Vēlreiz par pasaules čempionātu ASV

Šodien ievietoju bilžu galēriju, kurā attēlotas mūsu gaitas notikumā, kurš saucas CIPS Ice fishing 7. World Championship, Rhinelander, USA. To pašu var redzēt arī kā slide show.
 
21. 03. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookeleven comments

GatisBB GatisBB - 31-03-’10 08:48

sienaazi – tā jau ir – pavirši izlasīt, neiedziļināties un uzbraukt māki, bet kad savi izteicieni jāargumentē, tā pļurkt. Labojies uz priekšdienām!

flyfishing flyfishing - 29-03-’10 07:06

Kad rudenī interesējos par mušiņmakšķerēšamu, bija saruna ka pavasarī būšot kaut kādi kursi. Vai ir kāda skaidrība, kad tas var notikt? Sezona nāk, tā kā vajadzētu drusku padarboties.

Tuvākajās dienās ievietošu konkrētus datumus. Visticamāk, nodarbības notiks aprīļa otrā pusē, kad nožūs laukums. Darbdienu pēcpusdienās vai vakaros, laikā no 15 aprīļa līdz 1. maijam.

sienaazis sienaazis (Email ) - 28-03-’10 21:08

Tu tak mums gudrs puisis, ko gan vairs tur teikt….

GatisBB GatisBB - 28-03-’10 16:17

sienaazi, kas i ko? Argumenti beidzās?

erudzi erudzi - 24-03-’10 10:02

2 ĢatisBB Neņem pierē Sienāzi, jo puisis ir spēcīgi ietekmējies un pieņēmis noteiktas personas viedokli, katrā komentārā izmanto šīs personas izteicienus. Ir jau mazliet pastulbi lasīt fana izteicienus, kurš informāciju smēlies tikai no tīmekļa un nav stāvējis blakus notikumiem par kuriem spriež.

GatisBB GatisBB - 23-03-’10 18:44

sienaazi, tas mans komentārs bija domāts kā joks. Arī jst vai ng atbilde uz pirmo komentāru bija kā joks. Neviens Kristīni ne nolīga, ne kā. Ja paskatīsies Krievijas izlases sastāva sarakstu, Kristīnes vārdu tur neatradīsi. Bet ASV viņa bija kopā ar Krievijas izlasi, jo tajā startē viņas līgavainis.

Par to netikšanu izlasē – palasi manus komentārus NG lapā.

Par cenšanos – neko tādu, ko es nezinātu, Tu nepateici.

Par nepatikšanu pašam sev – ja tas notiks, Tu būsi pirmais, kurš to uzzinās.

Par māku priecāties par citiem – es priecājos par mūsējo startu. Un pārdzīvoju par to, ka nesagāja par 0.5 punktiem. Pats zinu, kā tas ir pad…irst par pāris gramiem vai paa punktu.

P.S. Tikai vienu nesaprotu – kur ir mans ne tas labākais viedoklis par mūsējo startu? Nocitē mani.

sienaazis sienaazis (Email ) - 23-03-’10 16:20

Gati, tu biji klāt, redzēji kas notika? Visu cieņu Kristīnei. Pieļauju ka LV nostartējot 3 vietā, vienalga tev būtu viedoklis, un ne tas labākais. Nez kāpēc man šķiet ka tev ar ļoti gribējās pabūt USA, bet ir tā kā ir, un tāpēc tu te ņemies un cepies. Piedod, ja tā tas nav, bet mans tev ieteikums, centies un gan jau sadzirdēs, ja turpināsi šādi, labu priekštatu par sevi neradīsi un beigās pats sev nepatiksi.

Piedod vecozēn ja aizķēru, bet jāmāk arī par citiem priecāties.

GatisBB GatisBB - 23-03-’10 13:59

sienaazi, kur Tu redzi činkstēšanu? Pameklē sakarības starp pirmo un otro komentāru, varbūt sapratīsi, ko es biju domājis – ja vien Tev ar humora izjūtu viss ir kārtībā. Kaut gan ja ar pirmo piegājienu nesaprati, tad jau laikam Tev nav lemts!

sienaazis sienaazis - 23-03-’10 12:16

Gatibb, tu vienmēr tā čiksti ?

GatisBB GatisBB - 22-03-’10 19:07

Tā jau ir, kamēr Kristīne divus gadus bija Latvijas izlases trennere, mūsējie bija ar medaļām. Šogad trennē Krievijas izlasi un krievi ar medaļām, bet mēs nē! :DDD

grozs grozs - 21-03-’10 19:24

Kristīne Maklere startēja Krievijas izlases sastāvā? Nē, Kristīne nestartēja Krievijas izlases sastāvā. Viņa pasaules čempionātā bija nolīgta, lai palīdzētu Krievijas izlasei izcīnīt medaļas.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.