Aprīļa foreles

Rīt jālido uz Maskavu, bet tā kā meteorologi pēc relatīvi vēsa paerioda šodien solīja skaistu laiku, nedaudz laika veltīju foreļu copei. Diena skaidra, gaisa temperatūra + 16°C, pēcpusdienā debesis nedaudz aizplīvurojās. Copē viss notikās kā parasti. Pat karpas šodien bija aktīvas un mušiņu ņēma pārliecinoši. Pēc pāris stundu copes atlicināju arī laiku fotosesijai.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
27. 04. 2010.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Aldis Aldis (Email ) - 04-05-’10 15:17

Makšķerēšana Ālandu salās

Piedāvājam ar jahtu doties uz Ālandu salām – makšķerētāju „paradīzi”. Ālandi atodas starp Zviedriju un Somiju un sastāv no apmēram 6500 lielu salu arhipelāga. Uz jahtas ērti var mitināties līdz 8 cilvēki. Iepriekšējo gadu baucieni atmiņā palikuši ar interesantiem piedzīvojumiem, gardiem lomiem un labi pavadītu laiku. Maršruts: Rīga – Hanko – Ālandu salas – Rīga. Maršrutu un ar ceļojumu saistītas lietas var saplānot kopā ar kapteini Aldi. Tel. 28356049

iesācējs iesācējs - 29-04-’10 18:19

Vai nav kādas ziņas par līdakām? Bija daudz runu, ka šoziem briesmīgi izsalušas.

Novērojumi vairākos ezeros ļauj secināt, ka zivju mirstība pat seklajos ezeros arī šogad atrodas ikgadējo svārstību robežās. Tas liek domāt, ka arī ar līdakām nekas slikts nav noticis. Pēc nārsta tās kādu laiku koncentrējas nārsta vietu tuvumā, izklīst lēni, un spiningotājiem atliek tikai atrast vietu, kur tās šobrīd uzturas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.