jaunumi   contact

Ziņas no LMSF valdes

Latvijas karpu klubs „AMBER CARP” informēja federācijas valdi, ka klubs 2008.gada 12. – 15. junijā Ogres rajona, Birzgales pagasta Vitkopu ezerā rīko starptautiskas maksķerēšanas sacensibas karpu makšķerēšanā ar balvu fondu 6000 EUR. Sacensību nolikumu var redzēt kluba mājas lapā.

Par biedriem LMSF uzņemtas divas jaunas organizācijas - SIA "K un B" un SIA FishBon.

Latvijas izlases sastāvā līdzdalībai Eiropas čempionātā jūnija beigās Čehijā gatavojas komanda, kuras pamatu veido Salmo pārstāvji - Normunds Grabovskis, Rita Verza-Grabovska, Pēteris Lideris, Ainārs Bauģis. Viņus papildinās Milo pārstāvis Agris Ziediņš, kā treneris darbosies Guntis Kārkliņš. Komandas pārstāvja pienākumus pildīs Agris Ziediņš juniors.

Ir nokomplektēta Latvijas izlases komanda, lai 22.-25. maijā piedalītos kārtējā pasaules foreļu spiningošanas čempionātā Bulgārijā. Delegācijas sastāva pamatu veido iepriekšējo čempionātu dalībnieki - Uldis Bērziņš (Liepāja) , Egons Simsons, Kaspars Poišs un Māris Olte (visi MK Pasaule), un Roberts Šiliņš (Mērsrags).

LMSF gadskārtējā konference notiks 30. aprīlī. Aicināti visi LMSF biedri - pa vienam pārstāvim no katras organizācijas. Balss tiesības būs tikai to organizāciju pilnvarotajiem pārstāvjiem, kuras nomaksājušas biedru naudu par 2008.gadu. Nav vēl nomaksājuši 4 biedri. Par līdzdalību pieteikties līdz 22.04.2008. pa tel. 29517507.
 
14. 04. 2008


sixteen comments

mirtins mirtins - 09-05-’08 10:38

Piedodiet ka iejaucos jūsu saturīgajā diskusijā, bet man domāt pamatjautājums ir kuš no gudri runāt mācētājiem ir gatavs braukt līdzi komandai un tēlot gudro pārstāvi? Piemēram JK sev varētu izsist NATO finansējumu :P Es jau sen esmu teicis, ka armijas sporta klubs būtu labāk ekipētais un finansiāli nodrošinātākais klubs, kas varētu pārstāvēt latviju da jeb kur un da jeb kā. Bet redz tālāk par runām netiekam:PPPPPPPPPPPPPPP Līdzīgi kā tajā dziesmā – nu a ģeņeg malovato, a verņeje ģeņeg ņetu, ņi na pļitku šokolada, ņi na maluju konfetu. Vai ta man nebūs daļēji taisnība?

EdgarsG EdgarsG - 24-04-’08 22:42

Agris.
Nu es vairāk domāju par infas izvilkšanu no vietējiem. Protams tā ir kritiski jānovērtē. Par valodām jau ir tā, ka divi copmaņi (jeb profi citā jomā), vienmēr sapratīsies.
Bassojot ir tā, ka ja atrodi kopēju valodu ar laivas vadītāju, tad no viņa var daudz ko izvilkt. Viņiem visiem gidu profesija ir asinīs, bet klientam zivs ir jānoķer, lai brauktu vēl.
BTW mums Portugālē izdevās par vakara gidu dabūt vietējo expertu. Viņš zināja, kur ko pasūtīt. Nu tādus super ēdienus vēl nebiju ēdis. Tas tā, par krodziņu tēmu.

agris agris - 24-04-’08 21:27

EdgarsG
Ja runa iet par pludiņmakšķerēšanu, tad tur oficiālā valoda ir itāļu, jo galvenais ir itālis, otra ir franču, jo ģenerālsekretārs ir no francijas attiecīgi angļu valoda ir tikai trešā. Ja esi piešāvies nav nekādu problēmu, piekrītu noteikumi jāzin perfekti, tad arī nebūs nekādu ziepju. No vietējās valodas zināšanas nav īpašas nozīmes, ja nu vienīgi foršāk jūties vietējajā krodziņā.

