vieta komentāriem

 
12. 06. 2007.

  Seko jaunumiem Facebook47 comments

NG no mājas NG no mājas - 27-06-’07 22:42

Barību sortiments veikalos ir tikai un vienīgi veikalnieku pašu izvēle, ja cilvēks pats barību nelieto, tad viņu interesē tikai un vienīgi bizness, sausu skaitļi, lētās barības kopumā nes peļņu, vidējās un dārgās klases barības peļņu nes tikai tad, ja pie to tirdzniecības piestrādā, par citiem nevaru teikt, bet Valmierā tikai pēdējospāris gadus var runāt par kaut kādu SENSAS vai dārgās sērijas BRUDA barību tirdzniecību, līdz tam tā bija vairāk kā putekļu krājamā prece, kad jau veči ir sapratuši un sajutuši starpību starp barību kvalitātēm, tad viss ir kārtībā. Spiningošana amatieru līmenī ir pats vienkāršākais copes veids, tas arī veikalā nes vislielāko peļņu, tāpēc sortiments lielākoties ir tāds kāds ir, bet neviens jau neliek iet uz veikalu kas nepatīk.

Eddy Eddy - 27-06-’07 13:49

Par tām barībām patiešām mirtinam ir 100% taisnība. Daudz kur ir tikai lētie Traper + Jaukas – kuri parasti sabojā iespaidu par gatavo barību izmantošanas lietderību. – Bet rezultātā ir veikali, kuros makšķernieki iepērkas labprāt, bet citos tikai ieskrien apskatīties vai nopērk tikai kādu sīkumu.
P.S. – Protams pastāv vesela veikalu rinda, kuri orientējas tikai uz spiningošanu vai arī tikai uz mušiņmakšķerēšanu – barības, pludiņi, makšķerkāti ir tikai uzspiesta piedeva sortimentam

mirtins mirtins - 26-06-’07 19:37

NG – Nu gan tu esi pesimists:)) ņemsi un vēl pats noticēsi tam ko runā… a domā to kādam vajag? Pats zini cik Latvijā sportistu vasarai… katra aiziešana ir baigais caurums pasākumā:(((

Domā labāk tā – būsi satrenējies karpeles vilkt – aizbrauksi uz Valli, nodosi pa melno, un garastāvoklis uzlabosies:))

P.S. Ja kas, braucot līgot nobraucu garām vienam veikaliņam Vidzemē:)) Paspēju uz ciet slēgšanu. Nesaprotu tikai vienu, kādēļ Rīgas veikalos nav tāda barību dažādība. Nu nevar teikt ka pavisam nav, tajos pāris veikalos kurus regulāri apmeklēju ar barībām viss ir ok. Taču vairumā gadījumu ir viena vienīga bēdu leja. Nu nesaprotu:)) laikam man nav lemts:)) Patīriju mazliet tos plauktus, bet nedaudz, jo auto bagažnieks bija pilns ar aliem un blakus meitene:)) … viens gan… mazliet nobēdājos…. laikam visā Latvijā ir beigušās owner gatavās pavadiņas:(( Karpelēm vēl atradu, bet breksītim normālus āķīšus nē:( Laikam jāmet slinkums pie malas un jāsāk siet pašam. Baigi jau nu negribās:))) biju jau pieradis:))

Domāju nepareiza doma bija braukt uz mačiem līgosvētkos. Es te nolīgoju pa tādu čuhņu:)) Tur kur Gauja ir Koiva:)) Makšķeres atstāju mājās… lai gan acis vien uz tām attekām vilka:)) Nu dzīvo tur kaut kādi kustoņi:))) Noteikti neizturēšu un braukšu atvaļinājumā pārbaudīt:)) ļaudis melš, ka pirms gadiem četriem tur tīkliņā sarkanā karūsa ieskrējusi… nu bet tāda ne pa jokam:)) būs jāpamēģina cepumiņus piedāvāt:)) Tās jau labu nav redzējušas:))

lai tev arī aiz mākoņiem ir saule…

ja kas gailenes sāk parādīties:)) jūsu pusē vēl nebija, bet pēc šitā lietiņa būs arī tur:))

NG no mājas NG no mājas - 26-06-’07 18:49

Bļaustīties jau arī nevajag, ir reāli jāatzīst, ka šis bija slikts komandas starts, reāli varējām būt vietas 3-7 augstāk, bet tas arī viss, ātrummakšķerēšana ar štekeri, pietam karūsu un karpiņu makšķerēšana neko vairāk arī nevarēja dot. Piemēram PČ Ungārijā, kas notiks septembrī, būs nedaudz savādāks, komanda tur jau ir bijusi, atkritīs taustīšanās no nulles un pamatzivs būs breksītis, ko mēs pazīstam jau stipri labāk par karūsām.

