Svētdiena "Makšķernieku paradīzē"

Uzklikšķini!Svētdien, 13. jūnijā sarežģītos laika apstākļos, kad vējš brīžiem sasniedza vētras spēku, palīdzēju organizēt makšķernieku sacensības atpūtas bāzes "Makšķernieku paradīze" dīķī Vallē. Tā sagadījās, ka viens no dalībniekiem izvilka skaistu karpu un radās iespēja uztaisīt dažas bildītes. Karpa pēc fotosesijas tika atlaista atpakaļ dīķi, lai sagaidītu citus makšķerniekus.
 
13. 06. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

uģis uģis - 01-07-’10 12:34

Kā šodien gājis Babītes atklāšanā? Vai laivas var dabūt? Var teikt, līdzīgi kā katru gadu. Ir cilvēki, kuri palikuši pa nullēm, ir ar līdakām. Labākais loms, par kuru man ir ziņas, līdz pusdienlaikam bija 4 līdakas laivā, tādas ap 2kg katra. Laivās esot bijuši pat zandarti un brekši. Laivas RMMB bāzē Spuņnupē ir pieejamas, copmaņu aktivitāte nav liela, tautu biedē saulainais un karstais laiks.

Artis Z Artis Z (Email ) - 15-06-’10 08:47

Paldies, būtu jauki no tavas puses.

Artis Z Artis Z - 14-06-’10 19:52

Un kur tad var apskatīt foto sesiju?

Visticamāk, publiskai apskatei bildes nav pieejamas. Ja kādam pasākuma dalībniekam interesē bildes personīgām vajadzībām, dažas bildes varu nosūtīt pa e-pastu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.