EdgarsG EdgarsG - 24-04-’08 14:49

Nu pie optimālā manager tēla aizmirstu piebilst, ka jāzin FIPS attiecīgo sacensību nolikums, kā arī doto sacensību specifiskais nolikums.

EdgarsG EdgarsG - 24-04-’08 14:40

Domāju, ka gadiem menedžera amatam nav nozīme. Svarīgi – kāc cilvēx. Viņam neapšaubāmi vajadzētu labi zināt angļu valodu, kā arī makšķerēšana termonoloģiju angliski. Uz oficīālo FIPS valodu (lai gan angļu ir otra oficiālā, tomēr pie strīdiem par nolikumu, franču valodai ir priekšrocība) nevarētu cerēt, jo cik tad Latvijā ir makšķernieku – franču valodas zinātāju. Bet man liekas, ka svarīgākais ir menedžera personība. Tam jābūt komunikablam (tai pat laikā makšķerniekam), kā arī jāmāk pacelt balsi, ja kas pamatoti neapmierina notiekošajā. Visoptimālākais menedžera tēls – komunikabls makšķerniex, kurš zin angļu un vietējo valodu, jo no vietējiem var dabūt daudz infas. Vietējās valodas zinātājs laikam ir bezcerīgi, ja vien pasākums nenotiek Anglijā (vai angliski runājošā valstī), Vācijā (vācu valodas zināšanas arī pie mums ir izplatītas) vai Krievijā.
Spānijā (naudas un kadru trūma dēļ) iztikām bez menedžera krastā. Pac gāju uz captains meeting.
Megafox, taču atceries manager “pievienoto vērtību” Portugālē, kad mums daža laba pasniegtā infa, izrādījās “garām”. Nu tur laikam vispār bija komunikācijas trūkums komandā.

jst jst - 18-04-’08 14:28

Nesarežģīsim sev un citiem dzīvi ar pašizdomātām un pārspīlētām problēmām.
Ja kādam, kurš izskatās pēc cilvēka, PČ ir uzkārta zīme, ka tas ir pārstāvis, nevienam nekad nav nācis prātā upmalā prasīt rīcībspējas pierādījumus. To var izdomāt tikai kāds no vecās PSRS. :)

Neesmu nekad manījis pat to, ka dokumentus prasītu sportistam, kurš sēž sektorā. Par nepareiziem rīkiem, protams, kāds iesācējs tiesnesis var riskēt čakarēt jebko. Taču reti tad var palīdzēt pārstāvis, sportistam pašam kaut cik jāpārzin noteikumi un viena oficiālā CIPS valoda. Jo nekad nav garantija, ka pārstāvis vai treneris neatrodas 3-4 km attālumā. Kasīšanās nereti notiek uzrādot un mērījot ēsmas, jo šajā jautājumā sacensību noteikumi var būt specifiski un kāds to vienkārši nejauši vai arī tīšām piemirst noskaidrot.

Megafox. Delegāciju veidošana ir valdes ziņā. Bet receptes ir firmas noslēpums. Iestājies – varbūt uzzināsi.:)

Megafox Megafox - 18-04-’08 13:14

nu man kā juristam gribētos Suitam vairāk piekrist …
jautājums gan ir laikam vairāk par to, lai visas padarīšanas ar komandu un delegāciju veidošanu būtu pāsrkatāmas un saprotamas katram … arii no malas, ne tikai soprtistiem, kas ir iekšā virtuvē …

Suits Suits - 18-04-’08 10:18

Nē, Agri, par rīcībspēju ir jālasa civillikuma prim pantiņš, te ar svešvalodām nav nekāda sakara. Vislabāk Tevi nokonsultēs Krišjānis šinī jautājumā. Man ir pilnīgi po kurš ko pārstāv – to jūs savā starpā paši lemjat un vienojaties, bet risks ir tāds: sacensību laikā, kad tu sēdēsi un ķersi un kāds (piem. ungāri, no kuriem jau ir bijuši negatīvi precedenti) sadomās čakarēt kādu no mūsējiem par nepareiziem rīkiem, tad nepilngadīgu pārstāvi viņi pasūtīs ratā. Nebūs neviena, kurš tanī brīdī strīdās un protestē. Ja risks ir niecīgs, tad nav jēga par to diskutēt. Āmen.