Andžuks Andžuks - 26-06-’07 10:12

Nav ko bļaustīties tāpat malači:) ,bet ziemā mēs esam labākie:)

NG no Itālijas - fināls NG no Itālijas - fināls - 25-06-’07 09:02

Pēc pusstundas kraujamies mašīnā un dodamies mājup, pirmos rezultātus JST ielika sporta sadaļā, tie liecina tikai to, ka grozies kā gribi pakaļa ir tur kur tā ir, vienīgi Rita nostartēja daudz maz normāli, sevišķi ja ieskatās rezultātos un tieši pirms viņas redzam Pasaules čempiona Nullena uzvārdu, pārējie ….. . Paskatoties atpakaļ kļūdas ir tik acīm redzamas, ka gribās bļaut no dusmām, bet tajā mirklī tajā vietā esot viss šķiet savādāk.

NG no Itālijas NG no Itālijas - 23-06-’07 23:03

vasali tautieši, nu mēs te arī esam veseli un pat visumā skaidri, šodienas rezultāti ir tādi kādi ir, bet varēja būt arī sliktāk, Rita 8. , es 15., Ivo ap 18., pārējie arī aptuveni tur pat, zonu uzvarētāju rezultāti 9-10 kilogrami, mūsējie rezultāti 5-7,5kg, teorētiski rīt vajadzētu būt labāk, bet kaut ko prognozēt ir pagrūti, arī izloze ir svarīga, piemēram Ivis šodien sēdējaq blakus itālim, kurš novinēja zonu, neapskaužama situācija, citos ūdeņos tas vēl nebūtu nāvējoši, bet šeit gan, arī Genam bija līdzīga izloze, pa vidu starp diviem grandiem. Ejam gulēt, lai no rīta laicīgi būtu pie ūdens.

mirtins mirtins - 23-06-’07 08:53

nu lai Jums tur tā Līgo Līgo pilnas kules lielu karpu:D

NG no Itālijas NG no Itālijas - 22-06-’07 22:28

vakar neizdevās ielikt komentāru, mēģināšu šoreiz, mums iet normāli, karstums turās liels, zem 30 grādiem nekrīt, lomi treniņos ir uzlabojušies, vakar pārkāpām 6 kilogramu robežu, šodien mēģinājām ķert tikai rupjās zivis, lai redzētu kas notiek, vai var vai nevar pārspēt sīko karūsu lomus, izskatās, ka likt uzsvaru tikai uz rupjo zivīti nevarēs, būs jāsit viss kas ķerās un ik pa laiciņam jāpārbauda kas notiekās ar rupjo zivi. Rīt ziņošu kas un kā, bet jūs jau tāpat rīt visi dzersiet alu, nu ta vasali ar.

Igors Igors - 22-06-’07 00:46

Breksis manā vietā ņem pilnā sparā.spēj tik vilkt..

NG no Itālijas NG no Itālijas - 22-06-’07 00:10

tests

Jonis Jonis - 21-06-’07 15:20

Moritz
Es laidu praktiski pie grunts.
Uz spiningu-brauc gar niedru malu un mētā paralēli niedrēm, jo tuvāk jo labāk. Izmantoju rotiņus, ne pārāk lielus. Ja nemaldos tad arī pārīti uz gumijām dabuju. Principā speciāli uz asariem nebraucuspiningot, bet pa starpai kāds 300g gadās. Starp citu Vaidavas ezerā ir arī zandarti, bet tos neesmu noķēris.;-)

moritz :) moritz :) - 21-06-’07 13:19

joni…
paldies… tad sanaak – tureet pie grunts? ir jau gadiijies kaads asaris uz spininga, tachu ljoooti maz… ir kaadas atziimes, kaa tas notiek arii uz shpinja?

