Daži sīkumi

13.aprīlis bija skaista pavasara diena, temperatūra Rīgas apkārtnē aizvējā saniedza +15° C. Biju aizbraucis uz savu pēdējā laikā iecienītāko copes vietu. Ar mušiņu noķēru 8 varavīksnes foreles svarā no 1,5 līdz 2,7 kg (vienu no lielajām speciāli nosvēru). Vēl turpat noķēru aptuveni 2,5 kg smagu salati. Visas zivis nodevu kā vaislas materiālu. Citā vietā pārbaudīju, kā ar mušiņu ķeras karpas, un pusstundas laikā izmānīju 1,5 kg smagu eksemplāru uz to pašu mušu, par kuras efektivitāti rakstīju iepriekšējā gada pavasarī.

Staņislavs Radziševskis, kurš ir arī Krievijas MSF prezidents ( un, starp citu, "aizveda" vienu no mūsu labākajām makšķerniecēm Kristīni M. prom no Latvijas :-) ) ir sācis līdzdalību jaunajā Krievijas TV kanālā «Охотник и Рыболов». Šis kanāls ir satelītu televīzijas paketē «Оптимум», kurš ar pavadoņu Eutelsat W4 и Бонум-1 palīdzību tiek pārraidīts TV projekta "Триколор ТВ" ietvaros. Kā man teica SR, šis kanāls būšot redzams arī Latvijā.

Ik pa brīdim ienāk ziņas par lašiem Latvijas upēs, - gan Salacā, gan Ventā, kur ūdens līmenis sācis lēni kristies, ir noķerti atsevišķi lašu un taimiņu eksemplāri.
Ventā un Lielupē pamazām sāk ķerties arī vimbas.
 
17. 04. 2010.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

keksis keksis (Email ) - 27-04-’10 13:10

Ko var darīt,ja Latvijā visi top makšķernieki aizņemti…

GatisBB GatisBB - 27-04-’10 09:23

Nu jau Kristīni R.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.