jaunumi   contact

Sporta pasākumi jūlija otrajā pusē

17. - 19. jūlijā Rēzeknē turpināsies Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempionāts, Rēzeknes upē trīs dienas sportisti mērosies spēkiem 2. posma sacensībās.
Tā kā sacensības notiek ierobežotā posmā, sacensību dalībnieku skaits ir ierobežots un tiem, kuri gatavojas piedalīties, jāpiesakās savlaicīgi.

25. jūlijā Rīgā, Ķīšezerā risināsies Latvijas spiningošanas čempionāta 3. kārta. Šajās sacensībās jebkurš interesents var tikties un pamēroties spēkiem ar Latvijas labākajiem spiningotājiem. Dalībnieku skaits nav ierobežots, taču savlaicīga pieteikšanās ir obligāta. Uzvarētāji balvā saņems SIA Cope Zviedrijā bezmaksas ceļazīmi nedēļu ilgai atpūtai Zviedrijā, citi - firmas SIA Normark Latvija dāvātās balvas. Nolikums.
Papildus informācija (15. jūlija ieraksts), lūdzu, ievērot - ierašanās ir 24. jūlija vakarā līdz 9:00 vai, vēlākais, 25. jūlijā līdz 03:00. Karte.


Augusta pirmajā nedēļā Kaķīša ezerā risināsies Latvijas čempionāts karpu makšķerēšanā. Tie, kuri vēlās pienācīgi sagatavoties, kā arī visi citi modernas karpu copes atbalstītāji, tiek aicināti uz sacensībām “LIDO KARPU MARATONS 2009”, kuras Kaķīša ezerā notiks nedēļu iepriekš, to sākums 31. jūlijā. Nolikums
 
11. 07. 2009


four comments

??? ??? - 15-07-’09 10:03

iespējams, ka cienījamais HALVA bija domājis:

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 01.05.2009. pa telefonu: 29-517507, vai e-pasta adresi jst@fishing.lv saskaņojot dalības maksas apmaksu.

Bet nebija vairs spēka izlasīt nedaudz tālāk rakstīto:

Dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties atsevišķās kārtās, jāpiesakās un dalības nauda jāiemaksā ne vēlāk kā 7 dienas pirms kārtas sākuma.

p.s. īsti neizprotu, kas ir domāts ar “halva”? varbūt “haļava”??:-D

halva halva - 14-07-’09 08:56

??? – Diemžēl neesmu nojūdzies, bet “uztrauc” – nav tas vārds kuru var piemerot šinī situācija. Es atvainojos, bet man tā liekas ka LMSF grib nopelnīt uz tā…….. Un vēl neesmu nekāds histēriķis, tas piemerots mūsu vīriem kuri to izdomāja lai nokāst no kāda naudu.
P.S. Čempionāta sākuma nebija tāda punkta, un nolikuma ar, tapēc padomājiet ko darat. Un vēl jaatdzinas ka tā ir “HALVA

Uzraksti, kas tas par punktu, kurš, tavuprāt, nebija nolikumā sākoties čempionātam.

??? ??? - 13-07-’09 20:27

Halva laikam galīgi nojūdzies. Vismaz būtu uzrakstījis, kas viņu satrauc. jst šitādus histēriķus gan vajag dzēst.

halva halva - 13-07-’09 16:12

Copenieķi !!! “Halva” ir klāt !!! Kurš grib pieteikties ??? Šajās sacensībās jebkurš interesents var tikties un pamēroties spēkiem ar Latvijas labākajiem spiningotājiem,- un ne tikai……… Kas vispar par bardāku notiek ??? Čempionāta vidu, kas grib pieteikties, tā pat kqa valdība, nezin ko dara………..

 
top