Krievija, nu patīk man viņa.......

Trešdienas naktī atgriezos no Krievijas, kur 3 dienas baudīju Ribinskas ūdenskrātuves plašumus, sākšu jau ar to, ka 112 km garais un 70 km platais ūdens viss ir ciet ar ledu 10-30 cm, sniega moči un karakati brauc kā negudri, un ielūzt pavisam reti, šoziem esot tikai 5 ielūzuīs, kad sākšot braukt ar mašīnām, tad būšot vairāk. Cope kā jau cope, asari no 100 līdz 300 gramiem, lielie klusēja, toties vēdzeles uz ūdām ņēma, tādas līdz 2 kg dabūjām, visumā super brauciens, atskaite būs janvāra CL, tiesa bilžu būs pamaz, p...... fočuks sasala braucot uz moča, un tas tikai pie -8 grādi, iepriekšējo sasaldēju Ahtubā, bet tad bija - 25 ar vēju.
Ir doma turp aizbraukt vēl februāra vidū, kad pa dienu varēs ķert vēdzeles, vidēji 10-15 uz balansieri vai džigu ar maili varot dabūt vienmēr, bet ja ieliek vēl atļautās 10 karogmakšķeres, tad loms ir baigi ok.
Nu mūsu ziema laikam vēl jāpagaida, bēdīgi, bet nāksies atkal Buļļupes vai lielupes asarīšus uz soļojošo gruntenīti padzenāt, ar 'mīkstu kātiņu, pats izmantoju ELITE MICRO JIG, tas ir visnotaļ aizraujošs pasākums.
Kā jums iet?
 
14. 12. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooksix comments

vxz vxz - 17-12-’07 14:30

NG PRET!!! TI TU VRODE OBEWAL OZIVIT SAIT!!!:)) VO SAMOE VREMJA fotoki hot pokazi ,kak ti v Russija kokunja ubivall:))) hot duwa u naroda poradueca!

NG NG - 16-12-’07 22:13

KOLA- man sasaluši ir divi canoni, bet abi deļ manas muļķības, braucot ar sniega moci tālu un ātri nedrīks viņu turēt tā lai tiek klāt vējš, RE žurnālisti tur lielos fočukus azotē vai fotosomā, tie kas ir azotē tur ir visu dienu, citādāk sasalst. Viņi un es viņu viedokli respektēju, jo kas kas, bet fotogrāfiju kvalitāte žurnālā ir izcila, iesaka ka vajag papētīt pirms pirkšanas testu rezultātus, krievijā to ir daudz , tur rodās diezgan labs priekšstats kas un kā, es gribēju spoguļkameru, bet viņi man solījās uzdāvināt labu ziepjutrauku ar kuru varot taisīt arī žurnāl biildes.
Nacionālisti, da pie dir…. man tie idioti, ir cilvēki un attiecības starp cilvēkiem un man neviens neiestāstīs, ka mani draugi kādā citāvalstī ir kaut par kapeiku sliktāki.
Andžuks – esmu bijis līdzīgā situācijā, ieslēdzu lielo idiotu, izstāstīju tautiešiem visu par viņiem, visiem viņu radiniekiem, par stāšanos dzimumattiecībās ar viņiem pašiem un dažādiem priekšmetiem, toreiz tas līdzēja, bet mēs ar tevi esam dažādās svara kategorijās, tu esi kautrīgs un labi audzināts, vispār jau situācija ir neapskaužama, sevišķi, ja mašīna stāv pie ezera….

Andzuks Andzuks - 15-12-’07 20:57

Sveiks NG!
Šogien biju Alūksnē ,viss notiek un daudzās vietās. Ja ir labs gids,ZG, tad kur pasēdēt atradīsi:).Diena varēja izvērsties grandiozi ,ja ne daži labi idioti kuri iedomajas kad ir visuvareni, nodzina mūs no zivīga ezera. Ar tekstu kad viņš ir pilnvarots pārstāvis ,kas pārstāv četru ezera saimnieku intereses,kuri vienojušies kad copēt neviens nedrīkst un vēl murgains teksts:))))sekoja pēctam,bet tanī pašā laikā pāris koriši palika netraucēti sēžot.
Vēl ko varu piebilst ,norādes kad tas ir privātīpašums nebija…vot kā šādā situācijā rīkoties?
P.S.
Varu pateikt kad ledus tur svārstās no 10cm-15cm. Ja ir baltais ledus tad var droši bizot dažāda kalibra vīri:)nu bet cope kā jau brīvdienās:)))))

mirtins mirtins - 15-12-’07 11:15

njā:)) skaužami, skaužami!!!!!!!!!!!!:))) Latgalē noteikti ledus stabilizējas, bet pierīgā pilnīgs čau.

Kola – Fotoaparāti jānēsā kastē. Manējais Latvijas ziemu ir izturējis, iepakots somā un maisiņā, mētājas kastē. Galvenais, jaudīgi aķīši. Ja tiek klāt mitrums un sals, tad ir cauri. Svarīgākais, lai nav baigi silts un strauji auksts. Jo tad kondensāts sasalst. Uz copi braucot – bagažniekā, lai lēnām dziest. Arī pēc copes, nevajag uzreiz celt laukā, lai pastāv fotosomā un copes kastē. un atjēdzas pamazām, tad ir daudz maz ok. Man ir fotoaparāts kādu vairāk nav:)) Minolta. Tos vairs neražo. Nekāds dižais nav, bet pagaidām nav izjucis:)) Paņēmu, jo 10x optiskais palielinājums, kas dabā bildējot ir jau pieņemami. + vēl digitālais kaut kādi 4x. Daudz kas nav kā gribētos, bet pieciest var:))

kola kola - 14-12-’07 19:06

Krievija Tev patīk, Baltkrievija arī… labi ka nacionāļi te negrozās kā DELFOS :)))))))))))))
Jā, vēdzeles…. pie mums šoruden labi ka mērā iekļaujies. Kuras markas fočuks iesala? Es gribu iepirkt jaudīgāku un mani interesē šis jautājums. Neviens ražotājs par darbību mīnuss grādos neko nesaka, viss jāpārbauda uz savas ādas un maka!

Peksis Peksis - 14-12-’07 18:26

Ar kārām acīm sekoju termometra rādītājiem, taču tie diezko neko izcilu nesola. Ne ta uz ledus, ne ta bez ledus.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.