nāk motiļu laiks

Alūksnē jau rīt daži aktīvisti taisās kāpt uz ledus, nu viens no tiem aktīvistiem ir tāds izstīdzējis 'maikste zem kura pat 1 cm plāns ledus diez ko nekrakšķ, prognozes gan sola, ka vēl kādu nedēļu uz ledus netiksim, droši vien kā tā arī būs pareizi, lai zeme un ūdens atdziest un tad kā uzsals, kā sāksies sezona, tā tikai aprīlī beigsies........(esmu skaidrā).
Vakar zvanīja lielākais Latvijas motiļu skalotājs un izstāstīja pašu skumjāko stāstu kāds dzirdēts pēdējos gados, viņa nomātajos ezeros un to nav maz, motiļa praktiski nav, vai nu tās ir pagājušās siltās ziemas sekas vai kāda slimība vai vienkārši neražas gads nezinu, bet fakts ir fakts. Viņš zināja stāstīt, ka no četriem skalotājiem tikai vienam esot kaut kāda neliela rezervīte, kuru sākoties ziemai apēdīs ļoti ātri.
Tas savukārt liecina tikai par to, ka šoziem problēmas ar motili būs, ceru, ka ne milzīgas, bet būs, es jau esmu sazinājies ar vienu no lielākajiem Eiropas tārpiniekiem un gaidu cenu piedāvājumu, bet jau tagad zinu, ka Valmierā Ritai un arī abos SALMO veikalos noteikti būs gan lielais āķa motilis gan smalkais barojamais motilis vārdā JOKERIS, būs pieejamai arī Anglijā audzētie mazie, koši krāsotie(sarkani, dzelteni, burkānkrāsas) mušu kāpuriņi saukti par PINKI.
To rakstu neba lai reklamētu šos veikalus, bet gan vaiŗāk tāpēc lai tie kas piedalīsioes LČ un arī citās sacensībās zin ka lai tiktu pie vajadzīgā daudzuma gan lielo gan smalko motiļu, pietam par sportistiem draudzīgu cenu, to būs nepieciešams pasūtīt vismaz divas nedēļas iepriekš.
 
06. 11. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooknine comments

Garais Garais - 19-11-’07 18:07

Klau, vai motili ir iespējams izaudzēt mākslīgi? Vai skalo tikai vaļējās ūdenskrātuvēs? Ja ir, tad varētu kautko padomāt!!
teoretiski jau var būt ka var, bet to neviens nekur nedara, jo dabā viņa pietiek, sevišķi Eiropā , tur jau pamatā izmanto smalko barības motili un lielo tikai pavisam nedaudz, āķa tiesai, līdz šim arī pie mums nebija problēmu, tikai nebija smalkā motiļa, itkā neesot dabā, negribās jau ticēt, jo leišiem ir, krieviem ir, baltkrieviem ir, vienkārši smalkais motilis ir lētāks un ar to neviens negrib ņemties, motiļi ir vienīgie, no mums saprotamajiem tārpiem, kurus neaudzē maksligi

moritz:) moritz:) - 16-11-’07 17:40

biju vaidavaa… padarbojos ar balansieriem… vienu asaru spriidiiti nokjeeru (uz skaabes dzelten-zalja asariisha ar striipaam)… vairaak copju nebija, nepaveicaa man ar tiem “vaidavas bara asariem”… secinaajums: shtrumi vajadziigi smalki… bet lido gan, velli, taalu… a uz liidakaam sekojoshi: bija piecas copes, divas pat ljoti labas – metru panaak liidzi un kabinaas nost… taa arii nevienu nenorealizeeju… slims var palikt, jau taa paarstresojies pa peedeejaam 2 ned.biju… :/
vaidavas ezerā ir superīgi, bet ļoti kaprīzi, ja vēl vasarā tos var sakacināt daudz maz loģiski, tad ziemā un tagad ir tikpat kā ziema, viņi ir stipri kaprīzi, bet trāpīt var, zinu večus, kas uz citu ezeru nemaz nebrauc, tikai uz turieni un asari reizēm ir līdz 700-800 gramiem. Abet ar līdakām uz balansieri ir tāpat kā ar zāļiniekiem vizuļiem, viens āķis un tāpēc bieži viņas nokratās, es arvien vairāk pārliecinos, ka balansieris ir zandartu un asaru māneklis, ja to izmanto spiningošanai, nupat vakar paziņa Daugavā uz balansieri dabūja 3 zandartus, apmierināts kā apsis

