Sākas plānošana 2017.gadam

Ievērojot interesi, kura dažādās diskusijās tika izrādīta par nolikumiem un plāniem, LMSF valde informē, ka savlaicīgi tiek uzsākta gadskārtējā LMSF pasākumu plānošana. Ievērojot vispārpieņemto valstī kārtību, LMSF līdz 15.novemrim ir jāsastāda savs pasākumu kalendārs, kurš pēc tam kopā ar visu citu federāciju plāniem tiks publiskots medijos. Par kalendāru, kā parasti, atbildīgi ir valdes pārstāvji, kuri vada kādu sporta virzienu.

Lai uzlabotu sacensību kvalitāti un LMSF darbu kopumā, LMSF valde aicina iesniegt savus priekšlikumus sacensību nolikumu un iekšējās kārtības noteikumu pilnveidošanai.
Priekšlikumiem jābūt noformētiem iesnieguma veidā, kam jābūt strukturētam un jāsatur sekojošu informāciju:
1.Autora vārds, uzvārds
2.Kontaktinformācija - tel.nr., e-pasts
3.Datums
4.Nolikuma aktuālā punkta redakcija
5.Ierosinājumi/jauna redakcija
6.Ierosinājuma pamatojums

Atbildīgais par iesniegumu saņemšanu un apkopošanu: LMSF valdes loceklis Gints Zeiļa, tel.nr. 29215040
Iesniegumi nosūtāmi elektroniskā veidā uz info@eboat.lv
Iesniegumu iesniegšanas termiņš: 2016. gada 1.novembris Te var rakstīt komentārus.

 
31. 08. 2016.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

Maksis Maksis - 14-10-’16 16:08

Es, kā bijušais sportist, apmeklēju FISHING.LV mājas lapu, lai iegūtu informāciju, kas šobrīd notiek Latvijas makšķerēšanas sportā. Skumji, ir sausas atskaites par mačiem, un ir pāris entuziastu, kas piedalās tik ļoti nozīmīgā diskusijā, par nākošā gada plāniem. Un kad pienāks laiks sacensībām, tad pretenzijas, par nolikumu nepilnībām, “birs kā sniegs no tīrām debesīm”. Varbūt kļūdos, un federācija ir saņēmusi neskaitāmus iesniegumus ar priekšlikumiem… Varbūt varētu informēt, kādi jauni priekšlikumi jau ir saņemti.Domāju, ka tas varētu veicināt diskusijas apjomus… Un kas tā par REVOLŪCIJU….?

MK MK - 08-09-’16 11:09

Runa ir par krasta spiningošanas čempi. Vai ir kāda informācija, izņemot facebook, par zivju laišanu, par citām aktualitētēm? Protams, var aizbildināties ar- tie kas grib uzzināt, uzzin. Es arī uzzinu, bet stāsts ir par ko citu. Kādā veidā es to uzzinu. Un kādā veidā to var uzzināt šobrīd nesaistīti cilvēki, bet potenciālie dalībnieki nākotnē.
Sacensību mērķis – makšķerēšanas sporta popularizācija. Kādā veidā un kas tiek popularizēts, ja oficiālajā federācijas lapā parādās tikai notikušu pasākumu apkopojums?! Tad kas ir jādara?! Jāpieņem vispasaules zombējums un jāreģistrējas sociālajos tīklos, kur lielas informācijas miskastes gūzmā jācenšas atrast sev interesējošo info?

Aldis Aldis - 07-09-’16 11:35

Valde nav neviena 60 gadīga pēc papīriem,bet Tu turpini aktīvi visu regulēt,Kad pēdejo reizi pats esi Latvijā copējis?
Nepārspīlē. Tikai dalos pieredzē ar jaunajiem un, ja varu, arī piepalīdzu. Piemēram, palīdzu interesentiem apgūt mušiņmakšķerēšanas un spiningošanas metienus. Valdes lēmumu pieņemšanā nepiedalos. Latvijā pēdējo reizi copēju vakar.:-)

MK MK - 06-09-’16 23:27

Varbūt nedaudz netēmā, bet man ir jautājums. Kopš kura laika par jaunumiem kādā no disciplīnām ir jāuzzin sodiālajās vietnēs? Kam ir domāta oficiālā federācijas mājas lapa?! Atskaitēm un kopsavilkumiem?
Kaut kā nebiju pamanījis, ka draugiem.lv tiktu aktuālā informācija “šārēta”, tagad “mūļu grāmata”, kas pēc būtības ne ar ko neatšķiras, škiet par oficiālu ruporu, kur uzzināt kādus jaunumus.
Personīgi nelietoju ne vienu, ne otru, gan jau vēl ir kāds līdzīgs “alu cilvēks”, protams, pastāv personīgie kontakti, telefonsakari, bet vai tiešām par kādiem jaunumiem, vai citām aktualitātēm iegūt informāciju var tikai “socializējoties”?
Nav saprotams, par ko ir runa. Vienīgais jaunums, saistīts ar eksperimentālām sacensībām, proti, kastingu karpu makšķerniekiem, LMSF lapā ir atspoguļots. Līdzīgi kā citas aktualitātes.

Zvaigzne Zvaigzne - 02-09-’16 07:43

LU Ekonomikas un Vadības fakultātes dekāns E.Vasermanis, lai vieglas viņam smiltis, diskutējot ar studentiem, par to, ka pārāk veci cilvēki vada uzņēmumus, pastāstīja šādu atgadījumu. Itālijā, viesojoties lielā vīna darītavā, saticis tās īpašnieku, garākas sarunas beigās, pēc pāris vīna glāzēm, 89 gadīgais īpašnieks sūdzējies, gribot atpūsties, bet nākas strādāt, jo nav kam nodot vadīt uzņēmumu. Bērni ir, bet pat vecākais dēls pārāk jauns lai viņam atļautu atbildēt par visu, pasaukšot lai iepazītas. Pēc sarokošanās, esot jautājis, cik tad jauneklim gadu? Atbilde 64. … Auditorija bija +/- 20 gadīgi studenti, pēc kuru domām, pēc 45 gadu vecuma ir jāsaprot, ka „jāiet nost no skatuves” un jādod vieta jaunākiem cilvēkiem.

Aldis Aldis - 01-09-’16 15:20

Jāni ar vārdu revolūcija valdei es ieteicu nelaist sev tuvumā
60 gadnīekus un vecākus . Tā kā labāk Jāni iesim Māras dīķi ķert karūsiņas un ļausim jauniem makšķerēšanas sportu attīstit sava redzējumā.
Jocīgs tavs ieteikums, vai tad nezini, ka valdē nav neviena 60 – gadīgā. Lai realizētu tavu ideju, valdei būtu jāpārdislocējas uz citu valsti…:-)

Aldis Aldis - 01-09-’16 13:41

Kā teica Grabovska kungs mazā revolūcija.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.