agris agris - 17-04-’08 23:13

Suit
Tikai šodien tiku pie kompja un tādēļ varu tev paskaidrot visus jautājumus, pirmkārt Latvijas pilsonim,ja viņš ik pa laikam ceļo pa pasauli, pase ir jau no viena gada vecuma,vismaz manai meitai, otrkārt par to rīcībspēju, ja cilvēks māk sarunāties ar citiem cilvēkiem un zin vismaz dažas valodas, tad viņs ir rīcībspējīgs. Cik zinu ka Ritiņa dabūja dzelteno kartiņu uz trijiem gadiem tieši pieaugušu pārstāvju, kuri neko nejēdz no notiekošā, dēļ.

JK JK - 16-04-’08 16:27

Noskatījos video. Visvairāk patika pīles pie copmaņa kājām. Zivis gan nebija daudz, bet zmēri labi. E sektors no video ļoti šaurs izskatās. Nekāds mazais miests jau nav. Pat 3 viesnīcas noreklamētas.

Suits Suits - 16-04-’08 15:27

Atradu saitu par čempionāta vietu un apstākļiem, ja kādam interesē papētīt – http://www.rybaruh.cz/files/1207320122-p..

JK JK - 15-04-’08 13:32

???
Viss ir procesā. Kad būs laiks pienācis, tad arī iestāsimies, bet šobrīd notiek situācijas analīze. Ja tu maksā naudu par kaut ko nezin ko, tad uz priekšu. Izlasīt federācijas statūtus ir viens, bet kā praktiskā dzīve izskatās, tas ir pavismam cits. Man ir pieredze ar vienu citu federāciju. Tāpēc neredzu steigai pamatojumu.
Pēdējā laikā visi beidzot ir iemācījušies naudu skaitīt, nevis bērt to pa labi un kreisi. Redz ko nozīmē inflācija. :-)

Tu esi vienīgais, kurš šo savu vilcināšanos saista ar inflāciju un vēlmi vai māku skaitīt naudu. It kā visus pārējos tas neskartu.

??? ??? - 15-04-’08 13:14

JK, Vai tad vēl neesi biedrs? Tu taču biji gatavs taisīt komandu un stāties federācijā?!?

JK JK - 15-04-’08 10:41

Tik zinātniski nemācēju uzrakstīt, bet piekrītu Suita jautājumam.

Suits Suits - 15-04-’08 09:44

Jāni, vai nepilngadīga persona, kurai nav pase, varēs pilnvērtīgi pārstāvēt LR izlasi Eiropas čempionātā? Ja nemaldos, tad junioram pēc civillikuma nav nekāda rīcībspēja!?
P.S. Tas nav pārmetums junioram, bet gan jautājums federācijas vadībai.

Runājot par rīcībspēju, zinu, cik lielā mērā tā ir nepieciešama pārstāvim. Tieši tāpēc neesmu pret AZ juniora iesaistīšanu minēto pienākumu veikšanā un neapšaubu viņa rīcībspēju. Protams, nebūtu slikti, ja arī kāds kompetentāks pārstāvis izrādītu gatavību palīdzēt komandai. Taču šādu priekšlikumu valdei ir sagatavojuši valdes locekļi, kuri atbild par pludiņmakšķerēšanu, un domāju, ka viņi šo jautājumu izsvēruši pietiekoši nopietni un ievērojot visus aspektus.

JK JK - 14-04-’08 22:34

Ja konference notiek šogad, tad vai nu konferences datums nepareizs norādīts, vai arī pieteikšanās laiks nepareizs.
Man jatājums, vai nebiedram ir iespējams ietikt šajā konferencē, lai iegūtu iespaidu par federāciju?

Nebiedriem ietikšana konferencē nav paredzēta. Ja joprojām neesi sapratis, kas ir LMSF un vajadzīgi papildus iespaidi, varu ieteikt pakonsultēties ar tiem, kas pietiekoši ilgi ir LMSF biedri.

 
top