jaunumi   contact

Pasaules čempionātā Ļipeckā

CIPS pasaules 2008.gada čempionātam zemledus makšķerēšanā, kurš 23.februārī sākas Ļipeckā ( Krievijā ), un Latvijas komandas rezultātiem var sekot čempionāta mājas lapā http://lipetsk.frsr.ru. Šodien notika oficiālie treniņi.

Ziņa no Kristīnes.
Pēc pirmās dienas Latvijas komanda ar 22 punktiem atrodas trešajā vietā. Līderi - Krievija ar 7 punktiem, otrajā vietā Baltkrievija ar 16 punktiem, ceturtā - Lietuva ar 25 punktiem. Individuālajā vērtējumā Laila un Krišjānis savos sektoros 2. vietā, Rita - 5. vietā, Pēteris - 6. vietā, Guntis - 7. vietā. Laiks pretīgs, rīt sola vētru. Zivis galīgi neķeras.

P.S. Otrajā sacensību dienā var notikt negaidīti pagriezieni. Protams, Krievijas pārsvaru sadeldēt ir nereāli, tur var palīdzēt tikai brīnums. Būsim optimisti. Gunti rīt nomainīs Ivo.

Kristīne no Ļipeckas.
Pēc nepārbaudītām ziņām pasaules čempionātā Latvijas komanda ar iegūtajiem 47 punktiem ir izcīnījusi 3.vietu. Pasaules 2008.gada čempiona nosaukumu ar 30 punktiem ieguvusi Krievijas komanda, otrajā vietā ar 34 punktiem palika Lietuva, ceturtajā ar 50 punktiem Baltkrievija. Kā redzams, šodien lieliski startējuši lietuvieši, kuriem daudz netrūka, lai apsteigtu Krieviju, kas pēc pirmās dienas bija pārliecinošs līderis.


Uzklikšķini!Šodien 26-jā februārī Latvijas delegācijas dalībnieki sveiki un veseli no Krievijas atgriezās Rīgā, un es tiku pie komandas izcīnītā kausa par 3. vietu un protokoliem. Šobrīd tikai neliela informācija par mūsējo rezultātiem.
Labākais Latvijas komandā izrādījās Krišjānis Krasovskis, kurš savā zonā abās dienās izcīnīja 2. un, attiecīgi, 3.vietu. Ar iegūtajiem 5 punktiem viņš ieņēma dalīto 4.-5. vietu un palika tikai viena punkta attālumā no bronzas medaļas. 2007.gada pasaules čempione Rita Verza-Grabovska ar 7 punktiem dalīja 10.-14. vietu, Laila Grīnberga ar 9.punktiem dalīja 18.-20.vietu, Pēteris Lideris ar 11 punktiem palika 21.-24. vietā. Tie, kas startēja tikai vienā sacensību dienā, individuālajā vērtējumā tiek vērtēti aiz pārējiem. Gunti Kārkliņu, kurš pirmajā dienā ieņēma 7. vietu un mūsu komandā uzrādīja vājāko rezultātu, otrajā dienā nomainīja Ivo Kalnmalis. Ivo attaisnoja komandas cerības, savā zonā izcīnīja 2. vietu un tāpat kā Rita uzrādīja mūsu komandas otrās dienas labāko rezultātu.
Komandu vērtējumā izšķiroša Latvijai bija pirmā diena, kad ar diezgan ievērojamu punktu deficītu palikām tikai trešie. Otrajā dienā par mums izteikti labāki ar 9 punktiem bija tikai lietuvieši. Šis uzrāviens viņiem ļāva kopvērtējumā apsteigt mūsējos un ieņemt otro vietu. Savukārt Latvija ar 19 punktiem otrajā dienā izrādījās labāka par Krieviju, kura otrā dienā savāca 23 punktus. Kopvērtējumā Krievijai bija 30 p., Lietuvai 34 p., Latvijai 41 p., Polijai 47 p., Baltkrievijai 50 p., Ukrainai 59 p.
Par lomiem jāsecina, ka tie bija apbrīnojami niecīgi. Piemēram, Krievijas komandas divu dienu loma svars bija 9446 grami, Latvijas komandai - 6149 grami, bet 11. vietas ieguvējas čehu komandas kopējais loms bija tikai 1305 grami. Jaunais pasaules čempions Krievijas pārstāvis Maksims Jefimovs, kurš savā zonā uzvarēja abās dienās, spēja savākt kopā tikai 2521 g sīkzivju.29.02. Oficiālajā PČ interneta mājas lapā rezultātu joprojām nav, tādēļ ievietoju Mārtiņa K. atsūtīto protokolu latviešu valodā.
 