Jonis Jonis - 21-06-’07 12:34

Morittz
Parastā pludiņmakšķere, dziļums apmērām 3-5m un vis notiek. Galvenais skaties kur ir iegāzušies koki un pie tiem mēģini. Interesanti ir tas, ka pie viena koka ķerās sīki asarīši, bet pabraucot pie nākamā izmērs ir stipri lielāks, gadās arī līdakas. Pats gan copējis esmu augustā, bet gan jau arīo tagad var.
Nav jau tā ka ar spiningu neko nevar noķert-var-arī normālus asarus

moritz :) moritz :) - 21-06-’07 10:54

mirtins ir tik pierasta lieta, ka nu jau visi tiek personificeeti ar vinju!!! :D
es veel vienu jautaajumu: a kaa buut ar to maili – taisiit vieglu grunteni (tipa kaa tu burtniekaa zandartus kjeeri) un pa laikam pievilkt, vai uz pluda pusuudenii?

mirtins mirtins - 21-06-’07 09:45

Nu vispār jau mani tas Vaidavas ezers neinteresē:))) bet paldies:))) Gan moritz priecāsies par atbildi:)) Zini… es jau kādu laiku uz copi līdzi ņemu sauļošanās krēmu. Ir tādi pūšamie domāti bērniem – baigi stiprie. Kad visa diena jānosēž saulē ar ģīmi pret atspīdumu… tad ir briesmīgi, ja no ausīm āda nāk nost:)) Turklāt ja tu nevari pakustēt kad āda plīst kopā, tad ir šaize. Saule mans ienaidnieks nr.1 Inaidnieks nr.2 ir vējš, kurš salauza 10m kātu:))

a par to krēmu padomā – sanāks reklāma, bet tā kā tas nav copes piederums, tad varbūt pateikšu… Firma Garnier. Nosaukums Ambre Solaire. Tur ir dažādi stiprumi. Es lietoju sākot no 15. Bet tad ik pa kaut kādām stundām jāatjauno. Domāju trīs stundas var iztikt ar 20 stiprumu. Bet man pavasarim ir arī tās bērnu, vai nu 25 vai 30:)) Ražots ārzemēs:))) labs:))

Pudele balta ar oranžu korķi-pumpīti un oranžiem uzrakstiem…. no sirds jūtu līdzi….

cerams ka karūsas jūs nepievils:))

NG no Itālijas NG no Itālijas - 20-06-’07 23:57

Pārējie skatās spiegu safilmētos materiālus par favorītu iebarošanas paņēmieniem, jo šodien pirmspusdienas treniņā, ko varam uzskatīt par atskaites punktu, nekas būtisks mūsu rezultātos neuzlabojās, labākais rezultāts knapi 3kg, kad Itāļi velk ’5-7 kg. Zivju mums ir daudz, bet mazas, vakardienas iestrādes no rīta nenostrādāja, jo kanālā ūdens bija apstājies pilnīgi un bija kļuvis nedaudz dzidrāks, vēlāk parādījās kaut kāda kustība ūdenī un arī lomi stipri uzlabojās, jo stipri pamainījām makšķerēšanas tehniku, rezultātu redzēsim rīt no rīta. Šodien no mums labākā bija Rita, atkal karpiņa un smukas karūsas, vēlāk arī Žeņa tika pie karpiņas ap kilo, it kā jau skats ir cerīgs, šavakar iepirkām vajadzīgo kukurūzu, kas ir visas barošanas un ķeršanas pamatā, rīt mēģināsim. Laiks ir silts, + 32 bija ap 7 vakarā, kad metām copei mieru, mūsu miesas ir stipri brūnas, vai precīzāk teikt sāpīgi sarkanas, tā ka neko stipri interesantu pateikt nevaru, minēšu labu Itāļu biznesa paraugu, kukurūzas bundža veikalā maksā 0.5 Eiro, pie kanālā tieši tā pati bundža maksā 8.5 Eiro, ja ir aitas, tad ir arī cirpēji. Šodien mums barību atveda pats Trabuko Roberts, dikti jau nu mācīja mūs makšķerēt, ta jau manīsim kas tur rīt sanāks.
Mirtin – par Vaidavu zinu tikai to, ka uz ,maili tos asarus var vēl pierunāt, bet visumāezers ir ļoti dīvains, ļoti kaprīzs, es plānoju tur atvērt breksi, tikai ieskatoties kalendārā saprotu, ka tas atkal nebūs šogad

kola kola - 20-06-’07 13:43

JK
Paldies!

