Par Lucky John 2010 festivālu

Uzklikšķini!Šogad notikušas nelielas izmaiņas rudenī ieplānotā tradicionālā Lucky John festivāla norisē. Kampaņa saistībā ar šo pasākumu ir uzsākta jau 1. maijā - no šī datuma spiningotāji maija mēnesī, aizpildot anketi, veikalos ar nopietnu atlaidi var iegādāties Lucky John vizuļus. Gandrīz kā lozungā "Pērc trīs, maksā par diviem". Pie tam, 30 anketes aizpildītāji, kuri firmai Salmo iesūtīs savu lomu bildes, saņems bezmaksas ielūgumus uz Lucky John festivālu. Detalizētāku informāciju var atrast Salmo mājas lapā.
 
10. 05. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Aivis Aivis - 11-05-’10 12:59

Diemžēl, nemaz ne tik spīdoši:( Tieši mūdžiem, kas man visvairāk ar LJ saistās, atlaides nav… To konstatēju pie kases pērkot mūdzi un divus rotiņus gribēdams aizvietot šopavasar norauto “raudiņu”. Reklāma nekorekta, jo tur priekšplānā tieši mūdzis jeb oficiāli rolling minniow, kas liek domāt, ka mūdzim jau nu toč būs atlaide:( NG uz manu jautājumu copeslietās atzina, ka tā ir, bet apgalvoja, ka mūdžiem esot 50% atlaide jau kopš rudens(tikai konkrētajā veikalā atlaides zīmju nav), bet NEVIENĀ Salmo veicī neredzu, ka būtu akcijas zīmes. Godīgi sakot ir sajūta, ka mūdzim veikala cena samazināta no trekno gadu līmeņa un šī akcija ir tikai, lai speciāli ievilinātu klientu veikalā, piedāvājot “bestselleru” ar normālu atlaidi, bet reāli to nedodot:( Bet pats vobleris kā prece tiešām labs un zivīgs:)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.