jaunumi   contact

1. kārtas uzvarētāji noskaidroti

Vakar Liepājas ezerā risinājās ar Liepājas makšķernieku kluba atbalstu organizēto LR čempionāta spiningošanas sacensību 1. kārta. Sacensības, kā parasti, risinājās vējainos apstākļos, kas, protams, sarežģīja copi. Tomēr tas labākajiem netraucēja tikt pie pieklājīgiem lomiem, - labākajos lomos bija gan 70 - 80 cm garas līdakas, gan 30 - 35 cm asari. Tikai skatītājiem, kuri gribēja redzēt lomus, gan neveicās, - dalībnieki krastā atgriezās bez zivīm, jo sacensībās lomus šoreiz paturēt nebija atļauts.
Individuālajā vērtējumā par 1. kārtas uzvarētājiem kļuva "Mēs zivīm" komandas ekipāža Juris Nagainis un Ivars Dubra. Viņu loma vērtētās 10 zivis abiem kopā deva 24874 punktus. Duets kļuva par čempionāta līderiem un saņēma SIA Cope Zviedrijā dāvātas bezmaksas ceļazīmes nedēļu ilgai copei Zviedrijā. Otrie ar 21289 punktiem bija komandas "Dulkan" pārstāvji Armands Romanovskis un Ingus Goltiņš, trešajā vietā ar ļoti līdzīgu lomu, bet 21 269 punktiem palika Kokneses komandas pārstāvji Juris Fjodorovs un Dzintars Zujevs.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Sacensību protokols., poga.lv var apskatīt arī nelielu albumu ar bildēm no sacensību vietas.
Nākošā sacensību kārta 20. jūnijā Koknesē, uzvarētājus atkal gaidīs balva - ceļojums uz Zviedriju. Starp citu, labs treniņš pirms čempionāta varētu būt sacensības "Kokneses zandarts".


Arī pludiņmakšķernieki piektdien uzsāka savu 2009. gada čempionāta maratonu. Pirmā kārta risinājās Ventā. Pirmās kārtas goda pjedestālu individuālā vērtējumā aizņēma Salmo pārstāvji. Pēc divu dienu cīņām veiksmīgākais izrādījās Normunds Grabovskis ar 2 punktiem un loma svaru 11360 g , sekoja Pēteris Lideris ar 3 punktiem un loma svaru 6740 g un Guntis Kārkliņš ar 4 punktiem un loma svaru 6380 g.
Komandu vērtējumā par čempionāta līderi kļuva Salmo ar 21 punktu, otrajā vietā Fortuna (Lietuva) ar 26 punktiem, trešajā - Kuldīga ar 38 punktiem. Lielākā zivs bija Gunta Kārkliņa pirmajā dienā noķertais 2.600 kg smagais breksis.
Sacensību protokols.
 
24. 05. 2009


sixteen comments

oskars oskars - 07-06-’09 11:15

runājot par mačiem :)
28.06.2009. Mērsraga kausa izcīņa spiningošanā 1. posms. Engures ezerā,bāzē ,mazsaliņas, pulcēšanās 4.00.

latgalis latgalis - 03-06-’09 17:21

Kam trūkst maču, brauciet uz Latgali. Vai jums ir Rīgas čempionāts? Nav manīts. Mums ir Līvānu čempis, arī Preilis taisa savus mačus. Un kalendārs mums jau sen ir visam gadam.

Krišjānis Krišjānis - 03-06-’09 13:26

Filozofējam vai nefilozofējam, bet tas ir nepareizi, ka vienas valsts meistarsacīkstes dublējas ar citām. Labi, ka šogad interesentiem bija iespēja piedalīties “Staiceles vimbā”, kura iepriekšējos gados sakrita ar 1. kārtu pludiņmakšķerēšanas čempionātā un tad mēs brīnamies, ka tik maz sacensību… Manuprāt datumi vasaras sezonā LMSF plānotajiem pasākumiem jābūt zināmiem jau janvārī bez iespējām tos pārnest, labot un vēl nez kā iespaidot, bet tās, protams, ir tikai manas domas.

jst jst - 03-06-’09 07:23

Mēs te filozofējam daži, varbūt desmit cilvēki, par tēmu, kurai vajadzētu būt sen viennozīmīgi skaidrai, – mūsu domu apmaiņa nedrīkst iespaidot jau izziņotu valsts līmeņa pasākuma datumu. Jo ir vēl vairāk tādu, kuri tikai seko kalendārā fiksētajiem datumiem un plāno, bet neizsakās vai ir atrauti no aktuālās informācijas. Tikai sīks piemērs, – man nereti rodas izdevība aicināt potenciālus atbalstītājus un jaunus dalībniekus uz konkrētu pasākumu, maiņas gadījumā iznāk, ka LMSF ir viņus mānījis. Arvien biežāk notiek sacensības, kuras līdzīgi kā LR čempionāti risinās vairākās kārtās. Līdzīgi ir ar sacensībām kaimiņvalstīs, kurās atsevišķi sportisti gatavojas piedalīties. Cilvēki iesaistās arī dažādos citos pasākumos un arvien biežāk jau savlaicīgi plāno savu līdzdalību tajos. Pasākuma datuma maiņa ir slikts stils, kurš būtiski iespaido pasākuma kvalitāti, no tās vienmēr jāizvairās.