JK JK - 20-06-’07 13:08

kola
ieej pie jst sporta sadaļā. tur pirmais raksts ir ar visām mājas lapām.

kola kola - 20-06-’07 12:56

Normund, tam čempim nav sava mājas lapa, iedod, lūdzu, koordinātes.

moritz :) moritz :) - 20-06-’07 11:11

sveiks, normund… vai tev kaads ir pachuksteejis asaru copes nosleepumus vaidavas ezeraa… uz spininga vinji praktiski nenjemot… aizvakar redzeeju, dziivojaas virsuudenii, iipashi sevi nenodod, bet izmeeri diezgan iespaidiigi…

NG no Itālijasn NG no Itālijasn - 20-06-’07 00:01

nu vasali ar, blin tas itāļu internets mani novedīs līdz kaut kam sliktam, uzrakstu garu peršu a šis maita neko, visu pazaudē un jāraksta no jauna.
Mums iet normāli, ķeram savas mazās karūsiņas, favorīti ķer uz pusi lielākas karūsiņas tādā pašā tempā, tieši tā arī atšķirās lomi, ja mums un mums līdzīgajiem, tādu ir padaudz, lomi ir ap 3 kg, tad frančiem un itāļiem ap 5-6 kg, bet cerības ir, jo jau šodienas otrajā treniņā nonācām pie pilnīgi jaunām un izskatās pareizām atziņām kā šķirot zivis, kā panākt ka mums ķerās lielākas, patiesais zivju daudzums kanālā ir nenormāls, tāpēc pareizi visu izdarot var pie sevis savākt milzīgu daudzumu zivju, atliek tikai iemācīties tās noķert, mācamies. Laiks super, stipri virs 30 grādiem, saule, vējš minimāls, var izdzert 5-6 litrus ūdens un neaiziet uz tualeti visu dienu, ūdens izspiežas caur visām porām un atverām tāpat. Diena gan sanāk gara, bet neba jau nu atpūsties braucām, par rezultātiem nerunāšu un pat nesapņošu, jo galvenais uzdevums ir vēl pāris dienās saprast to glupo karūsu un mikro karpiņu, šodien lielākā Ritai, ap 700 gramiem, domāšanu un ar kaifu pamakšķerēt, visu izdarīt tā lai pašam sev nav ko pārmest, laiks ir, noskaņojums un nu jau arī veselība visiem ir laba, tā ka …
Līdz rītam.

Patīkami lasīt, ka viss ir OK. Tiekamies rīt.

Viens elementārs interneta triks. Ik reizi pirms teksta nosūtīšanas uztaisīt kopiju, vienkārši iezīmē un copy. Ja neizdosies nosūtīt, un tas gadās diezgan bieži, piemēram, sliktu sakaru dēļ, varēsi vienkārši iekopēt un atkārtot visu vēlreiz.

Haha Haha - 19-06-’07 19:27

Veči, ko jūs maļat te vienu un to pašu. Ja NG pateica, ka Itālijā jāķer būs karūsa, labāk izdariet pakalpojumu un pastāstiet par savu pieredzi karūsu copē. Ja kaut ko no tā visa jēdzat. Man liekas, ka karūsas copē ļoti savdabīgi, bieži cope ir ļoti strauja, kā saka īsa. Ja ir sīkas karūsas daudz tukšu copju. Rezultāts uzlabojas, ja pareizi uzliek to balto vai baltos. Varbūt ir kāds padoms no zinātāju puses? Jāatrod kaut kas, uz ko karūsa ņem stabilāk vai arī ņem lielākas.

Tev ir taisnība. Šobrīd noderētu pašmāju speciālistu ieteikumi, kuri ļautu ātrāk atšifrēt visas konkrētās karūsu copes nianses.

Andžuks Andžuks - 19-06-’07 14:38

Eddy.
Brudu labā sortimentā var nopirkt arī AVE SPORT veikalā uz lubānas ielas ir daudz kas interesants viegli atrodams veikals.

vxz vxz - 19-06-’07 10:34

Normund zrja ti tak daleko s tetkoj Ritoj uehal!!:) lewij kak zver beret v subotu do obeda 23 gb a v voskrisenie neznaju skolko eli danes rjukzak vaw vse proverjaju:)vot moznobilo film snjat,a vas net:(

