Ziemas sacensību sezona noslēgta

05-06.marts. Alūksnē ziema nemaz nedomā atkāpties. Agrā rītā gaisa temperatūra uzrāda -3C, ezers klāts ar biezu (20+ cm) ledus kārtu. Un šajos , var teikt, optimālos laika apstākļos notika Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā trešais, bet faktiski otrais posms. Pēc sacensību kalendāra šajos datumos bija jānotiek jau trešajam čempionāta posmam, bet ziemas kaprīzes ieviesa korekcijas. Sākotnēji bija pat jūtama skepse par posma lietderību, jo puse Latvijas makšķernieku par ziemas copi jau bija aizmirsusi. Viss sakārtojās ierodoties Alūksnē. Ezers ir, ledus ir, pieteikušās deviņas komandas. Viss ir sakārtots, lai izdotos lieliskas sacensības un sezonas noslēgums šajā sporta disciplīnā.

Alūksnes ezers ir jauna ūdens tilpne visiem sportistiem. Nedaudz savādāk bija organizēts treniņu process, - lai pasargātu zivīgākās vietas dažās zonās krasta josla bija slēgta treniņu procesam. Tas nenoliedzami liedza sportistiem treniņos iegūt pilnīgu informāciju par visu zonu grunts reljefa īpatnībām. Trūkstošo informāciju nācās ievākt sacensību laikā. Jo Alūksnes ezers ir izteikti reljefains.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Vislabāk jaunajiem apstākļiem adoptējās komanda BSM-Eboat.LV. Pārliecinoša uzvara pirmajā dienā un tikai nedaudz piekāpjas (par 1.punktu) komandai LIARPS otrajā dienā.
Otrā posma komandu vērtējumā:
1. BSM-Eboat.LV 25 punkti
2. LIARPS 34 punkti
3. Team Agat-Finnex 40 punkti

Individuālajā vērtējumā ar vienādu punktu skaitu abas dienas nobeidza Harijs Raciborskis (BSM-Eboat.LV) un Aidas Sunta (Dobele). Harijam noķerto zivju svars bija lielāks, līdz ar to 1.vieta.
Otrā posma individuālajā vērtējumā:
1. Harijs Raciborskis (BSM-Eboat.LV) 3 punkti, 3.735 kg
2. Aidas Sunta (Dobele) 3 punkti, 3.580 kg
3. Raimonds Kinerts (BSM-Eboat.LV) 4 punkti, 3.177 kg

Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Kopvērtējumā arī pārsteigums. Divu posmu cīņā ar stabilu un līdera cienīgu rezultātu startēja LIARPS komanda. Viņus arī apsveicam kā 2016.gada Latvijas čempionus zemledus makšķerēšanā.
Kopsavilkums komandām:
1. LIARPS 67 p
2. BSM-Eboat.LV 77 p
3. Team Agat-Finnex 89 p

Individuālajā vērtējumā par Latvijas čempionu zemledus makšķerēšanā kļuva lietuvietis Aidas Sunta, kas pārstāv Dobeles komandu. Jāatzīmē, ka startējot Lietuvas izlases sastāvā Aidas šī gada pasaules čempionātā Ukrainā izcīnīja bronzas medaļu individuālajā vērtējumā.
1. Aidas Sunta (Dobele) 7 p
2. Raimonds Kinerts (BSM-Eboat.LV) 8 p
3. Kārlis Goldmans (LIARPS) 9 p

Interesenti var iepazīties ar abu posmu rezultātiem.

2016.gada Latvijas čempionāts zemledus makšķerēšanā ir noslēdzies. Vēlreiz apsveicam uzvarētājus individuālajā un komandu vērtējumā!

Lielu paldies sakām Alūksnes novada pašvaldības aģentūrai “ALJA” un konkrēti direktoram Mārim Lietuvietim un viņa komandai par lieliski organizētu sacensību posmu.
Lai arī Latvijas ziemas ir mainīgas, divas stabilas Latvijas ūdens tilpes - Balvu un Alūksnes ezeri, kurās ledus turas visilgāk, ir apzinātas. Tā ir labā ziņa nākamajai ziemas sezonai, vismaz divus posmus varēs noteikti organizēt.

Ne asakas un tiekamies uz ūdeņiem !
Egīls Draudiņš
Čempionāta galvenais tiesnesis

 
07. 03. 2016.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

latgals latgals - 10-03-’16 06:52

Kur tad slavenā SALMO komanda?Ja par ledu,tad Lubančikā arī vēl 30 cm..

Belskis Belskis - 08-03-’16 09:19

Paldies par sezonu, bija interesanti.

Raimonds Skrudups Raimonds Skrudups - 07-03-’16 15:39

Paldies visiem par labu kompāniju,tiekamies nākamajā!
Izlase OK.

Rio Rio - 07-03-’16 12:56

izlases sastaavs speciigi sportisti ,bet maac saubas par komandu kaa vienotu kolektiivu:),bet pienjemsim ka taa buutu komandas vadiibas adbildiiba:)

Ēriks Tučs Ēriks Tučs - 07-03-’16 11:50

Paldies ALJAS komandai, paldies visiem, kas palīdzēja.Izlases sastāvam piekrītu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.