22. 02. 2008


41 comments

agris agris - 29-02-’08 13:05

ibnzins

Jā,tiešām kad atver lapu angliski tas teksts ir tāds, bet visi oficiālie pieteikumi ir OK.

ibnzins ibnzins - 29-02-’08 12:26

Agri

Shis tieshi ir no Maajaslapas, sadaljaa about.

About the Championship

Dear friends!

We invite you to take part in the 5th World Russian Winter Sportfishing Championship at a coachman. The Championship will take place in the Lipetsk Region at reservoir Matyrskoye, February 24, 2008.

We hope that visiting Russia will leave lots of unforgettable impressions and pleasant recollections.

Esi mani paarpratis, man nav nekas pret krieviem, arii man tur ir draugi. Vienkaarshi savaadi, ka uz pasaules chempi pamaniijushies pamainiit chempionaata nosaukumu. Manupraat, ne Latvijaa, ne Polijaa notiekoshajos chempionaatos tie nesaucaas World Russian Sportfishing Championship.

mirtins mirtins - 29-02-’08 05:26

aizsūtīju gan no darba, gan privātā meila. Arī iepriekšējais privātajā kastē rādās kā aizsūtīts.. Ja nav saki.

Saņēmu tikai šorīt 5:25. Paldies.

agris agris - 28-02-’08 21:47

ibnzins

Kur tu rāvi to nosaukumu angļu valodā, biju pats Ļipetskā un nekur tādu lažu neredzēju, arī čempionāta mājaslapā nekā tāda nav(pārbaudīju), tākā krieviem ar organizāciju un angļu valodu viss ir štokos. Nevajag musināt tautu, ja nepatīk krievi, te nav īstā vieta par to runāt, jo citiem tur ir daudz draugu.

Welcome to the 5th World Russian Sportfishing Championship at a coachman from the ice!:-)

ibnzins ibnzins - 28-02-’08 16:54

Par pasaules chempionaata organizaaciju. Zinaaju, ka Krievijaa ar anglju valodu ne paaraak, bet, ka shitik beediigi :)))), Pasaules chempis pavisam nejaushii nodeeveets par 5to krievu ziemas makskjereeshanas chempionaatu utt. Briinums, ka nekrieviski runaajoshaas komandas vispaar atbrauca, un ja atbrauca, nez vai saprata, ka tas ir pasaules chempis :))).

Dear friends!
We invite you to take part in the 5th World Russian Winter Sportfishing Championship at a coachman.

Tas, ka pievienots Russian Winter nav nekas neparasts. Pasaules čempionātiem pēdējā laikā bieži liek priekšā sponsora vārdu. Piemēram, World Jeep Fly Fishing Championship. Man drīzāk jocīgi likās, ka krievi jau labi iesakņojušos mormyshka ir aizvietojuši ar coachman.

mirtins mirtins - 28-02-’08 13:45

sanāca ātrāk. Aizsūtīju uz jst@fishing.lv, ja nevar atvērt , kliedz, jo mums kantoris atteicās no Microsoft un pārgāja uz Open Office. It kā centos noglabāt versijā ko nolasa arī Microsoft

Pārbaudi, vai izdevās nosūtīt. Manā pastkastītē nekā nav.

mirtins mirtins - 28-02-’08 08:51

saņēmu, paldies. Pēcpusdienā ķeršos klāt, ja čempionāta mājaslapā nebūs jaunumu:))

mirtins mirtins - 28-02-’08 06:09

jst – atsūti lūdzu šodien līdz plkst.14 uz faksu – 7223850. Tikai lūdzu priekšā trekniem burtiem uzraksti Mārtiņam Kalaus, citādi šitajā vājprātīgajā kantorī ir vairāk nekā 10 Mārtiņi un meitenes kas sēž pie faksa neizceļas ar iniciatīvu un vēlmi meklēt kuram tad nu īsti atsūtīts.

