jaunumi   contact

Noslēgusies Latgales čempionāta spiningošanā pirmā kārta

Uzklikšķini!7. jūnijā Preiļu rajona Riebiņu novada Feimaņu ezerā norisinājās Latgales čempionāta spiningošanā 1. kārta.
Abramis, Ahoi, Bomber, Jožiki, Kongers, Latvijas Valsts meži, Ludzas tūrisma aģentūra, Poplavok, Rēzeknes ugunsdzēsēji, Sams, Verems, Viss copei – tāds komandu sastāvs bija ieradies uz sacensībām. Katra komanda sastāvēja no divām laivu ekipāžām ar diviem dalībniekiem katrā, savukārt dalībnieku un ekipāžu skaits varēja būt neierobežots. Vīri bija brīnišķīgā noskaņojumā, un rezultāti neizpalika. 1. vietā ar kopējo zivju svaru 6,175 kg ierindojās komanda Poplavok (Jānis Masaļskis, Oļegs Baikovs, Oļegs Skoromnijs un Pavels Morozovs). Otrie čempionāta pirmajā kārtā izrādījās preilieši Aivars Žugris, Aivis Klīve, Bronislavs Plivda un Jānis Ančevs, kuri bija apvienojušies komandā Abramis. Noķerto zivju kopējais svars – 5,544 kg.
Pavisam nedaudz ar 5,134 kg no otrās vietas atpalika 3. vietas ieguvēji – komanda Bomber, kurā startēja Andrejs Morozovs, Anatolijs Semjonovs, Andrejs Skobelevs un Fjodors Trifonovs.
No ekipāžām savukārt uzvaras laurus plūca Poplavok pārstāvji Jānis Masaļskis un Oļegs Baikovs, otrie – Bomber ekipāža Andrejs Morozovs un Anatolijs Semjonovs, bet trešajā vietā - Bronislavs Plivda un Jānis Ančevs no Abramis.
Individuāli par lielākās zivs īpašnieku tika kronēts Bronislavs Plivda – 2,654 kg, otrais – Eduards Kardass ar 1,944 kg smagu zivi, trešā lielākā zivs tika Oļegam Baikovam – 1,721 kg..
Uzvarētāju komandas un ekipāžas tika apbalvotas ar piemiņas veltēm un diplomiem. Trīs lielāko lomu ieguvēji saņēma pārsteiguma balvas.
Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Elgastam Dimantam – kārtējo reizi ne tikai domājām par lomiem, bet arī atpūtāmies un uzkrājām spēkus jaunai darba nedēļai, tiesnesei Žannai Kufinai un sacensību sekretārei Mārītei Ancānei. Sacensību organizatori un dalībnieki pateicas sacensību atbalstītājiem – SIA „Ahoi”, SIA „Eksperts” un Preiļu novada domei. Īpašu paldies sakām bāzes saimniekam Aleksandram par viesmīlīgo attieksmi un SIA „Arka” par garšīgo cienastu sportistiem.
Čempionāta otrā kārta notiks 11. oktobrī Preiļu rajona Riebiņu novada Rušonas pagasta Rušonas ezerā. Jābrauc pa Daugavpils – Rēzeknes šoseju 9 km no Aglonas krusta uz priekšu Rēzeknes virzienā.
Gaidīsim visus, kuriem īpaši labi veicās pirmajā čempionāta kārtā, bet iesakām nezaudēt optimismu arī tiem ‘copmaņiem’, kuriem pirmajā kārtā zivis nebija tik labvēlīgas. Uz tikšanos rudens pusē !
Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste
 
17. 06. 2008


No comments

 
top