JK JK - 19-06-’07 08:16

Bonjorno!
Sporta sadaļā apskatījos video rullīti par godu mačiem. Grāvis konkrētais. Tur arī rāda, ka būs pa kādai bonusa karpai līdz 3 kg. Vispār jau grāvis labs, jo tiešām kā stadions. Viss vienāds un tad nu meistarībai jānosaka labākais.
Es pats vakar pēcpusdienu veltīju Lielupes breksītim. No sākuma traģiskais plicis katrā laidienā un tikai pēc 6 h pienāca brekša bērniņi. 1 pusbreksītis un 4 galīgi maziņi pusbreksīši. Lielie kaut kur vēl attiet pēc dipadu dapadu. Priecē tas, ka viņi atkal sāk sanākt atpakaļ. Jūlija sākumā vajadzēs mēģināt lielos štekerēt.
Es tā padomāju un nolēmu. Uzdevums visai komandai no manis: Līgo vakarā, lai būtu vismaz 10-niekā, bet uz Jāņiem jau tu saprati, ko gribu dāvanā. :):):-) Savādāk uz manu pilngadību nāksies man dāvināt visādas citādas dāvanas. (devil)

mirtins mirtins - 19-06-’07 08:09

vot vot… pastāsti kaut ko vairāk par tiem līmētiem tārpiem… es jau sen domāju uz līnīti ejot pašaudīties ar gaļiniekiem.Cik saprotu, tur kompozīcija ir gaļinieki līme un mitri akmentiņi?…

P.S. Ar kombikormu uz breksi nekas dižs nesanāca. Breksis joprojām pienāk kā pēc pulkstēna. Plkst.7 pirmā cope. Pēc tam pazūd un pienāk lielā skaitā plicis. Tagad domā vien par savām karūsām, bet kad atbrauksi būtu labi kādreiz atbraukt un večiem parādīt, kā breksis jāpaņem:))

NG no Itālijas NG no Itālijas - 18-06-’07 23:45

Pirmā treniņu diena, vieta izrādījās cita, ne tā kur redzējām mačojoties vietējos, kanāls tas pats, tikai kilometrus trīs’sānis, ielozējāmies aptuveni pa vidu , pa vidu starp Sanmarino un Somijas izlasēm, aptaustījām kas un kā, dziļums zem 13m štekera ap 2,5 metri, viegla vēja radīta un pastiprināta straumīte, zivtiņas lēkā, krasti no ašķiem un zālēm atbrīvoti, kā maču stadions ideāla vieta. Kaimiņi sāka barot tikai ar barojamajiem kausiņiem, uz Somiem sevišķi neskatījāmies, bet samnarīnieši tomēr karūsu ķert māk. Pēc barošanas copes sākās uzreiz, ķērās mazas karūsas, vidējo ap 50 gramiem, pa retam kāda līdz 300 gramiem, es pirmais noķēru nelielu ap 600 grami karpiņu, vēlāk arī Rita vienu tādu izvilka, bet visumā visa cope izskatās pēc karūsiņu ātrumķeršanas, bet tas notiek pusūdenī, no grunts praktiski zivju nav. Motiļi nestrādā, sliekas nestrādā, pamatā visa ķeršana un barošana notiek uz dažādu krāsu un izmēru gaļiniekiem un nelieliem kukurūzas graudiņiem. Mūsu spiegi visu laiku filmē itāļu treniņus, lai vakaros varam to visu izanalizēt un iegūtās lietas izmēģināt nākošās dienas treniņos, šodien lomus nesvērām, jo gribējās iebraukt tēmā, sajust ūdens garšu, rīt rīta treniņu nostrādāsim sacensību tempā, lai varam saprast cik tad patiesībā varam mēs, jo cik velk favorīti jau pamazām kļūst skaidrs. Sapirkām triju labāko itāļu ražotāju karūsu un karpu barības, testējam, bet visumā barība būs vajadzīga ļoti maz, pamatā līmēti tārpi.
Rīt ziņošu atkal.

kola kola - 18-06-’07 19:13

Ja pļauj, tad put…. tomāti arī jāliek lietā:))))
Gaidām turpinājumu!