Ja Krievi neieliks šodien, tad būs vakarā ko darīt:D

Transmitting 8:40 OK

Agris Agris - 27-02-’08 20:18

JST

Nav problēmu ar otrā posma rīkošanu, tikai es vēl joprojām neesmu informēts par konkrētu sacensību vietu un visām detaļām, cik noprotu lai izziņotu posma norisi ir jābūt 100% pārliecībai par to, ka to ir iespējams noorganizēt. Pēdējais laiks ir piektdienas rīts, jo jādod visiem iespēja atbraukt uz treniņu, tārpu piegādātājiem ir jābūt skaidrībai par nepieciešamo apjomu, jāsaprot kas tiesās šo kārtu. Tā nav atrunāšanās no manas puses, vienkārši gribās lai viss notiek līmenī.
Saprotu visus, kas sevi saskata par iespējamajiem kandidātiem uz dalību izlasē, nesteigsimies ar prognozēm, kā minēju iepriekš, dzīvosim redzēsim, bet noteikti atradīsim pareizāko risinājumu.

JK JK - 27-02-’08 19:41

mirtins, esi cilvēks. ieskanē faksus kompī un lieciet kā jpg failu internetā, bet ja esi galīgi krutaks, tad ir programmas, kas atpazīst tekstu no lapas un ļauj to rediģēt. kādam vajag pačakarēties un daži sporta copes cienītāju būs teorētiski ļoti pateicīgi.:-D

paskatījos windguru un tur Alūksnei neko vairāk par -2 nesola. tā kā esmu arī tai “izstieptajā 10”, tad arī esmu par otro posmu (tikai tāpēc,lai nav lieku brēku), bet paši jau jūs zināt, ka daļa skatāmies uz atklātajiem ūdeņiem. (angel)

xls failā visu parrakstīt ir vieglāk nekā šim minipasākumam izmantot tekstu atpazinēju. Pie pirmās izdevības, vēlākais sestdien visu sakārtošu.

jst jst - 27-02-’08 18:09

mirtin
Varu nosūtīt tev protokolu pa faksu. Ar vienu noteikumu – tu man atsūtīsi atpakaļ elektronisku versiju agrāk nekā tā tiks publicēta čempionāta oficiālajā lapā. Nav nekas liels,- jāuzraksta kādas 80 rindiņas ekselī. :-)

jst jst - 27-02-’08 16:45

Otro posmu jārīko kaut vai tāpēc, ka mums tas ir ierakstīts nolikumā.
Atsevišķu komandu viedoklis nevar būt par objektīvu iemeslu, lai nerīkotu sacensības. Ja kāds negrib piedalīties, tā ir pašas komandas izvēle.
Cita lieta ir ledus apstākļi, kuri nav atkarīgi no mūsu gribas. Tāpēc rūpīgi ir jāizvērtē sacensību rīkošana Alūksnē. Jo svarīgāk tas ir tāpēc, ka iepriekšējā posmā visi esot par šo posmu informēti.

Agrim par bildēm. DVD disks jau liels, tikai saturs tāds jokains…. No kādām 1000 bildēm, vairāk par 10 – 12 man negribas sev atstāt. Ja kādam ir interese, varu iedot šo disku. Pats gaidīšu mūsējo taisītās bildes.

Andis Andis - 27-02-’08 16:23

Apsveicu! Es domāju , Latvija ir nostartējusi godam.Apsveicu!

agris agris - 27-02-’08 16:04

NG

Par to jau es runāju, atbraucot uz Maskavu uzzināju ka ir 9 cilvēku komanda: komandas vadītājs; divi treneri; pieci dalībnieki un viens rezervists, attiecīgi arī deviņas medaļas, tādēļ arī izmantojām šo iespēju, jo citām komandām bija tikai viens treneris, nerunājot par krieviem.

agris agris - 27-02-’08 15:06

Par izlasi šodien domāt ir pāragri, piekrītu NG ka tā varētu būt atlase, bet katrā gadījumā viss notiks objektīvi un godīgi, jo nākamgad jācenšas revanšēties krieviem un leišiem.

