Nāk brīvdienas un pamazām iezīmējas plāns ko darīt, sestdien nedaudz pamačosimies pa Baltezeru, kur Simsons rīko ikgadējos mačus gan tautas gan meistarklasē, bet svētdien brauksim atikal uz Pērnavas upi, es trešdien biju, pat neskatoties uz lielo aukstumu kaut ko noķēru, vai nu es tikai pēcpusdienā atradu kur stāv zivis, vai arī tās tikai pēcpusdienā sāka labi ņemt, bet pie pārdesmit vimbiņām tiku, no tām 8 mēra un 2 pavisam izcilas, ķērās ap 150 gramu raudas, tādi paši pliči, es speciāli salakas neķēru, tādēl man to bija tikai ap 15 gab. šoreiz smuku asaru nebija. Rita lielākās vimbas un raudas sacepa un salika etiķa marinādē, bļāviens, garšīgi sanāca, tik garšīgi, ka daļu no svētdienas zivīm atkal vedīsim mājās, līdz šim es pret ceptām vimbām biju ļoti skeptiski noskaņots, bet kad etiķis saēd sīkās asakas, tad sanāk visnotaļ laba zivs.

Ja gribat savām acīm redzēt Pasaules čempionāta norisi, tad varu dot visu informāciju par vietu un dzīvošanu, kā arī varat paši apskatīties kas un kā saitā www.icefishing.pl
 
23. 02. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

ibnzins ibnzins - 23-02-’07 14:15

Čempionāts Polijā gan izskatās interesanti. Ezers ar vidējo dziļumu 6m. šķiet, ka tas būtiski atšķirās no pierastajiem 2-4 m dziļumiem. Nez vai šoreiz zviedru rāmīšiem nebūs izteiktas priekšrocības pret balalaiku.
viss atkarīgs no zivju daudzuma un izmēra, bet tomēr domāju, ka rāmis varētu būt ātrāks un galvenais mazāk piņķerīgāks lielākā dziļumā, vispār runas iet par smukām zivīm, lielām raudām, līdz 600 gr.,brekšiem, poļi tur savos mačos velkot pa 6-7 kilogrami, bet tas ir pie citiem noteikumiem un citām makšķerēm un lielākā laikā, bet vienalga to der zināt pirms došanās turp

moritz :) moritz :) - 23-02-’07 13:45

greeks taadus gabalus rakstiit laikaa, kad cilveekiem jaamaacaas un jaaauklee slimi beerni… :(
neko jau dižu nesarakstīju, jo visa lielā cope būs bikiņ vēlāk, tad gan paredzama liela vilkšana, iedomājeis ka uz 0.10 aukliņu uzsēžas tāda 700-800 gramīga vimba, vai divnieks breksis, eh roki kāji sāk trīcēt, bet nu bērnu veselība ir ataisnojošs iemesls palikšanai mājās, piekritu(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.