Kas notiek?

Cik izdevās saprast pāris dienās pēc atgriešanās no Itālijas, tad nekas ļoti labs ar copi nenotiek, man gan paziņas dikti daudz brekšus Gaujā ķerot, bet redzējis neesmu, tāpēc nekomentēšau, līmenis gan ir zems, kas nozīmē, ka breksi tur ir vieglāk atrast, ceru, ka sestdien uz kādu stundu aizbraukšu pārbaudīt kas un kā. Svētdien brauksim uz Valli, ģribās saprast kas tur notiek, nākamās brīvdienas tur būs SALMO klientu pasākums, tātad nekāda trenēšanās nebūs, jo tautas tur būs daudz un arī viņiem tur būs mači, ja kāds no aktīvajiem sportistiem ir gatavs braukt, tad dodiet ziņu, mans priekšlikums ir iesākumam uztaisīt treniņu maču, 1 + 3 stundas, nosvērt lomus, paanalizēt, vēlāk jau var arī vienkārši pacopēt, varam uztaisīt simbolisku interesi, teiksim 5-10 latiņi no deguna, lai rodās lielāks maču asums.
 
28. 06. 2007.

  Seko jaunumiem Facebook24 comments

NG no mājas NG no mājas - 08-07-’07 23:03

breix – leišu JAUKAS ir vienkārši barība, vairāk kā pilnīgi nekas, mazāk kā šajā saitā aprunātās barības, labi pazīstu to ražotāju un ideisko tēvu, esam strīdējušies par barību kvalitātes tēmu, arguments ir tikai viens, lietuvā pērk lētu barību, arī pie mums tā ir viena no pieprasītākajām barībām, ‘precīzāk izsakoties viena no pārdotākajām, bet tikai tāpēc ka lēta. Mēs Valmierā Jaukas barību netirgojam vispār un ticat vai nē neviens arī to neprasa.
Mirtin – Gaujā vietas pietiek visiem, zivju arī, man pēdējā laikā ir pavisam maz lika tur pabūt, visur citur esmu copējis, bet Gaujā tikai vienu reizi, kauns

mirtins mirtins - 06-07-’07 07:39

Bebrs – tu tikai neaizmirsti piebilst, ka tie ir tavi brekši kas tā ņem:)) Manējie ņem pavisam citu ēsmu un priekšroku dod pavisam citām lietām:))

P.S. Pastāv versija, ka Gaujmalas izpēte tiks atlikta un kāds izcils copes guru nogruntēsies tavos medību laukos. Taču tā ir tikai iespēja. Vēl neko droši nevar zināt:))

Bebrs Bebrs - 05-07-’07 19:07

breix
Leišu jaukas nav nekas labs, es personīgi izmantotu tikai raudām. Breksim lieto Salmo, Traper, Sensas kas speciāli paredzēts breksim. Salīdzinot nakstārpu un sarkanās sliekas breksis pirmo ņems sarkanās sliekas, protams var būt arī otrādi bet tas jau būs izņēmums.

breix breix - 05-07-’07 18:21

man vakar galīgi negāja.no 6 līdz 12 viens breksītis un pāris ruduļu.it kā barība tā pati necopēja un viss.vai tam ir kāda nozīme vai uz āķa ir naktstārps vai mēslu sliekas?un ko zināt par leišu jaukas barību?veikalā redzēju pirmo reizi

Bebrs Bebrs - 05-07-’07 12:31

Tavā pusē breksis ir sācis kustēt? Man izdodas noķert tikai pa atsevišķam eksemplāram.
veci pavilka labi, bet tikai Gaujā, nupat ir pieklusis, pa kādam ir, bet baigi jāpiestrādā, pašam nav laika pievērsties breksukiem

einis einis - 04-07-’07 17:26

:), bet to peldināšanu tikai pēc mačiem!:)

JK JK - 04-07-’07 13:18

Vai tā upe leitiski nav Skirvyte? Un pasākums nav netālu no Rusne? Un vai krievi jau ir informēti, ka pierobežā būs LR iestāžu darbinieki? ;-)
klausies tu, iestādes darbiniek, daudz runāsi mēs tevi piedzirdīsim un pārpeldināsim pāri upei, upe ir tā īstā un vieta ari

mirtins mirtins - 04-07-’07 10:55

vai tu kaut ko vairāk zini par Baltijas līgu? No tām drupatām, ko esmu te pa Webu sagrābstījis un vēl šur tur sapratu, ka kaut kas nav kārtībā … a ko Somi nepiedalīsies?
viss ir kārtībā ar to Baltijas līgu, vienkārši leiši ir un paliek leiši, kaut kā mistiski nomainījās datumi, bet kurš vainīgs jau nav svarīgi, viss notiek šajās brīvdienās, Sirvite upē, netālu no ietekas Nemūnā, tas ir pie Kaļiņingradas, stipra straume, smukas zivis, vairāk neko nezinu, paši braucam rīt pēcpusdienā, lai var piektdien normāli notrennēties. Somi jau sākumā nodeklarēja, ka viņi 2. kārtā nepiedalīsies, jo pašiem ir mači, uz 3. kārtu viņi bus

