LR čempionāts spiningošanas divcīņā

23.- 24.septembrī Mērsraga novadā, Engures ezera "Bebru" laivu novietnē LMSF un Mērsraga novada pašvaldība organizē LR 2016.gada čempionātu spiningošanas divcīņā - praktiskā spiningošanā no laivas un mērķī mešanā.

Sacensībās piedalās komandas, kuru sastāvā ir 4 dalībnieki. Dalības maksa ietver tikai komandas LMSF biedra naudu. Spiningošana notiks Engures ezerā no organizātoru sarūpētām laivām, saskaņojot ar organizātoriem atļauta arī personīgo laivu un elektromotoru izmantošana. Pēc praktiskās spiningošanas notiks sacensības spiningošanas metienu precizitātē (Ārenberga mērķis, attālumi - 10,12,14,16 un 18 metri, 7.5 G svariņš).

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 12.septembrim. Detalizētāku informāciju var atrast čempionāta nolikumā.

Te var rakstīt komentārus
 
24. 08. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Gatis Gatis - 24-08-’16 13:59

Vai obligāti jākļūst LMSF biedru lai startētu sacensībās!?!?!Vai pietiek ar to ka tiek nomaksāti tie 30 EUR?! Tie 30 EUR ir par komandu vai komandas dalībnieku? Latvijas čempionātos konkurencē drīkst startēt tikai LMSF biedri. Jāievēro, ka LMSF sastāvā kā biedri var būt tikai juridiskas personas – biedrības, klubi, SIA, pašvaldības u. c., sacensību dalībnieki, savukārt, ir šo juridisko personu dalībnieki vai individuālie biedri. Norādītā summa ir biedra nauda klubam vai juridiskai personai, kuru pārstāv viena komanda. Ja tiek pieteiktas divas komandas, biedra nauda dubultojas. Iemaksājot biedra naudu, nepieciešams norādīt maksātāja juridiskās personas rekvizītus. Ja nepieciešams LMSF var sagatavot attiecīgu rēķinu. Komandā ir 4 dalībnieki, taču tā var startēt arī nepilnā sastāvā, tas nemaina biedru naudas lielumu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.