« Pāris lozungu publikā… | Home | Labākais laiks copei … »

Novembra jaunumi

Vakar ar mušiņu pusdienlaikā pārbaudīju, kas notiek foreļu dīķī. Neskatoties uz pelēko un padrūmo laiku, cope, kā parasti, bija aktīva un rezultāts mani pilnībā apmierināja.

Šorīt sāku savu vizuļu krājumu (noliktavas :-)) inventarizāciju un ieraudzīju, ka vismaz 90% no tiem ne reizi nav iemesti ūdenī un tikai aizņem vietu. Secināju, ka man to ir pārāk daudz un izlēmu par lielākās daļas "totālu likvidāciju". Piedāvāju interesentiem, kā saka, par bankrota cenām. Precīzāk, - pērc piecus, bet maksā par vienu.:-). Piemēram, jebkuri pieci vobleri par 2 eiro... Bildē ir redzami daži peldošo vizuļu paraugi un daži krāsojumi.

 

Visi mānekļi ir roku darbs, izgatavoti Latvijā, aprīkoti ar VMC āķiem. Koka vizuļi (prototipi - Nilsmaster un Rapala) - peldoši, plastmasas - gan peldoši , gan grimstoši, metāla - tikai grimstoši. :-). Visi - nelietoti. Visus var parbaudīt uz vietas baseinā. Kolekcionārus varbūt var interesēt pazīstamo firmu Mepps, Rapala, ABU, DAM un citu orģinālvizuļu kolekcija, kopskaitā kāds simts vizuļu. Arī no tās esmu nolēmis atvadīties.

Te var rakstīt komentāru
 
10. 11. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.