Skaistais maijs

Ne vienu reizi vien esmu deklarējis, ka maijs ir viens no mēnešiem, kuri man visvairāk patīk. Maijs ir skaists laiks ne tikai foreļu spiningošanai, bet arī dabas atmodas, jo sevišķi, ziedu fotografēšanai. Šogad maijs ir silts un nokrišņiem bagāts, gruntsūdeņu līmenis manā dārzā ir nerēdzēti augsts un tāds gandrīz nemainīgi turās jau veselu mēnesi.
Ar zivju medībām pēdējā nedēļā nebija iespēja nodarboties, tālab nedaudz vairāk uzmanības varēju veltīt tam, kas notiek dārzā. Attiecīgi, radās arī dažas bildes.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!Kā jau rakstīju, LMSF aktivitātes raisa arvien lielāku interesi to firmu vidū, kuras darbojas makšķerēšanas lauciņā. Nupat tirgū parādījušies jauni japāņu izcelsmes dažāda veida un lieluma daudzdaļīgi vobleri ar zīmolu IZUMI, Uzklikšķini! kurus piedāvā firma Shark SIA (nupat tās īpašnieki ir reģistrējuši jaunu firmu, tāpēc nosaukums tiks precizēts), kas ir arī aktīva LMSF atbalstītāja. Papeldināju dažus modeļus savā dīķī, man par lielu pārsteigumu, tiem nekavējoties uzbruka lielās karūsas.
Pirmais iespaids, ka jaunie vobleri, vispirms, varētu būt efektīvi mūsu piejūras ezeros - Liepājā, Engurē, Babītē, Kaņierī.
 
19. 05. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.