mirtins mirtins - 27-02-’08 14:40

Man patīk, noteikti būs ņemšanās:)) Vai nevar tā, ka vēsu prātu izdomājiet par pēdējo kārtu, apzvaniet komandu pārstāvjus, un pasakiet, ir ir , nav nav. A izlase jau ir vēlmju un iespēju variants. Piemēram, piedāvājiet pirmajam desmitniekam kuri grib startēt izlasē. Ja pēkšņi grib visi 10 tad taisiet atlasi, bet domāju, ka ņemot vērā izmaksas, laiku u.t.t. Labi ja 6 – 7 salasīsies un tie noteikti būs tie paši kas šogad, varbūt vēl kāds klāt. Pēc tam jau tas ir tehnikas jautājums:))

Bet ja pavisam nopietni, tad ņemot vērā laika apstākļus, kas neļāva rīkot visas trīs kārtas. LMSF var vienkārši paziņot, ka par izlases sastāvu vienosies federācijas vadība un viss:)) LMSF nav nekāda valsts iestāde, kurai obligāti jārīko iepirkumi un konkursi – kā pateiks tā būs:))

NG NG - 27-02-’08 13:32

Medaļu komplekts taču ir 8, vai arī krievi deva vairāk?

Par LČ 2. kārtu runājot, it kā jau salu Alūksnē sola, bet laikam tādas nopietnas gribēšanas par mačiem lielajam vairuma nav, šodien saņēmu jau 3 zvanus, veči negrib vairs mačoties. Šajā sakarā, ja rudenī laicīgi būs ledus un tauta sakustēsies, tad varam mēģināt taisīt 2-3-4 dienu atlases mačus, lai gan patreizējais 10 pēc vieniem mačiem ir visnotaļ “pareizs”, lai no tā nokomplektētu izlasi.

agris agris - 27-02-’08 12:11

Gaidām kad JST ieliks bildes,jo organizātori mums iedeva divus diskus. Par rezultātiem jāgaida oficiālā lapa,jo pārrakstīt visus protokolus ir stulbi.

mirtins mirtins - 27-02-’08 11:38

Man gan patīk, ka bildēs ir Kristīne, vismaz vēl kāda jauka, smaidīga seja. Vispār vajadzētu izlasi no meitenēm vien veidot:))

Labāk pasakiet, vai jums kādam ir iespēja sazināties ar krieviem un paprasīt, vai viņi plāno kādreiz ielikt sacensību rezultātus. Citādi šķiet, ka sacensības nav notikušas tepat kaimiņos, bet kaut kur aiz Urāliem un transports tur kursē vienreiz trijos mēnešos:)) Baigi gribās cipariņus paskatīties:))

agris agris - 27-02-’08 11:22

NG

Lieta tāda, ka ne es ne tu nezinājām, ka pieļaujami divi treneri, to uzzinājām tikai Maskavā no Igora. Labi ka līdzi brauca Kristīne un es uz savu atbildību ierakstīju viņu starta protokolā kā otro treneri, jo rezervists pēc sacensību noteikumiem nevarēja pildīt trenera funkcijas.

NG NG - 27-02-’08 11:06

Agri, man ir jautājums par komandas sastāvu, ko apbalvošanā dara Kristīne un kāpēc visur krievu presē viņa parādās kā komandas dalībniece, je federācijas apstiprinātajā komandas sastāvā viņas nav, neiet runa par viņas meistarību vai ko citu, tur viss ir ok, mani vienkērši interesē kāpēc?

Agris Agris - 27-02-’08 09:55

Valdim H

Es tev neteicu ka startē 7 komandas un ka organizācija ir sūdīga, vienkārši teicu ka motilis nebija uz pirmo treniņu trešdienā, bet tik cik vajadzēja uz āķa, mums iedeva krievu sportisti. Nekā slepena un slēpjama man nav un arī domājams citiem komandas dalībniekiem arī nav, mēs esam kautko pārpratuši vājo sakaru dēļ. Viss pārējais bija vienkārši supper, it savišķi noslēgums…

Valdis Holbergs Agrim Z Valdis Holbergs Agrim Z (Email ) - 26-02-’08 21:51

Agri! Tu ko! Tu, man to teici! Es ar Tevi runāju pa tālruni svētdienas vakarā. Jā, sakari nebija tie labākie, bet Tu stāstīji, ka Jums neizdevās pat dabūt motiļus utt. Nesaprotu, vai tas ko Tu man izstāstīji pa tālruni no Lipeckas patiesībā ir slepena informācija, kura ir domāta tikai savējiem un es esmu izpļāpājis noslēpumu?