NG no Itālijas NG no Itālijas - 17-06-’07 23:04

Mēs ieradāmies vakar vakarā, pāris stundas nomeklējām viesnīcu, tumš’, neviens itālis neko nezin, nolēmām nakti gulēt mašīnā un no rīta turpināt meklējumus, iebraucām nopļautā labības laukā un taisījāmies uc cucu, te nes no kurienes uzradās mazs itāļu vīriņš , angliski viņš nerunāja pat tik cik mēs, tomēr sapratāmies un viņš mūs aizveda uz viesnīcu, bļin, cita vārda nav, 30 km no vietas kura bija norādīta organizatoru dokumentos, tā ka jau šo nakti gulējam labā viesnīcā. Es esmu dabūjis konkrētu kondicioniera slimību, temperatūra ap 38-39, drudzis, dzeru zāles un baudu + 30-32 grādu kaifu.
Šodien no rīta aizbraucām uz kanālu, a tur notika vietējo mači, veči 100 vismaz, nu tad dabūjām redzēt to, kam būtu veltījuši vismaz pāris treniņu dienas, veči velk karūsiņas 50 -100 grami, pa retai karpiņai 500-600-800 grami, trīs stundu loms no 4 līdz 6 kilogrami, bet iespējams, ka mums būs cits kanāla posms mačiem, tomēr tendence ir skaidra. Pats kanāls atgādina īstu novadgrāvi, ūdens zaļi duļķains, redzamība nulle, apkārt labības lauki, tomātu lauki, šeit jau pļauj labību, mēs tagad sēžam, ēdam arbūzuz un plānojam rītdienu, rīt vakarā ziņošu kas un kā

avt avt - 16-06-’07 08:42

Sen-Sei=N.G.
Mans ar rukaa ar kombikormu,kur breksis nav lutinaats ar labaakaam eedmannaam.Rezultaati labi,it sevisski,kad izvelkot bressukus,tiem pa dibuaa dziivs kombikkis naak kaa pa reni:-)!Kaadreiz,nelaikkis Kalnmalis,ir teicis-ja naak pa dibuaa paika aaraa,tad ir uz pareizaa cella!
Bet ja ir aizdoma,ka barotaa vietaa tas breksis neienaak(mazums kaads pizdings tam var uznaakt),vai kombikorms nesataisiis skaadi,respektiivi-nesaaks skaabt un nesaccakaarees vietu?

avt avt - 16-06-’07 08:16

Laba diena!Te no Kuldiigas puses…
N.G.-gribeeju Tev(neies tacc te juusoties,ne?)pajautaat par vimbu iebarossanu vasaraa-vai sseit pastaav liidziigi pamatprincipi,kaa raudu iebarossanaa?Ko vari teikt ssajaa jautaajumaa?

kola kola - 15-06-’07 12:43

Ja kādam interesē. Atradu to veikalu Āgenskalnā, kas tirgo Brudu – Mārupes ielā, pretī Māras dīķim krievu laiku blokmājā. Pārdošanā Bruda zaļā universālā, sarkanā – Breksim, Karpai, Lielam breksim. Nopirku spraukumus un kaņepes (pēdējās). Piekodināju, lai ņem vēl – klienti būs.

Artis Artis - 15-06-’07 11:15

Tev ar veiksmīgi nolīgot pa ārzemēm! Ne asakas!

NG no mājas NG no mājas - 14-06-’07 23:05

Rīt no rīta mēs, daļa SALMO komandas un daļa Maver komandas, jeb sauksim vienkāršāk Latvijas izlase, izbraucam uz Itāliju , uz Eiropas čempionātu pludiņmakšķerēšanā, ja tur būs internets, tad ziņošu katru dienu kas un kā, ja interneta nebūs, tad nu ņiko, gan jau Mirtins ar kādu no atbalsta grupas sazvanīsies un kaut ko zinās. Sevišķus brīnumus jau gaidīt nevajag, tā taču ir siltā zeme, kur favorīti vienmēr ir saulē iedegušie vīreļi, tomēr individuālajā vērtējumā vidēji labu rezultātu var uzrādīt jebkurš no komandas dalībniekiem, turiet īkšķus, un ja kas, tad stipri neķēzieties.
Ak jā, Jāņus sviniet tā, lai mēs pēc svinēšanas varam tikties tieši tik pat lielā skaitā, kā esam tagad, var būt par kādu vairāk.

