Manas piezīmes
JST 2001 - 2019

Cope Tomē, reklāma

Pēdējā laikā manas aktivitātes vairāk saistās ar fotografēšanu un web lapu veidošanu. Tas viss, protams, saistībā ar copi un uz tās fona. Tādā veidā radās gan pēdējais fotoalbums par braucienu uz Norvēģiju, gan tiks vākti izziņas un arī reklāmas fotomateriāli jūlija sākumā plānotajā braucienā uz Zviedriju.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 

Vakar izmantoju priekšsvētku ielūgumu apmeklēt Tomes zivju audzētavas maksas dīķus, kur biju ieplānojis nelielu fotosesiju un pie reizes pārbaudīt, kā uz mušu ķeras karpas. Viss notika kā plānots. Varēju iemūžināt visas zivju sugas, šobrīd Tomē labi ķeras gan foreles un karpas, gan arī stores. Dažas bildītes ievietoju arī savā lapā.

Fotoblogā pievienoju saiti ar copei veltītu skaistu YouTube videoklipu kanālu
Eksperimentējot ar tīmekļa lapu optimizāciju, nedaudz pilnveidoju minētā fotobloga, LMSF mājas lapas, mana bloga un ceļojumu bloga kodus, ar nolūku padarīt šīs lapas labāk aplūkojamas ar dažādām mobīlajām ierīcēm. Turpmāk šīs lapas uz tabletēm un aifoniem būs pilnībā redzamas bez tik neērtās horizontālās skrollēšanas.

Ar LV portāla atļauju teorijas sadaļā pārpublicēju Vinetas Vītolas skaidrojošo rakstu "Dīķis privātā saimniecībā. Ko der zināt, pirms to rakt.", kurš apgaismo dīķu rakšanas juridiskos aspektus un var būt noderīgs visiem, kuri domā par dīķu veidošanu. Orģinālu var atrast LV portālā.

22. 06. 2014.

Norway 2014

Ar tādu nosaukumu izliku apskatei albūmu, kurā apkopoju savus iespaidus par šīs sezonas otro ceļojumu uz copi Norvēģijā. Laikā no 30.maija līdz 4.jūnijam mūsu 8 cilvēku grupa 4 dienas izmantoja firmas Ravariba Norge AS pakalpojumus un makšķerēja Namsenfjordā.

Slīdrādi ar lielāka izmēra attēliem var redzēt šeit.

06. 06. 2014.
Visas šī gada ziņas
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.