JK JK - 02-06-’09 22:01

Es piekrītu Krišjānim, ka vajag skaidrību, lai citi var savas lietas pakārtot. Cik es sapratu no sarunām zem lietussargiem, tad Ogres aktīvisti, kuri grib startēt individuāli, tāpēc neieradās, ka bija reizē ar spiningošanu.
Mans priekšlikums ir nelikt kopā ar Latvijas valsts čempionātiem un tad jau caurumus atradīs kur salikt citus mačus. Es piemēr biju pārsteigts, ka pat Talsu čemopis šogad jau ir 4 kārtās. Protams ir savas nianses nolikumā, bet tīri formas uzturēšanai būtu tur arī startējis, ja laicīgi būtu zinājis, ka tik nopietni taisa mačus.

jst jst - 02-06-’09 21:29

NG
Pilnīgi piekrītu mirtinam. Kāda sportista lūgums nav nopietns iemesls sacensību datumu maiņai. Šobrīd vispār par to nevajadzētu diskutēt.

NG NG - 02-06-’09 20:30

Galvenais lūdzējs bija AE no jūsu otrās komandas, ja jūs esat par esošajiem datumiem, tad varam neko nemainīt, jo citiem arī noliktie datumi ir jau ieplānoti, tik un tā sagaidam šeit visus viedokļus līdznākošai otrdienai un tad apstiprinam abu tūru datumus

andrismaver andrismaver - 02-06-’09 19:25

labdien.
Mums vienalga kādā datumā , tikai nolēmiet ātrāk , jau sezonas vidus, bet mēs nevaram savus macus ieplānot

Krišjānis Krišjānis - 02-06-’09 17:03

Maver komanda ir par galēju skaidrību un fiksēšanu, kaut vai esošajiem datumiem, nezinu kurš prasa pārcelt kaut ko. NG, Tu tak zini, ka ir plānots arī mūsu kauss un skaidri noteikti datumi ir pat ļoti atbalstāms pasākums.

NG NG - 02-06-’09 15:34

šoreiz es vienkārši gribu dzirdēt jūsu viedokļus, ja vairākums būs pret, tad nākošās nedēļas vidūLMSF valdes sēdē apstiprināsim esošos datumus bez iespējām tos mainīt, gaidu šeit visu viedokļus līdz nākošai otrdienai

pret pārcelšanu pret pārcelšanu - 02-06-’09 15:23

Tā nav kasīšanās, bet kas tie par pasaules “čempioniem” kuru dēļ mačus pārceļ? NG apskaties spiningošanas sarakstus, tur Maver nemaz nav pieteicies.

NG NG - 01-06-’09 17:11

par iepriekš noliktajiem datumiem, bija lūgums no Maver komandas, kuras daži pārstāvji grib startēt spiningošanas sacensībās, ja vairums sportistu šeit būs pret jau esošo datumu mainīšanai, tad neko nemainīsim, bet ja nekādu lielu iebildumu nebūs, tad varam nedaudz nākt pretī, mūsu tā jau ir maz un jebkura iekjšēja kasīšanās nav vajadzīga

mirtins mirtins - 01-06-’09 16:41

es neesmu kūdītājs, bet tas viss izskatās pēc sviesta… Nu kā var cilvēki saplānot atvaļinājumus, brīvdienas un visu pārējo, lai piedalītos Latvijas čempionātā? Varbūt labāk uztaisīt vienu kārtu, bet tad nu pa riktīgo – noteiktā datumā, kas netiek mainīts pa divi trīs lāgi. Uzsveru, mans viedoklis netiek ņemts vērā un nav ne vienīgais ne pareizais :DDD

NG NG - 01-06-’09 10:11

Pludiņmakšķerēšanas maču dalībniekiem !!!
ņemot vērā visu pušu lūgumu meklēju datumus, kuros varētu notikt LČ 2. kārta, patreiz izskatās tā, ka brīvi ir 4.un 5. jūlijs vai arī 1.un 2. augusts, kāds ir jūsu viedoklis par šiem datumiem.

Artis Artis - 25-05-’09 18:47

Copmani.. Biju tiesnesis Mēs zivīm pirmajai ekipāžai! Viņiem tiešām no rīta ķērās. Bija pat tā, ka 3 metieni un 3 līdakas pēc kārtas.
Citiem cope nemaz nebija tik laba, kā gribētos. Bija ekipāžas, kur bija tikai viena ieskaites zivs, kaut gan iepriekšējā dienā ņēmis esot labi.
Nezinu, kā bija ar tiem tiesnešiem…

copmanis copmanis - 25-05-’09 09:52

Apsveicu Mēs zives, iznāk šie ne tikai māk ķert maliķus bet arī spiningot.:-) Tagad varēs paskaldīt līdakas arī Zviedrijā. Bet kā tad gāja, vai bija cope ( pēc punktiem grūti saprast) un kā tad ar tiem daudz aprunātajiem nestabilajiem tiesnešiem?

 
top