Aprīlis manā dienasgrāmatā

Aprīlis sākās ar Latvijas sportistu panākumu cildināšanu Zemkopības ministrijā. 4. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Zemkopības ministrijas atzinības rakstiem sveica Latvijas izlases komandas pārstāvjus, kuri šogad Pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā Kazahstānā ieguva 2. vietu kopējā komandu vērtējumā un 1. vietu individuālajā vērtējumā.
15. Pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā, kas no 13. līdz 17. martam norisinājās Kazahstānā, Karagandas apgabala Timertau pilsētā, Samarkandas ūdenskrātuvē, Latvijas komanda izcīnīja sudraba godalgu, savukārt individuālajās sacensībās Harijs Raciborskis ieguva pirmo vietu. Latvijas delegācijas sastāvā šogad bija Harijs Raciborskis, Ainárs Eglítis, Aldis Vārna, Raimonds Kinerts, Agris Rudzāns un Normunds Grabovskis.

6.- 8.aprīlī biju Tallinnā, kur pēc organizātoru ielūguma darbojos tiesnešu kolēģijā pasaules kausa sacensībās kastingā. Interesanti bija satikt senus draugus no citām valstīm, - gan kastinga sporta veterānus Ülo Johansonu no Igaunijas, Olafu Schulzu no Vācijas, Helmutu Hochwartneru no Austrijas, norvēģi Thorgeiru Gustavsenu, kuri startēja senioru klasē. Tāpat arī jauno paaudzi - daudzkārtējos pasaules čempionus Alenu un Markusu Kläusler un pasaules kastinga elites pārstāvjus no Čehijas un Slovākijas. Vēl varu atzīmēt Dmitriju Borovkovu no Igaunijas, kurš īsā laikā iekļuvis starp pasaules kastinga labākajiem. Interesanti bija vērot arī jaunās, tā dēvētās, praktiskās mušīņmakšķerēšanas disciplīnas, kuras parasti tiek organizētas nevis stadionā, bet uz ūdens.

Redzēto apkopoju albūmā "Casting World Cup Tallin 2018".

Pāris dienās, kamēr kavēju laiku kastinga pasaules kausa mačos Tallinnā, arī mans dārzs pamatīgi atdzīvojies. Liecībai tikai viena bildīte.

14. aprīlī apmeklēju maksas copes dīķi Vangažos. Aldis Sprogis ieintriģēja mani ar zivju zupu, ko vārīšot pats daudzkārtējais Latvijas čempions Uģis Circenis :-), tādā veidā izprovocējot mani apciemot John Fox kausa (vai kausu?) izcīņu dīķa spiningošanā, kura risinājās Vangažu foreļu dīķos. Šajā vietā biju pirmo reizi. Brauciens bija to vērts, vieta izskatījās ievērības cienīga, kā solīts, zupa bija super, arī laiks bija negaidīti saulains, var teikt, tikai priekš sauļošanās. Izdevās gan nobildēt dažus pasākuma skatus, gan ar mušiņmakšķeri piemānīt vienu forelīti. Rezultātā tapa fotoalbūms "Vangaži 2018".

 
16. 04. 2018.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.