Forelistu saiets Vidzemē

Piektdienas vakarā pabiju Cēsu pusē pasākumā ar nosacītu nosaukumu Vidzemes praids. Tas bija kā turpinājums tiem saietiem, kuri iepriekšējo gadu augusta mēnešos bija notikuši pie Ventas. Šoreiz iniciātori bija Vidzemes puses forelisti, saimnieka lomu bija uzņēmies Armīns Sproģis savā dārzniecībā Jaunraunas "Lāčplēšos". Lai gan pasākumā, kuru organizētāji bija iecerējuši divu dienu garumā, varēju aizkavēties tikai neilgu brīdi, tomēr bija patīkami satikt vecus draugus un jaunus paziņas - foreļu makšķerēšanas fanus un apmainīties domām jautājumos, kas skar foreles šī reģiona upēs. Kā parasti, šādos pasākumos salasās domubiedri, uz laiku tiek atcelti forelistu brālīgas klusēšanas zvēresti un var uzzināt daudz faktu, kuri ikdienā tiek turēti noslēpumā un tiek publiskoti ar maksimālu piesardzību. Virkni jaunu faktu par lašu copi Daugavā un foreļu copi Igaunijā uzzināju no šo saietu veterāna valmierieša Bruno, par man tikai teorētiski zināmām vietām lašu nārsta vietām Cēsu rajonā (protams, arī par savu dārzniecību) pastāstīja mājas saimnieks Armīns, ar savu viedokli par Alūksnes un Gulbenes puse ūdeņiem dalījās Igors un Sergejs. Kādā brīvākā brīdī pacentīšos izveidot nelielu albūmiņu ar šī īsā ceļojuma bildēm.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
15. 08. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

MK MK (Email ) - 16-08-’10 14:28

Sandi 8-S, Ventspils, protams atrodas latgalē :). Nekā personīga, protams:)

Latvietis1 Latvietis1 (Email ) - 15-08-’10 22:54

žēl, Jāni, ka nevarēji pakavēties, arī Kurzeme tika pārstāvēta no manis un Terora

Kurzemnieki mani satikt var arī nedaudz tuvāk. Laipni lūdzu!:-)

zivinieks zivinieks - 15-08-’10 08:14

Nu ja, veči kaut ko gudri runā, bet atkal noslēpumaini klusē. Vai tad nevar šeit padalīties? Nē, nevar. Šie saieti nav publiski, attiecīgi, saņemto informāciju drīkstu publiskot tikai ar autora atļauju. Tās man nav. Taču ar informāciju, ja kādu tas interesē, varu padalīties tīri personīgi, bet dažas atziņas pie izdevības tiks arī publiskotas.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.