Maskava, Rosohotribolovsojuz pasākums

Nupat atgriezos no Maskavas, kur divas dienas piedalījos Asociācijas "Rosohotribolovsojuz" 50-gadu jubilejas pasākumā. Rosohotribolovsojuz ir vadošā organizācija, kura Krievijā apvieno medniekus un makšķerniekus. Tā ir CIPS biedrs, aptver visu valsti, tai ir liels atbalsts valdībā un Domē, tajā ir darba vietas aptuveni 10 tūkstošiem darbinieku, tā apsaimnieko 220 milj. ha medību un makšķerēšanas saimniecību platības. Asociācijā pēdējos gados pie varas nākuši jauni spēki, kuri diezgan būtiski uzlabojuši tās saimniecisko dzīvi.
Uzklikšķini!Pats pasākums ideoloģiski neatšķīrās no tiem, kurus pirms divdesmit gadiem tepat Latvijā piedzīvoju Latvijas MMB izpildījumā. Gandrīz pilnībā veltīts medību jomai, valdošās partijas, valdības un asociācijas vadības slavināšanai, ar augstu viesu un 14 ārvalstu delegāciju piedalīšanos. Un, protams, ar labu galdu un speciāli organizētām viesmedībām (neesmu mednieks un varēju nepiedalīties). Noslēguma pasākumā notika arī Krievijas sportistu - šī gada makšķerēšanas sporta pasaules čempionu apbalvošana, kurā Krievijas MSF prezidents S. Radziševskis draudzīgi atdeva godu Latvijai, pieminot to kā nopietnāko konkurentu. Protams, satiku dažus senus paziņus no tiem, kuri arī šodien atrodas pie asociācijas stūres, kā arī dažus no Ukrainas un Baltkrievijas makšķernieku vadoņiem.
Interesanta bija gida pavadīta ekskursija pa Maskavu. Centru pēdējo reizi biju sīki izstaigājis pirms kādiem 20 gadiem. Blakus iespaidīgām un modernām pārmaiņām centrā, jo sevišķi labi tas izskatījās naktī, nomales rajoni arī šodien man izskatījās pamesti un nesakārtoti. Transporta kustība Maskavā ir neiedomājami smaga. Piemēram, attālumu, kuru ar autobusu naktī veicām 15 minūtēs, dienas laikā, pat bez kāda sastrēguma, bijām spiesti braukt pusotras stundas.
 
26. 11. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

kurzemnieks kurzemnieks - 11-12-’08 22:41

jst
Kā tev patīk kas notiek Latvijā? Tu taču ar strādā, ja nemaldos valsts iestādē. Mūsu pusē dīķus jau var dabūt par pusvelti, varbūt ir interese?

Tēma ir plaša, laika trūkuma dēļ vairāk uzrakstīšu brīvdienās.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.