Jonis Jonis - 14-06-’07 12:35

SS
Valmierā, pie tirgus ezeriņā

SS SS - 14-06-’07 12:23

Sveiks, vai nevari ieteikt kaadu labu vietu kur ap valmieru var aatri un bez liekas cakaresanas sakert mailes?
paldies

mirtins mirtins - 14-06-’07 12:16

jā jā esmu putrinieks:))) Pateisībā atgriežos putrinieku kārtā. Savulaik baigi labo recepti brekšiem taisīju no zirņiem, auzu pārslām’, rīvmaizes un dažādām garšvielām:)) Ja kas – strādāja labi:)) Taču tās ir vairākas stundas virtuvē pie plīts un man nav to stundu:)) A kombikormu čoms atveda un nolika – liec kur gribi. Gāzīšu ūdneī un tad jau redzēs:)))
Bebrs
a jaukt kombikormu ar barībām uzskatu par mantas cūkošanu. ja tev ir normālas barības – atjauc malziet ar saulespuķi un viss:))

Bebrs Bebrs - 14-06-’07 12:07

Mirtin
Kombikorms uzbriest diezgan daudz, vairāk kā 2/3 no trauka neieskau likt, verdošs ūdens jālej tik daudz lai kombikorms piesūcas viss ar ūdeni un nedaudz pārklāj to. Tad jābūt labi. Vai tik Tu netaisies iestāties putrniekos? Es kombikormu vēl aizvien bieži izmantoju kā 1/4 -1/3 daļu no visa iebarojamā maisījuma.

JK JK - 14-06-’07 11:49

mirtin
ak jā, ja pieliesi par maz ūdeni, tad granulas briestot pārvērtīsies lielā, vienotā gabalā, ko nāksies skrāpēt un atkal likt klāt ūdeni. tas tā, lai tev nav garlaicīgi.

JK JK - 14-06-’07 11:46

NG
pārliecinoši argumenti. nav ko iebilst. tabletes vairs nelietoju un arī alko vēl garšo. (angel)
mirtin
lai to tavu lielo maisu brekši tik ātri neizēd, iesaku nirt un kombikormu slēpt zem akmeņiem. lai lielie brekši tos grūsta un pa lēnam tu viņus ar motili velc ārā. :-)(h)

mirtins mirtins - 14-06-’07 11:44

Eddy… pēdējo reizi Bruda barības redzēju savā skapī, kad izvilku pērn Valmierā pirktos pārpalikumus:D A Salmo barības beidzot atradu gan… 15 minūšu braucienā no savas mājas. Kur tas ir, neteikšu, lai pašam pietiek:))) Gribu notestēt, citādi nevaru iesaistīties sarunās par to, kas ir kas:))
BRUDA barības Rīgā pērk mak’‘sķernieku veikalS Matīsa ielā, tad veikals Prūšu ielā Kengaragā, arī Āgenskalnā esot veikals kurš labi tirgojot šīs barības, dārgākā sērija tagad ir arī SALMO veikalā Daugavgrīvas iela

NG – a tev copes apnikums nav iestājies no tiem vājprātiem, kas mačos notiek? Es piemēram pēc situācijas Baltijas līgā būtu salauzis štekeri un aizgājis mājās:)) nu labi… varbūt ne gluži salauzis:)))
te vairāk vainīgs darbs un iekšējā naskaidrība un pārdomas par mūžīgo jautājumu , jeb dzīves jegu

Doma par kombikormu nav slikta. Tad darīšu tā – paņemšu vienu riktīgu spaini (15 litri) apmēram pusi ar kombikormu, mājās uzliešu… man līdz Daugavai minūtes 30. Līdz tam piebriedīs (a briest stipri? vai nē?) Tad sagāzīšu to visu Daugavā kā startu. Tad paņemšu vēl 1/3 spaiņa, un apliešu ar Daugavas ūdeni, ko piemest klāt ja breksis pienāks. Un tam pēdējam piejaukšu klāt vai nu mušu kāpurus pinku izskatā vai motili.
nu kaut kas jau sanāks no tā visa, ūdeni lej tā lai tas ir l’‘idz ar kombikorma augšu, nu maksimums 1cm virs, ar koka karoti to visu samaisa un lai briest

Kā tev mana taktika?

