home   contact

« Biju leišos | Atpakaļ | Jāņi Ventā »

mačkāts un 0.16mm pavadiņa .....

Sestdien bijām filmēt Ventspilī, b....n šādu laiku vajag speciāli pasūtīt, piebraucām vietā ap 7 un ap 8 kā sāka līt, tā tikai ap 15 lietus beidzās, cope tieši tāda pati, vieta kolosāla, ar pakaļu var just, ka zivis tur ir, bet.... kamera visas normālās zivis aizbaidīja, kaut kādi jau pusbrekši trāpījās, bet tie, pēc kuriem braucām izpalika.
Svētdien, tādā brīuvdienu režīmā kopā ar kolēģi aizbraucām uz Valdemāra dīķiem, gribējās vienkārši pasēdēt, padzert alu un noķert kādu karpiņu, es iejaucu Bruda Lielo breksi ar Sensas karpu un sašāvu ar kaķeni smuku galdiņu, sēdi, sēdi, bet copes ta nav, cik redzēju pie dīķa tikai gruntenisti ar ļoti tāliem iemetieniem pa kādai karpiņai izvilka, lai gan karpas aktīvi spēlējās un sildījās saulītē. Pēc trīs stundu nosēdēšanas beidzot ieraudzīju pirmo karpas copi, piecirtu un ....., kad pēc kāda laiciņa pievilku to zvēru pie krasta, tad sapratu, ka mans uztveramais tīkliņš ir biki pa mazu, labi, ka kolēģim bija lielāks, iemocīju karpu tīkliņā, uz aci likās kādi 5 kg noteikti, kad atnesām svarus , tad izrādījās 7,1 kg un tas ir uz Owner gatavo pavadiņu 0.16mm ar 9. numura āķīti..... Nedaudz uzbaroju, noķēru divas raudas un atkal iestājās klusums, kaut kādi pludiņa pavilcieni bija, bet tādu cērtamu copīšu nebija, bet šašliks cepās, alus bija gards, laiks labs, tāpēc sevišķi lieli pārdzīvojumi no necopes arī nebija, ik pa laikam ar kaķeni uzšāvu uz pludiņa kukurūzas graudus un baltos tārpus, līdz vienu mirkli pludiņš tā smuki noliecās un aizbrauca, piecirtu un jutu, ka atkal nav mazā karpiņa, sākumā likās, ka biki mazāka par pirmo, bet kad viņa nolēma nedaudz pastaigāties, tad sapratu, ka ir labs kuilītis priekš maniem diegiem, minūtes piecas pacīkstējos, tad aizpīpējū un vēl minūtes piecas vismaz paqstaipījām viens otru, līdz beidzot karpa sāka gurt un es viņu dabūju uzcelt, lai ieelpo gaisu, šai karpai arī kolēģa tīkliņš bija stipri pa mazu, bet kaut kā, ar bakstīšanas metodi, iebakstījām viņu tajā tīkliņā, svari rādīja 8,2 kg , smuka spoguļkarpa, lieki piebilst, ka atkal uz Owner 0.16mm pavadiņu ar 9. numura smalku āķīti, 0.20 mm pamatauklu un smalku mačkātiņu.
Kā vēlāk smējos saimniekam, tad kaut kādas pilnīgi neēdamas karpas viņam tur ķerās, nav ko nožāvēt...., bet patiesībā jau droši vien bija tā, ka barība lielajām dikti garšoja un viņas pie galda mazās karpiņas nemaz nelaida klāt, jo gruntenistiem trāpījās žāvējamais izmērs līdz 3 kg, pirmā karpa paņēma uz 1 nelielu kukurūzas graudu, otra uz 3 mušu tārpiem un kukurūzas pusgraudu , nu tā man gāja, it kā forši, bet it kā tikai divas zivis noķēru.....
 
21. 06. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookvienpadsmit komentāriNG NG - 26-06-’10 16:35

Kola – es vispār nemīlu lielus kumosus un ja vien sīkzivis nepiespiež, tad lielus kumosus nelieku, es cītīgi šāvu baltos un kukurūzu uz pludu un karpiņas staigāja un lasīja pa vienam graudam, nupat Ventā atkal paŗbaudīju savas aizdomas, kaut kāda stipri pacieta Bonduele palikusi, man copei patīk ja kukurūza ir mīksta, zivīm arī patīk

kola kola - 26-06-’10 11:50

Paskaidro, lūdzu, kāpēc ejot uz karpu liki kukurūzas pusgraudu?

GB. GB. (E-pasts ) (Saite) - 22-06-’10 20:38

cuudigi ka Liepoja nav nekas taads plaanots , nju jaa mazie jau ir bet cenas kosmiskas tie stelle !

RIO RIO - 22-06-’10 18:52

TAA SLMO PLAUKTOS ATKAL IR “ATGRIEZUSAASELITE MATCH,DIAMOND CARPRUNNER IZMEERI">SPOLES. KAA ARII ARII EKONOMISKAAS KLASES FIIDERI.TAIFUN UN TAIFUN SPECIAL .UN VISAADI CITAADI PATIIKAMI LORINJI:)

Peksis Peksis - 22-06-’10 17:45

kaut kas ar tiem brekšiem šogad nav kārtībā. Gaujā svetdien izvilku 2,3kg un tas vēl nebija nārstojis, pilns ar ikriem, bet fīderis Gaujā rullē.