Agris Agris - 26-02-’08 21:01

Paldies visiem, kas interesējās par mūsu komandas startu un juta mums līdzi,uz vietas nebija iespējas tikt pie neta,tādēļ visa informācija bija diezgan skopa.
Rezultātus jūs jau zināt,ticiet man visa komanda darīja ko varēja,un startu šajos apstākļos vērtēju kā ļoti labu. Mums pietrūka šoreiz sportiskās veiksmes lai nezaudētu leišiem, krievi bija ļoti labā formā.Kad būs pieejami pilnīgi čempionāta rezultāti,tie kam tas interesē, redzēs,ka pirmajā dienā leišiem zaudējām tikai dažus gramus trijās zonās,otrajā dienā Ivis pilnīgi droši varēja apspēlēt Caru,bet viss bija tā, kā bija.

Valdim H.

Nezinu no kādiem avotiem tu rāvi,ka sacensības bija noorganizētas vāji,nebiju pagājušogad Polijā, bet manuprāt viss bija supper(varu par to spriest,jo esmu redzējis diezgan daudz čempionātu)

Valdis Holbergs to VH Valdis Holbergs to VH (Email ) - 26-02-’08 09:12

Pēdējais jaunums Jūsu portālā zive.lv ir par to līdaku un par PČ Lipeckā vispār nav nekā. Vispār, tā zive.lv ir diezgan pavājš portāls, kurā savā starpā sazinās visādi anonīmie džerkisti ar kuriem īstiem copmaņiem nav par ko runāt. Starp citu solītās informācijas par sacensībām Lipeckā organizātoru mājas lapā nav vēl arvien.

to VH to VH - 25-02-’08 19:14

Tam ciparam 7 nav nekāda sakara ar komandu skaitu. Kļūdains secinājums. Ja nemaldos, tad piedalījās 11 valstis. Kaut kas tāds bija zivē.
Nu bet rezultātu nepublicēšanu webā uztver kā force major. Citos starptautiskos mačos arī tā notiek. Kad pats organizēsi, tad arī varēsi uztraukties.

breksis breksis - 25-02-’08 18:28

VH tu kaut ko jauc. 7 punkti var būt pie jebkura komandu skaita, ieņem trīs pirmās un divas otrās vietas un būs 7 punkti.

Valdis Holbergs Valdis Holbergs (Email ) - 25-02-’08 17:32

Vispār no organizācijas viedokļa čempionāts ir noorganizēts ļoti slikti. Kauns Krievijai. Līdz šim nav publicēti oficiālie rezultāti, lai gan kopš sacensību beigām ir jau pagājusi vairāk nekā diennakts. Ja tā ir taisnība, ka pēc pirmās sacensību dienas Krievijas komandai bija septiņi punkti, tad tas nozīmē, ka tajā čempionātā piedalījās tikai 7!!! komandas, kas ir apsolūts rekords ar mīnuss zīmi. Varu iedomāties čempionāta orgkomitejas darbību! Noteikti tie bija nolasīti īpaši vīzdeguņi.

??? ??? - 25-02-’08 16:24

mirtin Ko tu rausties, te zivē kaut ko, te fishinga lapā. Nu savāc ko var un uztaisi kārtīgu infu un ieliec šeit, lai nav jālēkā. Te taču ir viss kas saistīts ar izlasi.

??? ??? - 25-02-’08 13:42

Krievi rezultātus interneta laikmetā ved ar lopu vāģiem. Vai nav kaut kas sīkāk zināms?

