Startē 2017.gada sacensību sezona

Pirmie sacensību maratonu uzsāks zemledus makšķernieki. Jau 21.un 22.janvārī Balvu ezerā, Balvu pilsētas teritorijā risināsies Latvijas čempionāta 1.posms. Tā organizētājs - LIARPS ar Balvu pilsētas atbalstu.

Jāņem vērā, ka pirmie čempionāta posmi rādīs mūsu izlases komandas kandidātu gatavību sezonai un attiecīgi iespaidos Latvijas izlases sastāvu, kurš februāra beigās tepat Rīgā piedalīsies CIPS 2017.gada pasaules čempionātā.
Sacensību nolikumā un noteikumos, salīdzinot ar 2016.gadu, izmaiņu nav. Sacensības risināsies pēc starptautiskajiem noteikumiem, čempionāta nolikuma projekts ir pieejams internetā.

Te var rakstīt komentāru.
 
03. 01. 2017.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

jj jj - 06-01-’17 11:01

Iespējams Balvu komandai nebūtu iebildumi, jo arī viņi ieinteresēti izlases kontekstā.

jj jj - 06-01-’17 10:55

Nebūtu jau nemaz tik nesakarīgi, gaidāmā Pasaules čemp kontekstā pirmo kārtu tomēr rīkot MBaltezerā, tas nu tā, priekšlikums, saprotu, ka organiztoriski grūti mainīt. To darot nevajadzētu 3 dienas 6 kārtās atlasīties, pietiktu ar divām dienām.

Agris R Agris R - 04-01-’17 14:46

Droši vien daudzkur Latvijā vēl ir saglabājies ledus, vai tā pašreizējā kondicija ir atbilstoša mačiem? Gada sākumā ledus Mekā – Alūksnē ledus vairs pārlieku nepriecēja. Staigāt varēja, bet vai vairāk? Ar to salšanu zem sniega kupenas arī būs kā būs. Meteo solītāji diezgan uzstājīgi norāda, ka vietās ne tik tālās no Rīgas ledus būs labāks, jo vistacmāk uzsals pa piliko.
Dalībnieki dikti neapvainotos, ja vieta tiktu nosukta nedaudz vēlāk.

NG NG - 04-01-’17 13:38

Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 1. kārta tradicionāli notiks Balvos, kur jau pat reiz ir stabils ledus un ledus esamība uz 21.-22.01., kad paredzētas sacensības, šaubas nerada.
Sacensību nolikumā ir punkts, kas nosaka, ka par katra sacensību posma vietu, ja ir nestabila situācija ar ledu, ir jāpaziņo ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms sacensībām, kas arī ir izdarīts.

Par augstāk minēto… 2017.gada zemledus čempionāta rezultāti palīdzēs veidot izlases kandidātu sarakstu 2018.gada PČ, šī gada PČ Latvijas izlases sastāvs tiks noteikts trīs dienu, sešu kārtu atlases sacensībās, kuras notiks 27.-28.un 29.janvārī un kurās piedalīties aicināti 20 labākie 2016.gada sezonas sportisti, pat reiz atlases sacensību vieta plānota Mazais Baltezers, bet sacensību vieta var tikt mainīta neatbilstoša ledus stāvokļa dēļ, par ko savlaicīgi tiks paziņots šeit un LMSF profilā facebook.com

?? ?? - 04-01-’17 11:54

Sveiciens!

Pirmais posms taču bija paredzēts Limbažos!!!
Par vietas izvēli jāsaistās ar Normundu Grabovski. Šobrīd publiskots ir tikai Nolikuma projekts un jautājums par vietas izvēli, iespējams, vēl ir diskutējams.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.