NG NG - 22-06-’10 08:34

GB – Tuvājkajā laikā, gadu -divus , Salmo neplāno vērt veikalus rajonos, jo atvērt veikalu tikai Liepājā ir dārgi, vajag vērt uzreiz vairākus veikalus, lai sanāk normāls piegādes maršuts, lai nav pa tukšo mašīnas jādzenā, pietam arī pirktspēja rajonos ir nokrotusies katastrofāli, turklāt Salmo ir arī vairumtirgotājs un praktiski visos rajonos ir vismaz pāris vairumtirdzniecības klienti. Vladislavs – nē, copēju ar savām iecienītajām brekšu pavadām, arī karpas tagad izvilku uz tām

Vladislavs Vladislavs - 22-06-’10 00:31

Sveiki NG, Aizmirsu pajautāt, tev Polija sanāca patestēt tos owner Carp 0.18 pavadas, kuras man ravas uz mazajam karpam?

GB. GB. (E-pasts ) (Saite) - 21-06-’10 23:18

vo slinkie motilisti – tirgus tuks – pieprasijums ir – bet prece nav , un taa sakas kriize ! Un jautajums NG vai kaut kad nakotne Liepaja neplanojas kads SALMO veikals ?? cik zinu Riga un visas malas pa pilno to veikalu a Liepaja tik taadas bodites ir ar baigam cenam – ne tur atlaides ne piedavajuma ! Nav gadijies ari ko taadu dzirdet !

NG NG - 21-06-’10 20:39

Mirtin – man Ventā bija tā pati bēda, jūti zivis, bet…., motilis protams, ka būtu labs, bet mūsējie motilisti šogad slinko un neskalo principiāli, uz mačiem sola kaut ko saskalot, bet tā deļ 2-3 kg viņi nesmērēšot rokas, leišos motilis ir, bet viņi uz papīriem tādi pasīvi, negrib dot pavadzīmi, bet mēs bez papīriem neko netirgojam.Pats ņemu uz brīvdienām kilogramu baltos, tas ir ap 1,5 litri, pat ļoti dāsni berot, pietiek pāris dienām. Diletants – par motili ir augstāk, Bruda Lielais breksis nav tas pats, kas lielajā pakā, lielajā pakā ir nedaudz švakākas aromatizācijas, struktūra un uzbūve ir tāpati, tikai aromatizācija švakāka, Lielo breksi var izmantot kā lielās pakas atraktoru, tas ir 1kg Lielais breksis uz 1 lielo paku

diletants diletants - 21-06-’10 20:04

Vai Salmo veikali plāno atsākt motiļa tirgošanu vasarā ? Un otrs kvestions: vai Bruda lielais breksis un breksis lielajā “ģimenes” pakā ir pēc būtības tā pati barība, vai tomēr nē ?

mirtins mirtins - 21-06-’10 18:08

Nu šitie teksti iederētos pie jautājuma – ja es gribu noķert lielu zivi, cik liels āķis man jāliek :DDD Veļ tikai varētu piebilst, ka patīkami ieiet Daugavgrīvas veikalā un redzēt tur lielo breksi :D Biju svētdien pasauļoties Lielupes malā. Uzjaucu lielo breksi ar breksi no lielās pakas. … pilnīgs goļaks… :DDD Labi, ka neesmu pirmo reizi ar pīpi uz jumta un zinu, ka reizēm Lielupes zivis uzliek kluci arī uz Sensas, Vanden… un Milo barībām :DDD jo viņām vienkārši ir neoma. Mēģināju barot sākumā uz kants malas… Strādāju ar fīderi. Pēc pavadas pielikšanas pirmajos iemtienos bija copes… vēlāk tās pazuda … pārbarju uz tālo distanci… tur atkārtojās tieši tas pats… tagad sēžu un pīpēju… kas tas varētu būt… kādēļ zivs uz barību stāvēja, bet ņemt negribēj… to ka zivis tur bija, es konstatēju pārmetot makšķeri. Pāris reizes bija tā, ka pirms barotavas nogrimšanas, spice reāli raustās… tā it kā barotava grimtu starp kaut kādiem šķēršļiem. Man šķiet,ka JK savulaik ieminējās, ka barota krīt caur brekšiem un aukla ķeras… Nu un visbeidzot vienā pārmetienā, pirms izvilkšanas laukā, tā straujāk parāvu makšķeri, lai atbrīvotu barotavu no barības un pēčāk konstatēju, ka uz āķa ir brekša zvīņa :DDD Zivs tur bija, stāvēja uz barības… bet ēst negribēja… ne pirmā, ne pēdējā reize… domāju… vai nu sačakarētais nārsts … vai laika maiņa…. vai tomēr lai atsistu vaļā rīšanas kāri motils tomēr vajadzīgs arī vasarā :DDDD(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top