breix breix - 15-11-’07 20:35

sveiciens vissiem vai kads nevaretu pateikt ka ir ar copi liepajas juras puse

JK JK - 14-11-’07 09:41

Sveiks!
Tevis mudināts gribu šķērsenes pamētāt. Vai tu viņām pavadas liec? Mērķis jau zandarts, bet kā ar līdakām? Izmantoju pīto auklu. Un kā copi redz vai jūt? Cik zinu zandartus tur jau nekāds sevišķais raviens nav ir kā pret sienu un viss (normāls zandarts).
pats pavadu nelieku, jo pamatā ķeras asari un zandarti un viņiem pavada nav īpaši vajadzīga. Pamētā pie krasta seklumā un tu redzēsi kā balansieris uzvedās, klasiskais džigs, vēlama pītā aukla, labāk redzās cope, pats lietoju 0.12 un 0.14 Eliti, tā ir pati tievākā aukla no atrodamajām, džigošani un fīderim tas ir ļoti svarīgi. Asaris ņem aktīvi un pamatā aiz trīsžuburīša, zandarti aiz astes un ar piespiešanu pie grunts, ar džiga kātu copes un soļošanu redz perfekti

vxz vxz - 10-11-’07 14:22

NG skazi pozalusta !Ti 4to znaew o navigatore (Magellan eXplorist 100 ) kto snim rabotal?

vxz vxz - 10-11-’07 11:12

NG ti v magazki ne motilej ljudjam prodavaj,a so4ki 4tobi mili sami!:) VOT TOGDA I POSMOTRIM KTO 4TO MOZET POJMAT!:D ti s Ritoj to4no 4toto sloviw ,a vot ostalnie bez motilja somnivajus:)))))))))))))))wunderground.com(((((((((((((((((((pragnoz raduet!!!

avt avt - 08-11-’07 07:45

Sveiks,NG!
A šobrīd Rīgā motilis ir Salmo bodēs?
diemzel nav, jo arī pieprasījuma nav, zinu ka motiļi ir Valmierā, var būt ka tie ir arī AZ, par citiem nezinu

jst jst - 07-11-’07 19:42

NG
Tikai atgādināšu vecu vienošanos, nekas nav mainījies. Savu preci tu kā autors drīksti tekstuālajā daļā reklamēt bez ierobežojumiem. Tavi ieteikumi attiecībā uz citu firmu izstrādājumiem saprātīgās robežās arī ir atļauti. Ja kādam, kurš lapā atsūta savu adresi, gribās zināt tavu viedokli par citu firmu izstrādājumiem, iesaku to nepubliskot, bet interesentam atbildēt personīgi.
Citu personu reklāmas un nievājošas atsauksmes tiks dzēstas.
klausos šefffff, dotajā mirklī vairāk domāju tieši par sportistiem un visumā jaunu produktu mūsu tirgū t.i. DŽOKERA un PINKU paredzamo tirdzniecību

Lai tev veicas.
Ceru, ka valdes vārdā pludiņnieku un ledusbrāļu izlases komandas par saietu apziņosi un ielūgsi.

moritz:) moritz:) - 06-11-’07 20:13

vienaa krievu zhurnaalaa bija epitets: ja vārna paargaaja paari, tad kolja arii paaries… :D(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.