Manas piezīmes
JST 2001 - 2018

Mans pirmais videoklips

Brīvajās dienās uztaisīju savu pirmo eksperimentālo videoklipu, kurš domāts tiem, kas vēlas apgūt spiningošanu un, konkrēti, metienus ar spiningu. Man pagaidām nesaprotamu iemeslu dēļ, uz YouTubes servera tas uzlādējās, kā saka, ar atkārtojumu un rezultātā tas ir divreiz garāks.

P.S. Izrādās, YouTube piedāvā iespēju sagriezt klipu vairākos gabalos, to izmantoju un tagad viss izskatās kā plānots.

P.S. Pēc pirmā klipa radās arī otrs, veltīts mušiņmakšķerēšanas pamatmetieniem.
30. 04. 2012.

Picasa albuma pārbaude

Ne tikai Latvijā ir problēmas lauksaimniecībā, arī Zviedrijas lauki paliek arvien neapdzīvotāki, jo lauksaimniecība kļūst arvien nerentablāka nodarbe. Tieši tādēļ atsevišķi lieli zemju un mežu īpašnieki arvien biežāk pievēršas makšķerēšanas tūrismam un tiek piedāvāti arvien jauni maršruti. 24.- 26.aprīlī pēc vienas zviedru firmas ielūguma pabiju Zviedrijas dienvidu daļā Hjortserydā, kur bija iespēja iepazīties ar iespējām, ko šī firma gatavojas piedāvāt plašākam makšķernieku lokam. Ar spiningu ķēru līdakas, ar mušiņu varavīksnes foreles. Diemžēl pavasaris šeit attīstās lēni, ūdens temperatūra ezeriņos vēl nepārsniedz +5°C un līdaku aktivitāte vēl nav sākusies. Lielākās līdakas bija ap 3kg smagas. Varavīksnes foreļu lomi bija nopietnāki,- lielākā zivs bija 3,5 kg smaga. Redzēto pacentos apkopot un atspoguļot zemāk redzamajā albumā.

Savdabīga detaļa. Picasa albuma pirmajā variantā (to var redzēt, uzklikšķinot uz "Lasīt tālāk") ir 59 bildes, man nesaprotamu iemeslu dēļ, ir pieejamas tikai 20 bildes. Uzklikšķinot uz bildi un ieejot picasa albuma orģinālavota lapā, var redzēt arī pārējās bildes. Šim albumam ir tā priekšrocība, ka tajā vienkārši var piekļūt un apskatīt visus manus uz picasaweb servera izvietotos albumus.
Šeit izmantoju flash albuma variantu, tas funkcionē pareizi un arī bilžu kvalitāte ir augstāka. Albuma nosaukums "Aprīļa cope Zviedrijā"

Lasīt tālāk
01. 04. 2012.
Visas šī gada ziņas
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.