Atlases sacensības 2017.gada izlases kandidātiem

Latvijas izlases galvenais treneris Normunds Grabovskis, gatavojoties 2017.gada Pasaules čempionātam zemledus makšķerēšanā, informē, ka Latvijas izlases sastāvs (6 sportisti) tiks noteikts atlases sacensībās, kuras ieplānotas 27.,28.un 29.janvārī Mazajā Baltezerā (vai Limbažu Lielezerā, ja PČ sacensības tiks pārceltas uz Limbažiem). Tāds risinājums tiek izmantots, jo 2016.gada LČ zemledus makšķerēšanā plānoto 3 posmu vietā notika tikai 2 posmos, bez tam šajā sporta veidā ir parādījušies vairāki jauni un perspektīvi sportisti, kuri ļoti strauji progresē. Atlases sacensības ūdenstilpē, kurā notiks pasaules čempionāts, ir pareizākais veids, kā noteikt pašreiz labākos sportistus.
Sacensības ir plānotas 3 dienas, katru dienu pa 2 kārtām, katra 2,5 stundu garumā ar stundas\pusotras pārtraukumu atpūtai un inventāra sakārtošanai. Izlases sastāvs tiks noteikts pēc visu 6 kārtu rezultātiem, sportisti, kuri kopvērtējumā ieņems pirmās 6 vietas, tiks iekļauti izlasē.

Ņemot vērā iepriekšejo sezonu rezultātus uz atlases sacensībām tiek aicināti:
1.Raimonds Kinerts
2.Kārlis Goldmanis
3.Māris Āriņš
4.Artūrs Baltais
5.Ainārs Eglītis
6.Krišjānis Lisovskis
7.Aldis Vārna
8.Ēriks Tučs
9.Pēteris Lideris
10.Oskars Apsītis
11.Normunds Margevičs
12.Aldis Voits
13.Andis Vecvērdiņš
14.Harijs Raciborskis
15.Agris Rudzāns

Lūgums šiem sportistiem nopietni izvērtēt savas iespējas un vēlmi piedalīties minētajās sacensībās un savu lēmumu (gan piekrišanas, gan atteikšanās gadījumā) līdz 15.janvārim paziņot Normundam Grabovskim pa e-pastu: normunds@salmo.lv
Ja arī citiem sportistiem ir vēlme treniņa nolūkos piedalīties šajās sacensībās, tas ir iespējams, savlaicīgi sazinoties ar Normundu Grabovski.
Vairāk informācijas par LČ un atlases sacensībām būs 2017.gada pirmajā nedēļā, kad jau būs precīzāk prognozējami ledus un laika apstākļi.

 
06. 12. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

specuks specuks - 07-12-’16 17:35

Sveiciens visiem. Atlases sacensību rīkošana izlases kandidātiem ir labs un pareizs lēmums no federācijas puses.Vienīgais mīnuss,ka sacensību sākums iekrīt darbadienā.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.