Sniegotais februāris 2010

Kā jau rakstīju, VSIA izveide uz valsts zivju audzētavu bāzes ir nobremzēta. Tāpēc esmu nolicis malā aktivitātes akvakultūras sfērā un noslēdzis līgumu ar SIA SALMO. Līgums paredz darbību jomā, ko moderni būtu saukt outsourcing. Vienkāršāk, - darbošos kā konsultants. Diapazons samērā plašs - tajā ietilpst gan produktu analīze, gan aktivitātes importa un eksporta tirgus izpētes virzienos, gan sadarbība ar makšķerēšanas sporta organizācijām un medijiem visās valstīs , kurās darbojas Salmo grupas firmas.
Pašreiz visas aktivitātes tiek virzītas, lai Latvijas komanda sekmīgi sagatavotos līdzdalībai zemledus makšķerēšanas čempionātā ASV. Komandas ceļojums pa maršrutu Rīga - Varšava - Čikāga sāksies 7. martā, čempionāta oficiālā programma risinās 12.-14. martā, atgriežamies Rīgā 16. martā.
Mūsu gaitām čempionātā un tā norisei varēs sekot ne tikai LMSF lapā, ir vienošanās, ka manu informāciju izmantos visas Salmo grupas interneta lapas. Pirmais informatīvais apskats jau atrodams latviskajā versijā, kā arī krievu valodā Ukrainā un Krievijā.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Latvijā pēdējās nedēļas ik pa brīdim nopietni snieg un sniega sega ir sasniegusi biezumu, kurš sen nav manīts. Rīgā tas esot lielākais Baltijas valstīs, vidēji 58 cm. Manā sētā sniegs vietām ir pat metru biezā slāni. Līdzīga situācija ir arī uz ezeriem, gan bieza sniega sega, gan 30 - 50 cm biezs ledus.
Par nopietnu slāpšanu ziņu vēl nav, kaut gan vietām tā jau tiek novērota. Lielajās upēs sāk veidoties ledus sablīvējumi un skartās pašvaldības prognozē nopietnus plūdus. Arī zivis vietām sāk koncentrēties bedrēs, kas, savukārt, gan atvieglo to copi, gan provocē cemmerētāju interesi. Biezā sniega sega apgrūtina zivju meklējumus arī Pērnavā un Peipusā, tāpēc arī no šīm ūdenstilpēm ienāk visai pretrunīgas ziņas, - nelielā skaitā makšķerniekiem ir grūti atrast īsti zivīgās vietas. Kā parasti, ziņas par tīri labiem lomiem ienāk no Ventas, Gaujas, Lielupes un citām vietām, kur straume uztur normālu skābekļa līmeni un zivju aktivitāti.
 
15. 02. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

sienaazis sienaazis (Email ) - 22-02-’10 12:09

Sveiki.

Ja sanāk, tad esot tur, feini būtu še redzēt pēc iespējas vairāk bilžu ar mūsu pārstāvjiem darbībā un nelieliem aprakstiņiem tieši copju dienās.

Interesantāk sekot un domās atbalstīt. Plānoju, ka visu varēs redzēt arī šajās lapās.

Ne asakas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.