| Home |

Andrējs I. par copi Seišeļu salās

Dear Janis,

Hope you're ok & doing well.
A week ago, I have returned from Cosmoledo, Seyshelle's Islands , no words to say what is this. The best place in the world to fish a bone and g.t.
Fantastic jorney with a lot of different fishes and wild nature with tortoises, stingrays and sharks. I have never see a flats during low tide with sizes 1km x 2km - great opportunity to catch a bone, strongest fish I have saw - depence a size and weight - easy wind 50-70 meters of backing and having just 2kg weight - gimnast among fishishes - trout and salmon are relax.
G.T. was great to catch for popper, but after 2 catches it looks broken and hook is moove inside. All my stomach has a bruises from each catch, not easy to get it out from water, the biggest get for 16kg, cuda - 10kg. I didn't lose a fly, during 6 day fishing, first time in my life.
On April 2007 will go to Cuba, tarpon is waiting for me.

Have a nice day, Andrejs I.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Pirmdiena 27 Novembris 2006 17:44

| Home |

Norvēģijas apceļotājiem.

Nejauši uzdūros vienai pāris mēnešus vecai bet noderīgai informācijai, publiskotai http://www.netfish.no/en/index.php?file=show_nyhet&id=435

Background.
The fisheries department has recommended that a quota be set for the tourist fishing fleet. This comes in the light of the fact that a couple were stopped with well over 500 kilograms of filleted fish at the Norwegian boarder.
Police were shocked to find a German couple had a complete filleting a freezer “factory” towed behind their car. It was customs agents at Bjørnfjell that uncovered just under 1,000 kilograms of filleted fish frozen and ready to sell to the German Market”.
New laws.
From the first of June it will not be permitted for either Norwegians or tourists fishermen to transport more the 15 kilograms of filleted fish across the boarder. This regulation does not apply to fresh water species such as trout, salmon and char.
This will be policed by both boarder controls and police alike so please do not take the risk. The fines will not be worth the effort.

Otrdiena 07 Novembris 2006 19:41

| Home |

Brauciena plāns: Rīga - Norvēģija - LFF - Rīga

Par mūsu līdzdalību Laplandes festivālā viss ir it kā skaidrs. 20 dalībnieki no Latvijas jau pieteikti, vēl 10 vietas ir nosacīti brīvas.
Ceļojuma grafiks izskatās sekojoši. Ar 3 auto izbraucam 01. jūlijā no Rīgas uz Stokholmu, pārbrauciens līdz Namsos, 4 naktis Norvēģijā, cope fjordos un jūrā, 06. jūlijā atgriežamies Zviedrijā, Dorotea un piedalāmies LFF. Divas citas komandas katra ar savu auto uz LFF dodas pa dažādiem ceļiem cauri Zviedrijai un līdz LFF sākumam copē Zviedrijā. Pēc LFF brīvais režīms.
Palicis neliels sīkums - janorezervē vietas un laivas. Jūlijs ir mēnesis, kad ziemeļu valstīs ir vislabākā cope, tieši jūlijā visi dodas atvaļinājumos un vietu rezervēšana jāveic ļoti savlaicīgi.

Otrdiena 28 Marts 2006 11:24

| Home |

Zviedrija, Norvēģija

Uzklikšķini!Saņēmu informāciju, ka Lapzemes copes festivāls (spiningošanas sadaļā) šogad būs orientēts tikai uz līdaku copi. Norises laiks ir mainīts, festivāla laiks ir it kā zivīgāks - jūlija otrā nedēļa, proti 8.-9. jūlijs. Vieta esot tipiska līdaku vieta ( Dorotea) , tā atrodas aptuveni 200 km uz rietumiem no Umeo, tātad, aptuveni 500 km no Stoholmas. Kartē var redzēt ezeru, kurā notiks spiningošana.

Dalības maksai ir divi varianti:
90 Euro: Hotel Dorotea: 2 nights, shared DR, friday lunch, breakfast sat+sun, galadinner
60 Euro: Doro Camp: 2 nights in 4-bed cabin , friday lunch, galadinner (no breakfast incl)

Braucienu organizēsim kā parasti. No 30 mums iedalītajām vietām šobrīd palikušas pieejamas tikai 20 (veterāni nesnauž ).

Protams, mušiņniekiem ir papildus vietas. Cope būšot netālu no Dorotea. Tajā rajonā esot lielas alatas.

Tie, kurus interesē Norvēģija, pie manis var ieskatīties jaunajā uz copi orientētās norvēģu tūrisma firmas DinTur 2006. gada katalogā. Tas aptver labas vietas visā Norvēģijā.

Ceturtdiena 05 Janvāris 2006 10:48

| Home |

Viesgrāmata

Katram ierakstam pamatlapā automātiski veidojas komentāru lapa. Attiecīgi, tieši šī lapa būs tā, kurā var rakstīt kā agrāk viesgrāmatā - jebkuru jautājumu vai ierosinājumu.
Pašreiz internetā vērojami intensīvi spama uzbrukumi dažādām forumu un viesgrāmatu lapām. No šiem uzbrukumiem nevar izvairīties ar pašiem vienkāršākajiem paņēmieniem.
Tas viss traucē normālu lapu eksistenci. Arī šajā lapā veikt visas darbības būs it kā sarežģītāk, taču tas ir tikai pirmais iespaids. Ceru, ka tas viss attaisnosies.

Svētdiena 01 Janvāris 2006 10:23