jaunumi   contact

Informācija spiningošanas čempionāta dalībniekiem

LR spiningošanas čempionāta pirmās kārtas starts ieplānots no pulcēšanās vietas, kuras adrese ir Liepāja, Vecā ostmala 1. Ja nepieciešama papildus informācija, var zvanīt Rolandam Miķelsonam, tel. 26454999
Dalībniekiem pulcēšanās vietā jāierodas ne vēlāk kā sestdien 3:00. Izbraukšana ezerā laikā no 4:00 līdz 4:30, spiningošanas sākums 5:00 Spiningošanas beigas 11:00, atgriešanās sākuma punktā līdz 12:00, noslēgums, ja viss noritēs kā ieplānots, būs 12:30
Reģistrācija un sagatavošanās darbi sāksies jau piektdienas vakarā. Dalībniekiem ieteicams ierasties piektdienas vakarā. Visiem līdzi laivās jābūt glābšanas vestēm, dalībniekiem makšķerēšanas kartēm. Mērlineāli un licences būs uz vietas. Tiesnešu kandidātiem vajadzētu izstudēt noteikumus.
Lai varētu sagādāt licences un sakārtot dokumentāciju, līdz trešdienas rītam pa elektronisko pastu gaidu dalībnieku vārdiskos pieteikumus.
Dalībnieku vidū būs arī kāds no TV copes raidījumu veidotājiem un notiks filmēšana, tāpēc ieteicams neaizmirst parūpēties arī par savu vizuālo tēlu. :)

P.S. Visiem, bet speciāli tiem, kuriem laivas izvietotas uz piekabēm, - speciāla vieta, kura sagatavota laivu ielaišanai atrodas Ezermalas 3b, kanāla Rīgas pusē, gandrīz pretī pulcēšanās vietai. Attiecīgi, pirms dodaties uz pulcēšanās vietu, vispirms velams ielaist laivu ūdenī un pārbraukt to uz pretējo krastu, kur atrodas pulcēšanās vieta. Ezermalas 3b var viegli atrast - piebraucot pie pēdējā tilta, nav jānogriežas pa labi uz tiltu, bet jābrauc taisni, nedaudz uz priekšu ielas labajā pusē būs labi redzama šī laivu ielaišanas vieta.

Pirmajā kārtā piedalīsies 44 laivas ar 88 dalībniekiem.

Latgales spiningotāji, kuri noskaņoti sacensties pēc iepriekšējo gadu sacensību noteikumiem, tiek aicināti piedalīties Latgales 2008. gada čempionātā. Nolikums
 
18. 05. 2008


seven comments

peksis peksis - 21-05-’08 21:15

Loti nervozs tiesnesis,būtu vismaz ar sevi iepazistinajis un tad rējis uz dalībniekiem.Nevienam nekas nenotiks ja normāli adbildēs uz dažiem jautājumiem!!!!!(devil)

Piedod galvenajam_tiesnesim viņa toni. Viņš to darīja ar smaidiņu, kuru laikam nepamanīji. Tā kā man, šo rindu autoram pirmajā čemopionāta kārtā būs jāpilda galvenā tiesneša funkcijas, apliecinu, ka manas domas pilnībā sakrīt ar galvenaais_tiesnesis un qwerty komentāriem.

EdgarsG EdgarsG - 21-05-’08 08:53

Vai var iepazīties ar galveno tiesnesi? Kaut kā esmu palaidis garām infu, kurš tad tas būs. JST bija agrāk ieraxtīc rezervē, bet par citu neko nezinu.

Iepazīsimies šodien uz vietas. Tā nu iznācis, ka rezervistam būs jāaizpilda vakance, jo neviens cits nepieteicās. :-)

galvenais_ tiesnesis galvenais_ tiesnesis - 21-05-’08 07:35

Sacensībās jāpilda sacensību nolikums, makšķerēšanas noteikumi un visas pārējās normas un likumi, kuri ir spēkā un attiecas uz šo vietu, laiku, personām un nodarbi. Likumu nezināša…:)

Ja kādam rodas jautājumi attiecībā uz noteikumiem, kuri jāievēro šajās sacensībās, informēju, ka es vienīgais esmu kompetents sniegt oficiālas atbildes un skaidrojumus dalībniekiem.

Neviens cits, izņemot citas oficiālās valsts amatpersonas, par saviem vārdiem un izteicieniem neko vairāk kā morālu atbildību nenes. Protams, līdz tam brīdim, kamēr kādu nesoda.

Varu piebilst tikai vienu. Smaidiņam vajadzēja būt kā smaidam, lielākam. :-)

qwerty qwerty - 21-05-’08 06:18

sem, to nosaka MK noteikumi – nevis tikai sacensību nolikums ;-)

Pilnīgi pareizi. Neviens nav tiesīgs tā vienkārši publiski paziņot, ka MK noteikumi vai kādas citas normas sacensību dalībniekiem nav jāievēro.

sem sem - 20-05-’08 23:52

(Visiem līdzi laivās jābūt glābšanas vestēm) ta tad vajag 2gb. ekipazai un +1gb. tiesnesim?

Jautājumā ir arī atbilde.

qwerty qwerty - 20-05-’08 20:46

iesācējam: patinot veco diskusiju atpakaļ secinājums viens – no katras ekipāžas, kurai līdzi nav tiesneša, viens no ekipāžas dalībniekiem spiningus atstāj krastā un kāpj kā tiesnesis izlozētajā konkurentu laivā.
no nolikuma – ekipāža var startēt arī viena cilvēka sastāvā, bet bez tiesneša – nekā [-(

Pilnīgi pareizi.

iesācējs iesācējs - 20-05-’08 20:16

Kas notiks, ja komandai nebūs tiesneša?

 
top