini noskatījās l-) Mušošana manā izpratnē ir vienīgais estētiski baudāmais makškērēšanas veids. Būs man ar jāpamēģina kādreiz. Tad tikai uz priekšu!:-)

sienaazis sienaazis - 26-08-’10 15:19

JST, cik lielas tev tās karūsas, man dīķī izmērā ap 1 kg, bet ne reizi ar velkamo tīklu viņas nēsmu noķeris, uz pludu tikai līņi. Viņas būtu tik gudras ? Diezgan regulāri noķeru un atlaižu 0,5 – 1,0 kg smagas karūsas. Nav izslēgts, ka ar velkamo tīklu tu savām karūsām netiec klāt. Kad pārraku dīķi, pārliecinājos, ka lielās karūsas seklajās vietās nevis bēg no ekskavatora kausa, bet pārsvarā salien dubļos vai zem zāļu saknēm un kausa neskartajās vietās paliek gandrīz bez ūdens. Tad tās saķēru ar rokām un pārvietoju uz izrakto vietu. Līņi vēl 2008. gadā man bija līdz 1,5 kg. Taču jau 2009. gadā nevienu nemanīju, pārrokot rudens pusē dīķi, nevienu neredzēju. Arī šogad, lai gan neesmu speciāli centies līni noķert, nevienu neesmu manījis. Līņi ir relatīvi jūtīgi pret skābekļa badu, nav izslēgts, ka izsaluši.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.