JK JK - 25-02-’08 08:30

Par lielu Latviju!!!

mirtins mirtins - 25-02-’08 05:22

NG – patiesībā es gaidu ka kaut kur mūsu copes žurnālos parādītos kāds rakstiņš ar čempionāta analīzi. Citādi būs jāgaida krievu žurnāli, bet tur jau tikai Krievijas izlasei pievērsīsies. Teorētiski, krievi otrajā dienā nolaida lažu, mūsējie nolaida lažu, Baltkrievi vispār aplauzās. Tas nozīmē, ka tur kaut kas nebija riktīgi. Vai nu pirmo trīs vietu pretendenti sāka viens otru kapāt laukā, vai kā? un tas deva leišiem labu iespēju… nezinu…. bet būtu baigi interesanti kaut ko sakarīgu dzirdēt no tiem, kas tur bija:))

Taču vēl un vēlreiz atkārtošu – mūsējie ir vislabākie:))!!!!

Gatis Gatis - 24-02-’08 21:19

Un kā tad gājis individuālajā vērtējumā? Latvieši vispār ir malači, martin, pratiski jebkurā sporta veidā! Mēs esam tik maza tauta, bet mās tik daudzos sporta veidos ejam pa spici!!!

Trīs reizes “KŪ” Latvijas izlasei!!!:-)

NG NG - 24-02-’08 21:17

MALAČI!!!!!!
Latvijas komanda ir un paliek visstabilākā komanda, 5 čempji 5 komandu medaļas

Mirtin, tu gribi teikt, ka tev patīkamāk ir kauties ar puikām bērnudārzā nevis ar normāliem, tev līdzīgiem večiem?
Pietam es gribu teikt, ka nevis leiši labi nostartēja, bet gan mūsējie slikti nostartēja, nezinu iemeslu, bet zinot tos kuri ir izlasē, ES SAKU, KA VIŅI IR STIPRĀKI, par uzrādīto rezultātu, bet tas nenozīmē, ka es nelepotos ar mūsējiem.

breksis breksis - 24-02-’08 14:41

Viss ir kārtībā. Varējām labāk, bet tad jau redzēsim, kas tur noticis.

mirtins mirtins - 24-02-’08 14:23

malači!!!!!!!!!!! Latvijas izlase nevienā citā sporta veidā vēl nav sniegusi tik stabilus rezultātus. Lielais “nopēlums” Salmo un NG individuāli par Lietuviešu atbalstīšanu un sadarbību pēdējo gadu laikā. Lūk arī rezultāts:)) Paši dabūjām pa ļipu:))

Gratulējam Krišjāni, kurš cik sapratu, ir Latvijas komandā uzrādījis labāko rezultātu.

Būtu labi, ja kaut kad varētu lasīt kādu vērtējumu par braucienu un sacensību organizēšanu. Man piemēram tracina, ka čempja mājaslapā kopš tās izveidošanas informācija nenāk klāt nekāda. Pirmās dienas rezultātu nav arī pēc otrās dienas. Diemžēl krievu mediji arī nav nekādi čaklie.

Bet kopumā malači – ja var tik labi nostartēt ņemot vērā treniņu un prakses iespējas šoziem Latvijā:)) tas ir to vērts!!!

Gatis Gatis - 23-02-’08 19:34

1. vieta komandu vērtējumā laikam vairs nespīd, bet Laila ar Krišjāni nu galīgi nav izslēgti cīņā par pasaules čempiona titulu individuālajā vērtējumā! Turās…

P.S. Laila!!! Turu ikskus… Visus četrus…

P.S. Protams īkšķi tiek turēti arī par visu komandu!!!

jjanis jjanis - 23-02-’08 15:09

breksis
pilnībā tev piekrītu

breksis breksis - 23-02-’08 14:59

Čempiona tituli garām. Ja krieviem sektoros trīs vai četras pirmās vietas, nevaru iedomāties, ka spožākās medaļas būs kādam citam. Cerēsim un priecāsimies par medaļām mūsējiem komandu vērtējumā. Baltkrievus gan jānoķer.

jjanis jjanis - 23-02-’08 14:53

Cerības ir par kārtējo čepionu titulu, bet arī trešā vieta ir ļoti labi. Lai mūsējiem veicās vēl labāk rītdien.

jjanis jjanis - 23-02-’08 14:38

vai ir kādas zīņas no Ļipeckas?

 
top