mirtins mirtins - 04-07-’07 09:34

breix – es zinu pāris ezereļus kur brekši lielāki par 500gr neizaug, tie ir plāni kā žiletes:)) Laikam nav ko ēst. A āķu, speciāli brekšiem nav. Viss ir atkarīgs no tā, ko tu uz tiem spraud. ja motili, tad mazi un tievi, ja nakstārpus, tad lieli:))

breix breix - 03-07-’07 22:40

ēs mēģināju sestdien brekšus kert tā pa riktīgam pirmo reizi mūžā.sabaroju kā man ieteica un viss itkā bija kārtībā.copēja tīrī forši,arī raudiņas netracēja,bet ņēma tikai tādi drusku lielāki pa plaukstu.vai tā var būt ka tai ezerā lielie nav un ka tādi tur tikai ir?nevienu citu kas tur makšķerē nepzīstu.vai nu lielie nemaz nepienāca.cik lielu āķus vislabāk lietot brekšiem?
nakosais Mirtina komentārs var izrādīties tuvu patiesībai, jo ir man arī zināmi tādi ezeriņi , kur pamatā “brekši” ir ap 300-500 gramiem un ļoti reti kāds virskilo, ko varētu sākt uzskatīt par breksi, bet ar pirmo reizi vēl secinājumus izdarīt nevajag, jo sestdien tiešām bija tāda kaprīza cope, pat ļoti kaprīza, tāpēc ja ir laiks un vēlēšanās, tad atkārto eksperimentu, kādu vietējo aborigēnu tomēr vajadzētu nopratināt par tēmu brekšu izmēri, jo var būt, ka tur dzīvo patiesi lieli zivi, zinu L;imbažu pusē dažus nelielus ezeriņus kur ir brekši līdz 5 kg, viņi tur tiešām ir un pa kādam 2-3-4 kg tur arī katru gadu noker

mirtins mirtins - 02-07-’07 08:50

Mēģināju ķert brekšus:)) nekas neizdevās:)) ŠOreiz gan apstākļi bija tuvi ekstremāliem – viļņi Daugavā tādi, ka šļakatas sitās pāri galvai:)) Taču joprojām nesaprotu. Ir tur vecais vīrs, kas visu laiku copē vienā vietā un baro vienā vietā un viņš tur noķēra vienu breksi. Tātad viņi tur ir. Kādēļ pie barības nepienāk? Nesaprotu… Šoreiz arī grunteņotājiem nekā nebija, taču reizēm ir tā, ka ar grunteni paņem apmēram tādā pašā attālumā pa kādam breksītim, bet pie barotās vietas nepienāk. Ja copē ar smalkumiem un motiļiem, tad var plici paņemt un lielu. Vai nav novērots, ka plicis var nostumt breksi no barības? It kā tā nevajadzētu būt, jo breksis tomēr ir augumā raženāks. Bet ja pliču ir miljons?… neko nesaprotu:))
udenskratuves zivis vispār ir īpaša suga, tur bieži vien loģika nestrādā, tāpēc viennozīmīgu atbildi dot nevaru. Ja badīgo pliču bars ir liels, tad domāju, ka tas nelielu brekšu bariņu nobīda malā kā nemetās, sevišķi ja brekši nav noskaņoti uz ēšanu, plicis grib ēst vienmēr, reizēs, kad breķši ir aktīvi un barojās, tad viņu no barības nost var dabūt tikai liels plēsējs, Mēs bijām Gaujā sestdien, breksis tur bija, bet ņemt negribēja, kaut ko jau noķērām, bet maz un maziņus, līdz kilogramam, es gan pārītim iedevu stipri pa zobiem, brekši bija saspiedušies zem kokiem, kas jau liecina, ka viņiem nav vēlmes sevišķi draudzeties
Kā lai konstatē vai konkrētā Gaujas posmā ir brekši. Domāju atvaīnājumu veltīt Gaujas baseinam augšpus Valkas. ļaudis saka, ka zivis mēdz tur būt. Taču jāzina vietas un tad vēl nav garantija. Vai vari padalīties, kā konstatēt breksi, ja nav augsts krasts? Vai tikai pēc tā kad no rīta skalojas? Man par Gauju nekādas pieredzes.
ja ūdens būs dzidrs, tad breksi redzēsi tāpat, dziļumu jau nekādu tur nav, virs Valkas upe ir šaura, zivis uzmanīgākas, bet ir. Breksi Gaujā meklē koku sanesumu tuvumā, zem stāviem krastiem, kur parasti ir nedaudz dziļāks, breksi nevajag meklēt atstraumēs, tas bieži vien stāv pašā straumē, reizēm arī metra un mazākā dziļumā, Gauja ir ļoti dažāda, bet pamatā breksis no rītiem sevi parādā, tas gan ir pašā rītausmā, pa dienu viņi rādās stipri retāk. Gaujas augšteces sērga ir laivinieki, kuru tur reizēm ir ļoti daudz, tāda 3-5-7 laivu kolonna var nodzīt brekšu baru no barotās vietas uz stundu, reizēm pat uz visu dienu, ja gadās kompānijas, kur dažam nez kāpēc gribās stumt laivu, pašam ejot pa upi, patreiz breksis upē aktivitāti nedaudz ir piebremzējis, bet uznāks siltums, ūdens bišķi ieduļķosies un viss aizies atkal