Eddy Eddy - 14-06-’07 09:34

mirtin. Vai vari izstāstīt, kur Rīgā ir nopērkamas Bruda barības?
baribu izplatītājs solījās ap pusdienas laiku iedot Rīgas veikalu, kuri tirgo BRUDA barības, sarakstu

JK JK - 14-06-’07 08:59

mirtins
tavs pirmais teikums ir veselu smieklu jūru vērts, bet par kombikormu bija jau diskusijas agrā pavasarī. paskaties tur.
NG
es arī tavu meitu saprotu. ne visiem slimajiem ir veicies kā tev. reti atrodas divas sirdis, kas pukst vienā ritmā kaut ko darot. SEX neskaitās. :):):-)
a kāpēc tad SEX neskaitās, saki Jāni vai tik tās tabletes ar tevi nav ko sliktu izdarījušas, ka tu tik jocīgi runāt esi sācis. Tu labāk priecājies, ka tava meitene nemakšķerē, pirmkārt viņa tevi vienmēr apķertu un otrkārt pat tad kad tev jau viss ir noriebies tik un tā būtu jāsēž pie ūdens, jo nu kā tu cilvēku trieksi prom no ūdens, katrai medaļai ir divas puses

mirtins mirtins - 14-06-’07 08:51

NG a patiesībā tu domā… lai tikai apprecās, gan jau mēs to čali par cilvēku pataisīsim:DDDD
neuzmineji es pats brīžiem sāku apdomāt vai nemest tam visam mieru, kaut kāds peribors nupat ir iestajies

Pasaki savas domas par kombikormu granulās. Man viens čoms veselu maisu atveda. Stāv kaktā, un es tam staigāju rinķī:)) Pamazām manās vietās breksis sāk kustēt. Un ļaudis stāsta, ka reizēm breksim tā smirdoņa patīk. Tad nu domāju šovasar notestēt. Turklāt pa tādu cenu, varētu to kombikormu visu maisu vienā reizē sagāzt iekšā:)) Tad vismaz secinātu vai ir tā, ka breksis atnāk, noslauka manu barību un aizpeld, un ar to izskaidrojams copes periodiskums.
es vienmēr esmu teicis, ka ilgstošai vietas iebarošanai kombikorms ir labākā lieta, ne velti patreiz izstrādājam arī savu receptūru granulētai barībai, bet tas vairāk ir nākošās sezonas projekts, var būt ka uz vasaras beigām kaut ko sarūpēsim. Kombikorms nekad nedos tādu pašu efektu kā laba barība, ja breksis pirms tam tur būs dabūjis ēst ko labāku, tukšā vietā tas strādā labi, ja brauc uz divi dieni, tad no vakara saber kārtīgu daudzumu kombikorma un no rīta šāk barot ar labu barību, pēc labas barības bērt kombikormu bērt nevajag, velc paralēles ar sevi, kad tu esi badā, tad paēšanai pietiek arī ar sakaltušu maizes donu, bet kad nu esi baudījis ko labāku, tad kādu brīdi tādai donai virsū neskaties

Kā pareizi sagatavot barību – uzleju ūdeni un mērcēju, kamēr pilnībā izjūk, vai var atstāt kādus kombikorma gabaliņus ar. Tā kā copēju 7m dziļumā, vai zemi smagumam likt? Vai arī tas kombikorms ir pats gana ķepīgs un smags? Vai piešaut klāt kādu sauju mušu kāpuru? vai nav nozīmes. Ja baroju ar kombikormu, vai ir vērts iegādāties motili un jaukt tai smirdoņai klāt?
kombikormu es apleju ar verdošu ūdeni, ja runa ir par copi uzreiz, var arī ar aukstu ūdeni, tikai tad kādas minūtes 10 paiet kamēr tas izšķīst, ja par ilgāku vietas iebarošanu, tad var bērt granulas, tās ir pietiekoši smagas un nesapulcina sīkzivis. Ja gribēsi copēt uzreiz, tad protams, ka nedaudz āķa ēsmas barībā jāieliek, tā ir iebarošanas ā‘beces patiesība, tomēr sevišķi nesaceries, brīnumi nenotiek. Kombikorms ir neaizvietojams tur kur ir lielie, neizlutinātie brekšu bari, Daugava ir labs piemērs, ja es kaut nadaudz stādos priekšā tos brekšu barus kādi klīst pa Daugavu, tad arī 20 kg kombikorma maiss pazūd 5 minūtēs, pamegini

NG no mājas NG no mājas - 13-06-’07 22:22

nu ja tu paprasītu bērnu viedokli, tad gan tā vairs neteiktu, sevišķi meitas teiktajā, viņa jau sen ir nosolījusies, ka viņas vīrs nebūs makšķernieks, zini, es viņu ļoti labi saprotu

JK JK - 13-06-’07 13:24

Nav jau īsti ko uzrakstīt par copi, tāpēc palikšu tikai pie novēlējuma. “Lai Jūsu bērnu vecāki kļūst par čempioniem!”(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.