Ziema, ziema, ziema

Kopš LZRA reorganizācijas un pievienošanas jaunizveidotajam institūtam ar nosaukumu BIOR ir pagājušas divas nedēļas. Lai ekonomētu institūta līdzekļus, akvakultūras departaments un arī mana štata vieta BIORā tika saīsināta, un man, kā saka, lika pagaidīt, kamēr tiks izveidots VSIA un es varēšot startēt attiecīgā konkursā par vadītāja vietu. Ar nodomu vai bez tā ir iznācis, ka piepildījušās manas ne sevišķi optimistiskās prognozes attiecībā uz zivsaimnieciskās zinātnes un arī akvakultūras nākotni jaunajā veidojumā. ZM ierēdņu iecere, pareizāk sakot ZM vadības sanāksmes politiski motivētais uzdevums, izveidot zinātnisko institūtu un VSIA, jaunizveidotā veidojuma pagaidu administrācijai ir izrādījies par pārāk cietu riekstu. Pretēji solījumiem ar VSIA izveidi tikt galā pirmo divu nedēļu laikā, nedēļas nogalē varēju pārliecināties, ka līdz šim laikam nekas nopietns attiecība uz VSIA nav atrisināts. Nezinu, kā attīstīsies šī tēma turpmāk, taču, izskatās, ka mana darbošanās akvakultūras jomā būs jāuzskata par interesantu, bet noietu etapu, jo starplaikā saņēmu interesantāku un nopietnāku darba piedāvājumu ārpus zivju audzēšanas sfēras. Ja melns kaķis nepārskries pār ceļu, tuvākajās dienās varēšu atzīmēties ar izmaiņām manā darbības jomā.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Latvijā Jaunais 2010.gads atnācis ar lieliem sniegiem, pie tam jau vismaz nedēļu valda sen nemanīts aukstums. Temperatūra nepārtraukti turas 15° - 20° C robežās.
No makšķerēšanas frontes diezgan regulāri parādās ausij tīkamas ziņas par sen neredzētiem lomiem gan Pērnavā un Peipusā, gan tepat Liepājas pusē un Babītes ezerā. Stāsti par kastēm, pilnām ar 300 - 500-gramīgiem asariem pagājušajā nedēļā nāca no visdažādākajiem avotiem. Vienlaicīgi NG ar konsekventu rīcību demonstrē, to var izlasīt viņa blogā, ka zivis sekmīgi var ķert tepat Rīgas tuvumā un tie, kas sekmīgi apguvuši copes mākslu makšķerēšanas sacensībās, var vienmēr arī pilsētas robežās Ķīšezerā tikt pie pietiekoši laba loma.
 
16. 01. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

aldis aldis - 25-01-’10 21:39

Raidījumu Top10 var atrast http://www.tvnet.lv/online_tv/1532

zvejnieks zvejnieks - 25-01-’10 20:46

Neredzēji vakar raidījumu Top 10, kas pa LNT? Tur bija arī par tavu aģentūru un Zemkopības ministriju. Jā, man teica, ka tāds būšot, taču nokavēju. Būs jāpameklē, kur to var internetā redzēt.

zvejnieks zvejnieks - 19-01-’10 21:36

Laiks tiešām auksts ziema dara savu ar zivīm nemaz negribas darboties. Kas notiek ar tām audzētavām? Man te ar atnāca bauma, ka tas jūsu eksperiments ir kārtējais fufelis un par jaunumiem neviens labu vārdu nesakot. Pat zinātniekiem nav ko teikt. Ko tu tagad taisies darīt? Ar audzētavām nekas nenotiek, pareizāk, es nezinu, ka kaut kas notiek. :-) Ar secinājumiem nesteigšos. Tikko pilnībā būs skaidrs, ko darīšu, būs arī informācija par to.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.