PEIPUSS SLĒGTS NO 17.MARTA

Nu vai nav vieni pirdaki tie igauņi, vēl šodien pa ledu brauc mašīnas, bet viņi no sestdienas aizliek ciet ezeru, tomēr zinot igauņu pieeju un soda naudas, neiesaku ignorēt šo aizliegumu.
Paši tad brauksim uz šaurumu, uz to aizliegums neattiecas, sazvanījāmies, ledus labs, pa kādai zivij ir, nekas īpašs, bet ir, pieļauju domu par Vitsjarve (rakstās kaut kā līdzīgi) ezera apmeklēšanu, tas ir netālu noTartu un ar EMAJAOGI upi ir savienots ar Peipusu, zivju tur ir ļoti daudz, par ledu nezinu, bet ceru šodien uzzināt.
 
15. 03. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookten comments

janis. janis. - 20-03-’07 16:52

ieveroju, kad tajā veikalā bija ehalote fisfinder..
izskatijas jau skaista.Dzeltena,ar melnu malu..gars vads,ar dzeltenu pulki galā!
Laikam jau no šāda raksturojuma neko daudz neatradīsi!

jst jst - 20-03-’07 07:46

NG Domāju, tu vari nepūlēties, – eholoti angliski sauc arī par fishfinder. Izskatās, ka rakstītājs meklē eholoti, kuru saucās eholote….:-)

NG no mājas NG no mājas - 19-03-’07 19:38

Jā, gadījums nav no patīkamākajiem, pašķirstīju SALMO katalogu, nu LOWRENCE un EAGLE nav ehalotes ar nosaukumu FISHFINDER, ir visādi, bet tādu neatradu, ja runa ir par šo marku ehalotēm, tad rītā darbā pameklēšu rūpīgāk.

janis. janis. - 19-03-’07 16:59

Sveiks,NG.
atgadijums ar kadu no Rigas veikaliem..
Nu jau plkst. rada 17.00 ieeju kada no Rīgas makskernieku veikaliem..
Stāvu kadas 15 minutes,mani neviens neapkalpo..Izbļaustijos pa visu veikalu – neviena nav..
Pēc kādām minutem atskrien kads pārdevējs..Un sāk bļaut uz mani – pat nezinu par ko?!!
Tad jautajums Tev.!Kas ir tada ehalote Fishfinder?un cik maksa tada?jo man ir kautkas bralim uz dzimsanas dienu jauzdavina…!!
No ta veikala aizbegu prom..Man Na*** nav vajadziga tada apkalposana.!

Pauls Pauls - 19-03-’07 16:54

Bet vai arii ar arzemeem ir tas pats..?Jo pagasgad Jus jau baigi labi startejāt!
Kad jau ir paredzami izbaraukumi arzemes?
Ne asakas, jaunaja sezona..!!!

Zobs Zobs - 19-03-’07 09:55

Skatījos krievu TV kanālu ohota un ribalka. Tur rāda arī kāda franču kanāla raidījumus.
Rādīja kā francijā notiek sacensības un biki iepazīstināja ar noteikumiem.
Tie ir šadi, par zivi dod 10 punktus, par katru zivs gramu 1 punktu. Uzvar protams tas kam vairāk punktu. Visām zivīm jābūt dzīvām uz svēršanu, ja kāda ir beigta tad diskvalifikācija. pēc tam visas zivis atlaiž.
Cik zinu mums taču tā nav. Kāds viedoklis par šiem noteikumiem ir tev? Vai reāli tas neveicina lielāku zivju vilkšanu? Tad makšķerēšanas sacensības būtu prestižākas, ja neķertu tikai sīkaļus!
katrs jūk prātā kā viņam gribās, Latvijā pludiņmakšķerēšanas sportā viss notiek pēc starptautiskajiem noteikumiem. Ko nozīmē prestižākas, visi tie, kas ir mēģinājuši kaut nedaudz iebraukt visā kas saistīts ar sporta makšķerēšanu, te es domāju gan barošanu, gan pieeju katrai sīkākajai niansei inventārā, savu nievājošo attieksmi ir mainījuši un ir daudz ko pārņēmuši praktiskajai makšķerēšanai. Tas, ka pludiņmakšķerēšanas sports nebūs tik plašs kā ziemas makšķerēšana ir skaidrs, jo tas ir krietni sarežģītāks un reizes piecdesmit dārgāks, toties pasaules mērogā skatoties arī daudz prestižāks. Vecīt, es arī makšķerējot Francijā ķēru tikai lielos brekšus, un galveno kārt tāpēc, ka tie tur ir, pie mums diemžēl lielo zivju ‘procentuāli ir krietni mazāk, tāpēc arī ķeram to kas ir, bet nesaki neko, franči ar baigo sajūsmu ķēra Ventas raudas, pat SENSAS katalogā bildi ielika, tā ka nav tik traki

<span class='registered'>mirtins</span> mirtins - 19-03-’07 09:08

Kur ta, kur ta tas notiks? Man jau baigi patikās tā iepriekšējā vieta. Breksis tur ir labs:))
Guntim esot padomā cita vieta,labāka, tur esot lielāki dziļumi un arī brekšu vairāk, vecajai vietai nav ne vainas, bet nu dikti jau pierasta, vajag ieture’t pauzi

pauls pauls - 17-03-’07 10:55

Sveiks, NG!
Kad ir paradzētas pirmās sacensības ar pludinjmakšķeri?Un kurā vieta notiek?
jauna pludiņmakšķerēšanas sporta sezona Latvijā būs diezgan paklusa, 3 kārtas LČ un viens BČ posms, šī iemesla pēc vadošie klubi praktiski jaun no pirmajiem aprīļa datumiem sāks braukāšanu pa tuvākajām valstīm, tādējādi “pielasot” pilnu sportisko sezonu. Ja nemaldos, tad pirmās daudz maz lielās sacensības ir LČ 1. posms, paredzams ka tas notiks Ventā, pietam jaunā vietā, kas varētu būt ļoti interesants pasākums, jo uz pierasto Ventas posmu daudzi vairs pat trenēties nebrauca, pierasts un milzīgu izmaiņu zivju uzvedībā un makšķerēšanas apstākļos arī nav

Zobs Zobs - 15-03-’07 16:51

Vai slēgts no sestdienas vai svētdienas, var saprast divējādi!
tu varbut arī saproti divējādi, bet pamēģini to ieskaidrot igaunim, robežsargirm ir pie kājas, ka ledus vēl ir labs, ja viņiem paliek bailes braukt ar mašīnu, tātad jātaisa ezers ciet, ļoti igauniski, izskatās, ka turpmāk pēdējā ledus prieki Peipusā var izpalikt, bļin šodien mūsējie vēl brauc iekšā ar igauņu pārbūvētajiem auto, rīt pat ar kājām nedrīkst iet

Jonis Jonis - 15-03-’07 14:52

Par zivju daudzumu Vircjarves ezerā gan nezinu, bet zvejnieku nozvejas ir diezgan iespaidīgas. esot daudz zuši un zndarti.Dziļums gan apmērām kā Burtnieku , toties 3 vai 4 reizes lielāks.
Nu aizbrauc gan pamēģināt, pēc tam varēsi pastāstīt. Sen jau taisamies uz turieni aizbraukt tikai gan vasarā, bet kaut kā lidz šim nav sanācis.
es arī zinu tikai pēc nostāstiem, daži veči braukā un ir ļoti apmierināti, ja izdosies uzzināt pareizos ceļus, tad brauksim(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.