NG  NG - 30-06-’07 18:09

KOLA- tāpat jau kaut ko viņas apēd, tik traki nav, bet pašķaidīt barību vari ar saulespuķīti, tīri zemi mest raudai nevajadzētu, tāpēc jau viņas sanāk, ka ir aromāti, kas viņas sasauc.
EINIS – Ritai gan esot ar stundu par maz, bet kompromisu atradīsim, tomēr 5 stundas ir nevajadzīgi daudz, jo mači ta ir tikai 3 stundas, tāpēc ieskaites laiks 3 stundas, no rīta sarunāsim.

einis einis - 30-06-’07 16:38

Es ir ar mieru, bet bez treniņiem! Tā uzreiz, 1 stunda sagatavošanās, un laižam vaļā uz 5 stundām. Taksa Ls 10 no deguna. Līkop!

kola kola - 30-06-’07 11:57

Rauda ķeras labi, visiem kabinu pārliecinoši. Kamēr Tu biji Itālijā dabūju vienu puskilogramnieci. Šorīt arī loms bija kopumā labs, bet… raudas neēd nevienu no manis piedāvātajām barībām. Barot vajag visu laiku. Kā nebaro, tā cope apsīkst. Pavasarī (pie aukkstā ūdens) viņas labi ēda, punčos vienmēr bija, tagad vai nu melnais detrīts vai zaļā zāļu masa. Es tagad zemi nelieku un man daudz aiziet barības. Paklau, ja jau barība ir tikai ziņkārei, tad varbut var pāriet uz smiltīm ar krītu:))) – vīķes ta nav.

breix breix - 30-06-’07 11:41

nu pagaidām paldies.vakarā brāukšu mēģināt.tad jau redzēs kā sanāks

NG no mājas NG no mājas - 30-06-’07 11:19

Vienai copes reizei vajag ne mazāk par diviem kilogramiem barības, runa iet par brekšiem, ja runājam par BRUDA barību, tad uz diviem kilogramiem barības vajag ap puslitru , nedaudz vairāk, ūdens, un aptuveni 2 kg zemes, plus kapātas sliekas pēc iespējām un vēlmēm, pa daudz nebūs nekad.

breix breix - 30-06-’07 00:19

aizmirsu pajautāt kādās atiecībās jājauc?viena paka barības uz???????????????

breix breix - 29-06-’07 22:43

tad jau manīs kā man sanāk

NG no mājas NG no mājas - 29-06-’07 21:49

patiesībā ir tā, ka tev pāris reizes ir jāaplaužās, lai varētu sākt analizēt un labot to, kasliekās nepareizi

breix breix - 29-06-’07 17:51

ko vēl man vajadzētu zināt???????????????????????????????????????

breix breix - 29-06-’07 17:49

līdz šim šancēju tikai ar spiningu un uz dzīvo esmu sēdējis.ar pludiņu esmu tikai priekš dzīvā sīkuļus ķēris un drusku uz karpām sēdējis.vienkārši nolēmu pamēģinat ar pludiņu pastrādāt nopietnāk.nu tā jau nav ka galīgi neko nezinu par barošanu vienkārši gribējās zināt eksperta viedoklis

NG no mājas NG no mājas - 28-06-’07 21:40

J.B – tas ir ikgadējais pasākums, ko SALMO rīko saviem klientiem, te es domāju veikalniekus, viņiem tur ir plaša programma, tajā skaitā arī makšķerēšanas sacensības, nu tādas pusnopietnas, pusskaidras, bet sacensības, vai ir iznomāts viss dīķis nezinu, bet bars tur būšot paliels, man šādi pasākumi ļoooti nepatīk, tāpēc arī nebrauksim, tiesa Ritu gan arī neviens neielūdza.
Breix- breksis pienāk maksimums pēc pusstundas, viņam dikti jau nu patīk paēst, bet no tava jautājuma saprotu, ka dikti lielasaprašana par barošanu tev nav, jo nav termina labi sabaro breksim ir jādod ēst, Ventā starta barojumam pietiks ar 7 bumbām, bruda barībai klāt jāliek tikai zemi, nu kāda kapāta slieciņa arī nenāktu par ļaunu, uz āķa slieka, arī motilis, bet to diez vai atradīsi

breix breix - 28-06-’07 20:42

taisos pamēģināt brekšus ķert Ventā.Ko iesakāt likt klāt Bruda brekšu barībai un ko labāk likt u āķa?ja labi sabaro tie ņem tak arī dienā vai kā???????????????

J.B J.B - 28-06-’07 16:37

a kas tie par SALMO klientu maciem ? Tur var piedalities ikviens ?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.